تعمیر درب یخچال ساید ال جی

تعمیر درب یخچال ساید ال جی +گارانتی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که عادت دارید مرتبا درب یخچال را باز و بسته کنید خوب است بدانید که این کار مشکلات بسیاری را به وجود می‌آورد. یکی از مشکلات، خراب شدن درب یخچال و درنتیجه فاسد شدن مواد غذایی درون آن است. از این رو به دلیل اهمیت این موضوع در این مقاله قصد داریم به طور کاملا اختصاصی درباره تعمیر درب یخچال ساید ال جی صحبت کنیم. پس اگر دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

تعمیر یخچال ساید ال جی در تهران و ایران

علل خرابی درب یخچال ال جی

خراب شدن درب یخچال‌های ساید ال جی به عوامل مختلفی مرتبط است. درب این لوازم بسیار محکم و با کیفیت ساخته شده است، به همین علت این قطعه در شرایط خاصی دچار آسیب خواهد شد. اصلی‌ترین عواملی که باعث خرابی این قطعه خواهد شد عبارتند از:

  • باز و بسته شدن بیش از اندازه درب یخچال ال جی
  • ضربه خوردن به درب و فرو رفتگی آن
  • شکستگی لولاهای درب یخچال
  • پوسیدگی درب یخچال ساید ال جی
  • آسیب دیدگی شلنگ آبسردکن

تعمیر ساید

۴ عاملی که باعث تعمیر درب یخچال ساید ال جی می‌شود.

عواملی که در قسمت قبل به آن‌ها اشاره شد را به طور کامل در این بخش توضیح خواهیم داد. پس ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

۱- شکستگی لولای درب یخچال ال جی

درب یخچال‌های ساید ال جی در شرایطی خاص دچار خرابی و شکستگی خواهند شد. این شرایط شامل موراد زیر است.

  • باز و بسته کردن بیش از اندازه درب.
  • سنگین کردن قفسه‌های درون درب یخچال به وسیله بطری‌های شیشه‌ای، ظرف‌های با وزن بالا و اقلامی از این دست.

اگر لولای این وسیله دچار شکستگی شده باشد، درب بسته نخواهد شد. در نتیجه با باز ماندن آن، هوای گرم جای هوای سرد را گرفته و به مرور زمان مواد غذایی فاسد خواهند شد.

عیب یابی یخچال فریزر ال جی در خانه

۲- پوسیدگی درب

یکی از عواملی که باعث می‌شود شخصی به فکر تعمیر درب یخچال ساید ال جی خود بیافتد، پوسیدگی آن است. پوسیدگی در این قسمت باعث از دست رفتن زیبایی ظاهری آن خواهد شد؛ زیرا در معرض دید می‌باشد. چنانچه این اتفاق در بخش‌هایی از درب باشد که قابل تعویض است، عوض کردن قطعات درگیر شده بهترین گزینه خواهد بود. اما اگر این پوسیدگی حجم زیادی داشته باشد لازم است درب یخچال به طور کامل تعویض گردد.

علت بسته نشدن درب یخچال |بررسی ۰ تا ۱۰۰

۳- شکستگی یا پوسیدگی شلنگ‌های ورودی آبسردکن و یخ‌ساز

در برخی مواقع، تکنسین‌ها برای تعمیر شلنگ‌های آبسردکن و یخ‌ساز یخچال‌های ساید ال جی، تشخیص می‌دهند که لازم است درب این وسیله تعویض گردد. به این علت که نشت آب از این قسمت باعث پوسیدگی درب شده است.

juldv nvf do]hg shdn hg [d

۴- فرو رفتگی، یک علت تعمیر درب یخچال شاید ال جی

در زمان جابجا کردن یخچال یا بر اثر برخورد یک شی به این وسیله ممکن است درب آن دچار فرو رفتگی شود. این مشکل با تعمیرات درست خواهد شد مگر اینکه شدت ضربه بسیار بالا بوده و میزان فرو رفتگی زیاد باشد که در این صورت باید تعویض شود.

هزینه تعمیر درب یخچال ساید ال جی

برای برآورد کردن هزینه تعمیرات درب یخچال ال جی، نیاز است تا ابتدا متخصصین میزان آسیب‌دیدگی را بررسی کنند. مشخص کردن قیمت تعمیرات در هوم کارا طبق نرخ اتحادیه است. عواملی که بر روی قیمت این کار تاثیرگذار هستند شامل: میزان خرابی، قیمت قطعات تعویضی و میزان ابزارهای مورد استفاده می‌باشد.

جمع بندی مقاله تعمیر درب یخچال ساید ال جی

اگر شما با یکی از مواردی که در این مقاله به آن اشاره شد مواجه شدید در سریع‌ترین زمان ممکن با یک تکنسین برای رفع مشکل تماس بگیرید. زیرا اگر نسبت به این موضوع بی‌تفاوت باشید میزان خرابی بیشتر خواهد شد. در نتیجه شما باید هزینه بیشتری صرف تعمیر درب یخچال ساید ال جی خود کنید.

چنانچه میزان خرابی بیش از حد شود باید آن را تعویض کنید که هزینه تعویض درب یخچال بسیار بالا می‌باشد.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.