تعمیر یخچال ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید ال جی

در یک روز گرم تابستانی وقتی به خانه می‌آیید، دوست دارید آب خنکی بنوشید. اما وقتی درب یخچال را باز می‌کنید، متوجه می‌شوید که بوی بدی از آن می‌آید و آب هم گرم است. در این زمان متوجه می‌شوید که وجود یخچال در خانه چقدر ضروری است. خرابی این دستگاه باعث می‌شود مواد غذایی آسیب ببینند و از داشتن آب خنک محروم شوید. پس در صورتی که یخچال ال جی شما دچار ایراد شده، بهتر است هر چه سریع‌تر اقدام به تعمیر یخچال ساید ال جی کنید.

آشنایی با ۱۰ مشکل متداول یخچال و تعمیر یخچال ساید ال جی

یکی از پرفروش‌ترین برندهای یخچال در بازار، LG است. اما این یخچال نیز مانند سایر وسایل الکترونیکی ممکن است بعد از مدتی کار کردن با مشکلاتی مواجه شود. لازم است بدانید که هر مشکلی برای این وسیله به وجود بیاید، قابل حل است. هوم کارا با داشتن سابقه‌ای چندین ساله در زمینه تعمیر یخچال ساید ال جی هر گونه مشکل فنی به وجود آمده را در سریع‌ترین زمان شناسایی و تعمیر می‌کند.

در میان مشکلاتی که ممکن است برای ساید ال جی به وجود بیاید، یک سری از خرابی‌ها پرتکرار هستند. به همین خاطر در ادامه به عیب یابی یخچال فریزر ال جی، علت و روش حل مشکلات رایج آن خواهیم کرد.

۱- علت سرد نکردن یخچال

در واقع اصلی‌ترین وظیفه یک یخچال خنک کردن و سرد نگه داشتن وسایلی است که در آن قرار می‌دهیم. اما ممکن است به دلایل مختلفی یخچال شما مواد غذایی و آب را به خوبی خنک نکند. در این مواقع چه کاری باید انجام دهیم؟

این مشکل می‌تواند هم علت فنی و هم علت غیر فنی داشته باشد. از جمله موارد غیر فنی که می‌تواند منجر به این مساله شود، می‌توان به دلایل زیر اشاره کرد.

 • بهم ریختگی تنظیمات یخچال
 • درست بسته نشدن درب یخچال
 • پر شدن بیش از اندازه یخچال و بسته شدن روزنه‌های هوا
 • درست بسته نشدن کشوها
یخچال ساید بای ساید ال جی

بنابراین بهتر است ابتدا یخچال را بررسی کنید و اگر این مشکلات در آن وجود داشت، برای تعمیر یخچال ساید ال جی اقدام کنید.

اما ممکن است علت سرد نکردن یخچال فنی باشد. در این حالت می‌توانید موارد زیر را بررسی کنید.

 1. وجود خرابی در کمپرسور
 2. پاره شدن لاستیک دور درب ساید
 3. تمام شدن گاز یخچال
 4. وجود خرابی در اپراتور
 5. وجود خرابی در کندانسور
 6. خرابی فن‌های یخچال

از آنجایی که تشخیص علت خرابی نیاز به تخصص دارد، بهتر است از یک تکنسین بخواهید تا آن را رفع کند.

۲- علت خارج نشدن آب از آبریز ساید بای ساید ال جی

یکی از قابلیت‌های مهمی که در یخچال‌های امروزی شاهد آن هستیم، آب‌سردکن است. این بخش به ما این امکان را می‌دهد تا همیشه به آب سرد و خنک دسترسی داشته باشیم. اما ممکن است آبریز یخچال شما دچار مشکل شده باشد. به همین خاطر در ادامه می‌خواهیم این مساله را به طور کامل بررسی کنیم.

علت به وجود آمدن این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • عدم کارکرد صحیح پدال آبریز
 • وجود خرابی در برد اصلی
 • خراب بودن شیر برقی
 • اتصال اشتباه شلنگ ورودی آب
 • معیوب شدن شلنگ
 • معیوب بودن مخزن آب
 • عدم تعویض به موقع فیلتر آب و در نتیجه مسدود شدن آن
 • بسته بودن شیر آب

البته دقت داشته باشید که در برخی از مدل‌ها که تک پدال هستند، دو گزینه وجود دارد که یکی برای آب و دیگری برای یخ است. در این مدل‌ها باید آب را انتخاب کنید تا از آبریز آب بیاید. همچنین اگر دستگاه را به تازگی نصب کرده‌اید، بهتر است به مدت ۳ دقیقه دست خود را روی پدال قرار دهید تا هوای داخل شلنگ تخلیه شود. (۳ دقیقه را به صورت ممتد انجام ندهید بلکه هر ۳۰ ثانیه یکبار دست خود را برداشته و دوباره روی پدال بگذارید).

در صورتی که نتوانستید مشکل را حل کنید، حتما از یک تعمیرکار مجاز و متخصص بخواهید آن را بررسی کرده و نسبت به تعمیر یخچال ساید ال جی اقدام کند.

۳- علت برفک زدن

برفک زدن یخچال LG

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال ال جی و یا هر برند دیگری از یخچال به وجود بیاید، مشکل یخ زدن و وجود برفک در داخل آن است. اگر این مشکل برای شما به وجود آمده، می‌توانید موارد زیر را بررسی کنید.

۱- در صورتی که برفک به وجود آمده به صورت قطرات یخ زده روی دیواره و سقف یخچال وجود دارد، لازم نیست نگران باشید. هنگامی که درب یخچال باز می‌شود، رطوبت هوا جذب دیواره آن می‌شود. برای رفع آن می‌توانید با یک دستمال نرم آن‌ها را پاک کنید. همچنین سعی کنید بعد از تمیز کردن، کمتر درب یخچال را باز و بسته کنید.

۲- اگر برفک به وجود آمده به شکل یک لایه نازک بوده به صورتی که با یک دستمال امکان پاک شدن داشته باشد، این نیز یک امر طبیعی است.

۳- در صورتی که یخ زدگی و برفک به صورت یک تیکه با قطر یک یا نیم سانتی‌متر و یا بیشتر بود، در این صورت باید از یک تکنسین بخواهید تا آن را بررسی کند.

از شایع‌ترین دلایلی که ممکن است باعث به وجود آمدن برفک در یخچال ساید ال جی شود، می‌توان به خرابی لاستیک دور درب آن، قرار گرفتن در محیطی با رطوبت بالا و وجود خرابی در ترموستات اشاره کرد.

۴- کار نکردن یخساز و تعمیر یخچال ساید ال جی

مشکلاتی که برای یخساز به وجود می‌آید، می‌تواند به دو شکل باشد:

 1. یخساز اصلا یخ نمی‌سازد.
 2. یخساز می‌تواند یخ بسازد ولی یخ از آن خارج نمی‌شود.

اگر یخساز اصلا نمی‌تواند یخ تولید کند، ممکن است یکی از مسائل زیر برای آن به وجود آمده باشد.

 • مسدود بودن مسیر انتقال آب به یخساز
 • وجود خرابی در شیر برقی
 • وجود خرابی در ترموستات
 • گرفتگی فیلتر
 • خراب بودن شیر ورودی آب
 • یخ زدن لوله انتقال آب

در برخی مواقع نیز ممکن است در باکس، یخ موجود باشد ولی از آن خارج نشود. در صورتی که با این مشکل مواجه بودید، ابتدا باکس یخ را خارج نمایید. سپس در صورتی که قالب‌های یخ به هم چسبیده باشند، آن‌ها را از هم جدا کرده و باکس را در محل آن قرار دهید. همچنین اگر در قسمت خروجی، یخ گیر کرده باشد، آن را با دست خارج کنید.

چند نکته مهم درباره یخساز یخچال

 1. در ابتدا بررسی کنید که کلید روشن و خاموش یخساز در داخل فریزر روی Off یا ۰ نباشد. البته در بعضی مدل‌ها، کلید روشن خاموش روی صفحه نمایش قرار دارد.
 2. در صورتی که یخچال را به تازگی نصب کرده باشید، بعد از گذشت ۱۲ ساعت شروع به یخسازی می‌کند. تا ۷۲ ساعت بعد از آن نیز سرعت یخسازی خیلی کم است.
 3. اگر مدت زمان زیادی است که از یخساز استفاده نکردید و روی حالت خاموش قرار دارد، بهتر است قبل از روشن کردن، یکبار یخچال را از برق کشیده و دوباره به پریز متصل نمایید.
 4. تعداد یخ‌هایی که توسط یخچال‌ها تولید می‌شوند، با توجه به مدل متفاوت است؛ بنابراین اگر از تمام یخ‌ها استفاده کرده باشید، باید منتظر بمانید تا دوباره یخ ساخته شود.
 5. یکی از چیزهایی که در یخسازی اهمیت زیادی دارد، فیلتر است. در صورتی که ۶ ماه از استفاده آن گذشته، بهتر است آن را تعویض کنید. در غیر اینصورت علاوه بر کاهش فشار آب، باعث آبگیری ضعیف می‌شود.
 6. اگر باکس یخساز پر شده باشد، یخسازی متوقف می‌شود.

در صورتی که از درست بودن هر یک از موارد گفته شده اطمینان داشتید ولی باز هم با مشکل یخسازی مواجه بودید، می‌توانید برای تعمیر یخچال ساید ال جی از یک تکنسین بخواهید آن را به طور کامل بررسی کند.

۵- تعمیر یکسره کار کردن

یکسره کار کردن یخچال ساید LG می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. بعضی از آن‌ها غیر فنی بوده و برخی دیگر دلایل فنی هستند. در ابتدا لازم است موارد زیر را بررسی کنید.

۱- هنگامی که دستگاه به مدت طولانی خاموش بوده و کار نکرده، اگر آن را روشن کنید، یکسره کار کردن آن عادی است. چرا که باید یخچال به اندازه کافی خنک شود.

۲- اگر مواد غذایی که در داخل یخچال گذاشتید زیاد باشد، باعث یکسره کار کردن دستگاه می‌شود.

۳- اگر مواد غذایی جدیدی در دستگاه قرار داده‌اید، آن را نزدیک دریچه‌های سرما نگذارید.

۴- یخچال را نزدیک وسایل حرارتی مثل آبگرمکن، اجاق گاز، شوفاژ، بخاری و جلوی نور آفتاب نصب نکنید.

۵- سعی کنید درب یخچال را زیاد باز و بسته نکنید.

۶- از قرار دادن غذای گرم در داخل یخچال خودداری کنید.

۷- یخچال باید از پشت به اندازه حداقل ۱۰ سانتی‌متر از دیوار فاصله داشته باشد. همچنین رعایت ۳۰ سانتی‌متری از سقف و فاصله ۵ سانتی از کناره‌ها لازم است.

اما اگر از رعایت موارد بالا اطمینان داشتید، ممکن است علت خرابی، وجود مشکلات فنی باشد. در این مواقع برای تعمیر یخچال ساید ال جی نیاز به یک متخصص دارید. برخی از این مشکلات عبارتند از:

 • وجود خرابی در کمپرسور یخچال
 • خراب شدن فن‌های یخچال
 • وجود خرابی در برد الکترونیکی دستگاه
 • خرابی ترموستات
 • معیوب بودن دیفراست یخچال ساید ال جی

۶- وجود صدای غیر عادی و زیاد

صداهایی که از یخچال به گوش می‌رسند، برخی عادی بوده و برخی حکایت از وجود یک مشکل دارند. از جمله مشکلات متداولی که درباره صدای یخچال وجود دارد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • یخچال فریزر صدای نویز می‌دهد.
 • صدای یخچال بیش از حد نرمال است.
 • صدای یخچال زیاد بوده و بوق می‌زند.

در ادامه انواع صداهایی که ممکن است از یخچال شنیده شود را بررسی کرده و علت هرکدام را می‌گوییم.

 1. در صورتی که صدا هنگام آبگیری و یا یخسازی شنیده می‌شود، این صدای شیر برقی بوده و کاملا طبیعی است.
 2. هنگامی که یخ از یخساز به باکس ریخته می‌شود، صدایی تولید می‌شود. این صدا عادی بوده و هیچ مشکلی ندارد.
 3. اگر صدایی که به گوش می‌رسد، مانند ریختن آب روی یک جسم داغ باشد، این صدا نیز طبیعی است. زمانی این صدا می‌آید که یخچال در حال یخ زدایی یا همان دیفراست است. دلیل آن هم این است که هنگام دیفراست، بدنه دچار انقباض و انبساط شده و از فوم‌های بدنه صدایی شنیده می‌شود. این صدا ممتد نبوده و به صورت تکی و با فاصله است.
 4. در صورتی که هنگام باز کردن درب یخچال، صدایی شنیده می‌شود، ممکن است لولاهای درب خراب شده باشند.
 5. وقتی که ماده سرد کننده دستگاه از حالت مایع به گاز تغییر می‌کند، صدایی مانند جاری شدن آب به گوش می‌رسد که کاملا طبیعی است.
 6. زمانی که یخچال را به تازگی نصب کرده باشید، برای خنک کردن یخچال و تامین سرمای مورد نیاز، لازم است کمپرسور با سرعت بیشتری کار کند. در این هنگام صدای دستگاه زیاد بوده و بعد از مدتی کم می‌شود؛ بنابراین لازم نیست برای تعمیر یخچال ساید ال جی اقدام کنید.
 7. اگر دستگاه شما تراز نباشد، موقع کار کردن ممکن است صداهای غیر عادی از آن شنیده شود. در این مواقع با دست خود بدنه یخچال را نگه دارید، اگر صدا قطع و یا کم شد، دستگاه شما تراز نیست و باید آن را درست کنید.
 8. هنگامی که کمپرسور یخچال ساید ال جی کار می‌کند، صدای یکنواخت دارد و کم و زیاد نمی‌شود. اما اگر صدای آن یکنواخت نباشد، بهتر است یک تعمیرکار آن را بررسی کند.
 9. در یخچال دو فن وجود دارد، یکی کنار موتور و دیگری داخل فریزر کار می‌کند. اگر از داخل فریزر گاهی مواقع صدای غیر عادی شنیدید و با باز کردن درب این صدا قطع شد، لازم است یک تکنسین یخچال شما را بررسی و در صورت نیاز به تعمیر یخچال ساید LG بپردازد.

در صورتی که صدای یخچال شما شبیه به هیچ‌یک از صداهای بالا نبود، می‌توانید با کارشناسان هوم کارا تماس بگیرید تا آن‌ها در سریع‌ترین زمان، متخصص مورد نظر را برای رفع مشکل پیش آمده اعزام کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید ال جی در ایران

شماره تماس نمایندگی تعمیر ال جی در سراسر کشور: ۰۲۱۷۷۴۹۴۰۶۵

تعمیر یخچال ساید ال جی در تهران

شماره تماس‌های نمایندگی تعمیر یخچال ساید ال جی در تهران و البرز:

تعمیر یخچال ساید ال جی شمال تهران 

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۸۸۱۱۱۳

تعمیر یخچال ساید ال جی شرق تهران 

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۸۹۷۲۶۴

تعمیر یخچال ساید ال جی جنوب تهران

شماره تماس: ۰۲۱۳۶۶۰۰۹۳۷ ۰۲۱۳۶۶۰۴۶۵ 

تعمیر یخچال ساید ال جی کرج

شماره تماس:  ۰۲۶۳۶۵۱۶۰۳۷ ۰۲۶۳۶۵۰۰۸۴۲

۷- تعمیر یخچال ساید LG که روشن نمی‌شود

در تعمیر یخچال ساید ال جی یکی دیگر از مواردی که ممکن است با آن مواجه شویم، روشن نشدن دستگاه است. دلایلی که ممکن است باعث به وجود آمدن این مشکل شوند، عبارت است از:

 • خرابی پریز برق
 • وجود مشکل در جریان برق خانگی
 • خرابی کمپرسور دستگاه
 • وجود خرابی در برد الکترونیکی
 • وجود مشکل در اتصالات داخلی یخچال LG
 • خرابی ترموستات
 • خرابی سنسور
 • وجود خرابی در تایمر دیفراست

اگر دانش فنی لازم در این رابطه را ندارید، بهتر است دستگاه را از برق جدا کرده و هر چه سریع‌تر با نمایندگی تعمیر یخچال ساید ال جی در تماس باشید.

در حالت عادی برای اینکه دمای داخل یخچال تنظیم شود، کمپرسور شروع به کار می‌کند و بعد از چند دقیقه خاموش می‌شود. اما اگر این فاصله زمانی خیلی کوتاه است و بعد از روشن شدن خیلی زود خاموش می‌شود، نشان دهنده وجود مشکل در یخچال است. در این مواقع بهتر است اقدام به تعمیر آن کنید. چرا که ممکن است منجر به ایجاد خرابی‌های بیشتر شده و هزینه زیادی برای شما داشته باشد.

۸- بررسی مشکلات و تعمیر درب یخچال ال جی

مشکلاتی که برای درب یخچال ساید می‌تواند به وجود بیاید، یکی از موارد زیر است.

 1. موقع بسته و یا باز شدن صدای بوق می‌آید.
 2. درب یخچال به طور کامل بسته نمی‌شود.
 3. وقتی یک درب را باز می‌کنیم، درب دیگر نیز باز می‌شود.
 4. با اینکه درب یخچال بسته شده، بازهم آلارم باز بودن آن وجود دارد.
 5. وقتی درب یخچال به مدت طولانی باز است، آلارم نمی‌دهد.

در صورتی که یکی از موارد بالا برای یخچال شما پیش آمده، علت آن می‌تواند از خرابی پایه، خرابی لولا و یا تراز نبودن یخچال باشد. برای رفع آن ابتدا از تراز بودن دستگاه مطمئن شده و سپس بار اضافی یخچال را کم کنید. اگر با انجام این مراحل مشکل حل نشد، باید توسط یک تکنسین به بررسی، رگلاژ و تعمیر درب یخچال ال جی پرداخته شود.

درب یخچال ساید بای ساید ال جی

۹- بررسی علت‌های بوق زدن یخچال ساید LG و تعمیر آن

در حالت عادی هنگامی که درب یخچال به مدت طولانی باز باشد، صدای آلارم و بوق به صدا درمی‌آید. اما گاهی ممکن است بدون اینکه درب یخچال باز باشد، صدای بوق شنیده شود. همچنین ممکن است برعکس آن نیز اتفاق بیافتد.

در صورتی که درب یخچال بسته است ولی باز هم صدای آلارم می‌آید، موارد زیر را بررسی کنید.

 1. درب یخچال را چک کنید و مطمئن شوید که چیزی مانع بسته شدن آن نشده باشد.
 2. یکبار درب یخچال را باز و دوباره ببندید.

اگر مشکل حل نشد، لازم است یک تکنسین آن را برطرف کند.

در صورتی که درب یخچال باز است ولی صدای آلارم شنیده نمی‌شود، علت آن می‌تواند از موارد زیر باشد.

 1. در برخی از مدل‌های ساید ال جی، کلیدی به نام Alarm وجود دارد. این کلید روی نمایشگر قرار داشته و علامتی شبیه بلندگو دارد. مطمئن شوید که روی حالت روشن قرار گرفته باشد.
 2. ممکن است دستگاه شما از همان ابتدا آلارم نداشته باشد.
 3. در برخی از مدل‌ها نیز با نگه داشتن دکمه بلندگو به مدت ۵ ثانیه، می‌توانید صدای آن را قطع و یا فعال کنید.

نکته: زمانی که درب دستگاه بیشتر از یک دقیقه باز باشد، صدای آلارم خواهد آمد.

در صورتی که یخچال شما قبلا صدای آرام داشته و با انجام مراحل بالا، بازهم صدا نیامد، می‌توانید با کارشناسان هوم کارا در ارتباط باشید.

۱۰- چرا مواد غذایی در داخل یخچال یخ می‌زنند؟

نگهداری مواد غذایی در یخچال دارای یک سری موارد هست که باید رعایت شود. اگر با رعایت موارد زیر باز هم دیدید مواد غذایی یخ می‌زند، بهتر است به دنبال تعمیر آن باشید.

 1. در مرحله اول باید دما را به صورت صحیح تنظیم کنید.
 2. طبقات بالای یخچال، سردترین بخش هستند؛ بنابراین از قرار دادن لبنیات، میوه و سبزیجات در این قسمت خودداری کنید.
 3. هر چقدر از درب یخچال به سمت دیواره‌ها برویم، خنک‌تر می‌شوند؛ بنابراین سعی کنید مواد غذایی آبدار مثل هندوانه را به دیواره‌ها نچسبانید.
 4. میوه و سبزیجات را در کشوها قرار دهید.

سرویس دوره‌ای و مزایای آن

تقریبا تمام وسایلی که در آشپزخانه استفاده می‌کنیم، ضروری بوده و در صورت وجود مشکل برای آن‌ها بسیاری از کارها را نمی‌توانیم انجام دهیم. به خصوص یخچال که قلب آشپزخانه به حساب می‌آید. برای اینکه طول عمر یخچال را زیاد کرده و بابت تعمیرات هزینه کمتری را پرداخت کنید، بهتر است به صورت سالانه آن را سرویس کنید. با اینکار در صورت وجود خرابی و مشکل، با یک هزینه خیلی کم مشکلات دستگاه رفع می‌شود.

تعمیر یخچال ساید ال جی و آشنایی با کد خطاها و ارورهای آن

از آنجایی که یخچال‌های امروزی هوشمند هستند، هنگامی که خطایی برای آن به وجود می‌آید، بر روی صفحه نمایشگر با حروف انگلیسی کد خطاها نشان داده می‌شود. حال برای اینکه با این کد خطاها و ارورها آشنا شوید، در ادامه آن‌ها را می‌آوریم.

 • کد خطا E RF: وجود خرابی در فن یخچال
 • کد خطا E FF: بروز مشکل در فن فریزر، فن اوپراتور، فن موتور و یا اتصالات آن‌ها
 • کد خطا E CF: وجود ایراد در فن کندانسور
 • کد خطا E IF: وجود خرابی در فن یخساز
 • کد خطا E CO: وجود خطا ارتباطی در نمایشگر به خاطر بروز مشکل در اتصالات، سیم کشی و یا خرابی برد
 • کد خطا E GF: وجود مشکل در فلومتر آب
 • کد خطا E RS و ارور E R2: مربوط به سنسور یخچال و وجود مشکل در اتصالات و برد دستگاه
 • کد خطا E OFF: مد نمایشگاهی
 • کد خطا E FS: وجود خطا در سنسور فریزر
 • کد خطا E HS: وجود خرابی در سنسور رطوبت دستگاه
 • کد خطا E DS: وجود مشکل در سنسور دیفراست
 • کد خطا E RT: بروز خطا در سنسور محیطی

لازم است بدانید که رفع بسیاری از این خطاها نیاز به یک تکنسین و متخصص دارد و اگر دانش کافی در این زمینه ندارید، به هیچ عنوان در آن‌ها دستکاری نکنید.

روش‌های اصولی نگهداری از یخچال ساید بای ساید ال جی

نکاتی در مورد نگهداری از یخچال وجود دارد که در صورت رعایت آن‌ها، نه تنها بازدهی یخچال افزایش می‌یابد، بلکه طول عمر مفید آن نیز بیشتر می‌شود. در ادامه به برخی از این نکات می‌پردازیم.

 1. قبل از استفاده از یخچال، حتما آن را در جای مناسب قرار دهید. به طوری که در نزدیکی وسایل گرمازا قرار نگیرد و در جای خود کاملا تراز باشد.
 2. هنگامی که می‌خواهید یخچال را جابه‌جا کنید، مراقب کابل آن باشید تا آسیب نبیند.
 3. زمانی که یخچال را تمیز می‌کنید، آن را از برق بکشید.
 4. یخچال را در جلوی نور مستقیم آفتاب قرار ندهید.
 5. یخچال را در فاصله حداقل ۱۰ سانتی‌متری از دیوار قرار دهید.
 6. روی غذاهایی که در یخچال قرار می‌دهید را بپوشانید.
 7. از قرار دادن بیش از اندازه مواد غذایی در یخچال خودداری کنید. چرا که اگر یخچال بیش از حد پر باشد، هوا به خوبی در آن جریان نمی‌یابد.
 8. مواد غذایی داغ را در یخچال قرار ندهید.
 9. روی طبقات از پارچه و یا ورق‌های نایلونی استفاده نکنید و تا جای امکان از چسباندن ظروف به یکدیگر خودداری کنید.
 10. هر چند وقت یکبار سعی کنید یخچال را تمیز کنید. چرا که یکی از علت‌هایی که یخچال ساید ال جی نیاز به تعمیر پیدا می‌کند، خاک گرفتن آن‌ است.
 11. برای اتصال یخچال به برق، حتما از محافظ مخصوص یخچال استفاده کنید. چرا که ممکن است به خاطر نوسانات برق، به موتور و یا سایر قطعات آن آسیب وارد شود.
 12. تا جای ممکن از باز و بسته کردن بیش از اندازه درب یخچال خودداری کنید.
 13. بهترین دمایی که می‌توانید یخچال را روی آن تنظیم کنید، ۴ درجه سانتی‌گراد و یا کمتر از آن است. مثلا می‌توانید در پاییز و زمستان آن را روی ۲ و در تابستان روی ۴ تنظیم کنید.
 14. در صورتی که مواد غذایی به مدت طولانی در یخچال بمانند، ممکن است دچار خرابی شده و بوی بدی تولید کنند.

اگر یخچال تازه شروع به کار کرده است، بگذارید حداقل ۳ ساعت به صورت خالی کار کند و بعد از آن مواد غذایی را درون آن قرار دهید.

از تعمیرکار مجاز برای تعمیرات لوازم خانگی استفاده کنید

همواره یکی از مشکلاتی که در تعمیر یخچال ساید ال جی به وجود می‌آید، استفاده از تعمیرکار غیر مجاز است. شخصی که دانش و تجربه کافی در این کار، به خصوص یخچال ساید ندارد، نه تنها ایراد را به درستی شناسایی نمی‌کند، بلکه ممکن است آسیب بیشتری نیز به دستگاه وارد کند.

همچنین ممکن است هنگام تعویض قطعه از قطعات نامرغوب استفاده کند و در نتیجه خیلی زود قطعه دچار خرابی شود. از طرفی هم چون برای خدمات خود گارانتی معتبر ارائه نمی‌کند، در صورت بروز مشکل پاسخگو نخواهد بود.

بنابراین بهتر است همیشه از نمایندگی‌ها و مراکزی که تجربه کافی در این رابطه دارند، برای تعمیر ساید بای ساید LG استفاده کنید. در اینصورت علاوه بر کاهش هزینه‌ها، زمان کارکرد یخچال نیز به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

بهترین مجموعه ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال ساید ال جی کجاست؟

مفتخریم اعلام کنیم که مجموعه هوم کارا با داشتن تجربه‌ای چندین ساله در زمینه تعمیر لوازم خانگی به خصوص یخچال ساید بای ساید، آماده ارائه خدمات نصب و تعمیر به شما عزیزان است. ما در این مجموعه برای تمام تعمیرات ضمانت نامه یکساله ارائه می‌کنیم تا اگر در این مدت همان مشکل برای شما پیش آمد، آن را به صورت رایگان تعمیر کنیم.

همچنین قیمت‌هایی که ارائه می‌کنیم، طبق نرخ اتحادیه هستند. علاوه بر آن‌ها، تعمیرات در محل کار و یا منزل انجام می‌شود و برای برطرف کردن مشکل یخچال ساید ال جی، لازم نیست آن را جابه‌جا کنید.

تکنسین‌های هوم کارا با داشتن تجربه عملی چندین ساله، به بهترین نحو ممکن لوازم خانگی شما را تعمیر می‌کنند.

برای استفاده از خدمات ما کافی است با استفاده از شماره تماس‌های موجود در سایت و یا فرم مربوطه، با کارشناسان ما تماس بگیرید. سپس بعد از بررسی مشکل، تکنسین مربوطه به محل شما فرستاده می‌شود تا کار تعمیر را انجام دهد.

دقت داشته باشید که تعمیرات ما فقط شامل یخچال ساید ال جی نبوده و تمامی برندهای ایرانی و خارجی و تمامی مدل‌ها، در مجموعه ما تعمیر می‌شوند.

درخواست تعمیرات و نصب فوری

"(ضروری)" indicates required fields

نام(ضروری)
نوع خدمات درخواستی