images

موتور یخچال مابه ساخت کجاست؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

شنایی با تاریخچه برند تولیدکننده یخچال مابه
برند مابه که در ابتدا مبلمان مخصوص آشپزخانه را تولید و روانه بازار می کرد، در سال 1946 و در کشور مکزیک تاسیس گردید. این برند طی سال های کوتاهی توانست پیشرفت بسیار زیادی داشته باشد و بیش از 50 درصد از سهم بازار مکزیک را به خود اختصاص دهد. شرکت مابه پس از گسترش فعالیت خود شروع به تولید اجاق گاز و یخچال های مختلف نمود. این برند در سال 1960 توانست تبدیل به بزرگترین صادرکننده انواع لوازم خانگی به سایر کشورها شود.

موتور یخچال مابه ساخت کجاست؟

موتور یا کمپرسور یکی از از اجزای بسیار مهم یخچال به حساب می آید. این روزها موتورهای اینورتر از جمله موتورهای مرغوب به حساب می آیند که بسیار از مدل های جدی یخچال فریزرهای برند مابه از این موتورها برای محصولات خود استفاده می کنند. به طور کلی می توان کشور مکزیک را به عنوان کشور سازنده موتور یخچال مابه نام برد که بهترین و باکیفیت ترین موتورها را برای یخچال های این برند استفاده می کند. یخچال مابه دارای موتورهای بسیار قدرتمندی است که صدای بسیار کمی میز به هنگام کار تولید می کند.

بررسی ویژگی و کیفیت موتور یخچال مابه

شاید سوالی که در میان اکثر مصرف کنندگان یا خریداران یخچال فریزرهای مابه وجود دارد، این باشد که کیفیت کمپرسور یخچال مابه چگونه است؟ یا موتور یخچال مابه چه ویژگی هایی دارد. اطلاع پیدا کردن از این موارد می تواند به شما کمک کند بهترین انتخاب را در میان یخچال فرزیرهای برندهای مختلف داشته باشید.

درباره این موضوع می توان گفت که موتور یخچال فریزرهای برند مابه از لحاظ کیفیت و دوام در سطح بالایی قرار دارند. همچنین این کمپرسورها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که می توانند تا سال ها دوام و کیفیت اولیه خود را حفظ نمایند. موتور اینورتر یخچال فریزر مابه از صدای بسیار کمی در زمان کارکرد خود برخوردار بوده و می تواند تضمین کننده کیفیت بالای یخچال های این برند باشد.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

درخواست تعمیرات و نصب فوری

سایر مطالب وبلاگ هوم کارا