۴ علامتی که بعد از مشاهده در ماشین لباسشویی، باید با تعمیرکار تماس بگیرید!

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

چگونه می توانید بفهمید که ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد؟ در لیست کوتاه زیر به علائمی که نشان می دهد ماشین لباسشویی شما در آستانه خرابی قرار دارد، و زمان آن رسیده است که با یک تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی خود، تماس بگیرید، اشاره شده است.

کلیک کنیم: تعمیر لباسشویی ال جی در منزل

۱)ایجاد صداهای بلند و ناهنجار


اولین مورد از علائم خرابی ماشین لباسشویی ، ایجاد صداهای بلند و ناهنجار به وسیله ماشین لیاسشویی می باشد.

اگر ماشین لباسشویی شما شروع به ایجاد صدایی مانند Demogorgon ، به صورت وارونه کرد، ممکن است زمان تعمیر یا یک دور سرویس برای ماشین لباسشویی شما رسیده باشد. به طور معمول ، در حالی که ماشین های لباسشویی کاملاً بی صدا نیستند ، ولی نباید صداهایی بلند و ناهنجار را نیز ایجاد کنند. پس از شنیدن صدای بلند از سمت ماشین لباسشویی، بررسی کنید که دستگاه شما بیش از حد بار برای شست و شو نداشته باشد، زیرا بار سنگین در داخل ماشین لباسشویی می تواند درام داخلی را از تعادل خارج کند. اگر با کاهش بار یا چیدمان مجدد لباس تفاوتی در صدای بلند ایجاد نشد، ممکن است درام شما تعادل اولیه خود را از دست داده باشد. در این صورت، بلافاصله با یک متخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی خود تماس بگیرید.

کلیک کنیم: تعمیر لباسشویی بوش

۲)علائم خرابی ماشین لباسشویی : نشتی آب


آب ماشین لباسشویی شما داخل دستگاه قرار گرفته است، بنابراین اگر در اطراف واشر خود نشت یا آب زیادی مشاهده کردید، مشکلی برای ماشین لباسشویی شما پیش آمده است. گاهی اوقات ممکن است لوله تخلیه، شکسته شود، که در این صورت بهتر است بلافاصله با یک تکنسین تماس بگیرید زیرا همانطور که همه ما می دانیم آب و برق، و ترکیب شدن آن ها با یک دیگر می تواند خطرناک باشد.

کلیک کنیم: تعمیر لباسشویی ال جی در تهران

۳) علائم خرابی ماشین لباسشویی : پمپ تخلیه


پس از اتمام چرخه شست و شو، دیگر نباید در واشر درام آب باقی بماند. ممکن است بخواهید مطمئن شوید که هیچ لباسی پمپ را مسدود نکرده است و بررسی کنید که چیزی در لوله تخلیه باعث مسدودیت نشده است. اگر لوله تخلیه دچار مسدود نشده بود، به احتمال زیاد مشکلی در پمپ واشر وجود دارد و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. در این حالت بهتر است کار به متخصصان واگذار شود.

بیشتر بخوانید:با تمام علائم سوختن موتور یخچال فریزر آشنا شوید

کلیک کنیم: تعمیر لباسشویی ال جی در مشهد

۴)عدم تحرک دیگ ماشین لباسشویی

یکی دیگر و یا آخرین مورد از علائم خرابی ماشین لباسشویی، عدم تحرک دیگ ماشین لباسشویی می باشد.

گاهی انسداد می تواند از هم زدن واشر و چرخش دیگ ماشین لباسشویی جلوگیری کند. اگر این اتفاق در دستگاه ماشین لباسشویی شما بیفتد، محافظ اضافه بار موتور ممکن است مکانیسم چرخش را متوقف کرده باشد، و ممکن است تسمه شکسته باشد یا از کار افتادگی الکترونیکی برای ماشین لباسشویی اتفاق افتاده باشد. در این صورت ، بهتر است بلافاصله با یک تکنسین خبره تماس گرفته شود تا مشکل را برطرف و ماشین لباسشویی شما را تعمیر کند.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.