چرا چرخش شستشو ماشین لباسشویی متوقف نمی شود؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

اگر چرخش شستشوی ماشین لباسشویی شما شروع شده و هنگامی که لباسشویی باید آن چرخش را متوقف کند ولی همچنان در حال چرخش است، ممکن است ماشین لباسشویی شما مشکلی داشته باشد. اگر چند بار دیگر ماشین لباسشویی خود را بررسی کرده و متوجه شده اید که هنوز لباسشویی در حال چرخش است، بدیهی است که به دنبال دلیل آن هستید تا بتوانید جلوی دوباره اتفاق افتادن این مشکل را بگیرید و آن را برطرف کنید.

چگونه می توان مشکل متوقف نشدن چرخش لباسشویی را رفع کرد؟

بیشتر بخوانید:برد ماشین لباسشویی
اولین مرحله وقتی متوجه شدید که چرخش ماشین لباسشویی شما متوقف نمی شود این است که جلوی آن را بگیرید.برای این کار می توان با جدا کردن ماشین لباسشویی از برق، این کار را انجام داد. قطع اتصال برق لباسشویی به شما فرصت می دهد تا درباره ی دلیل مشکل تحقیق کنید. دستگاه لباسشویی خود را باید دوباره تنظیم کنید. بسته به نوع ساخت و مدل دستگاه، این کار به روش های مختلفی انجام می شود. برای تنظیم دوباره لباسشویی و مدل آن می توانید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه کنید و یا با یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی مشورت کنید تا دقیقاً نحوه تنظیم آن را یاد گرفته و بتوانید در آینده اگر نیاز بود دوباره لباسشویی را خودتان تنظیم کنید.

اگر تنظیم مجدد لباسشویی مشکل متوقف نشدن چرخش لباسشویی را رفع نکرد، به احتمال زیاد به این معنی است که تایمر لباسشویی شما عملکرد نامناسبی دارد.

در این صورت می توانید کنترل پنل لباسشویی را جدا کرده و تایمر را با یک مولتی متر تست کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید. در بیشتر ماشین لباسشویی ها، صفحه های کنترل به راحتی باز می شوند و تایمر در پشت دستگیره توسط چند پیچ ​​و یک سیم به پنل متصل شده است. مطمئن شوید که تایمر صحیح متناسب مدل لباسشویی خود را سفارش داده اید. وقتی دوباره تایمر را به ماشین لباسشویی وصل می کنید، چرخه باید طبق برنامه پیش برود. در حالی که این تعمیر نسبتاً ساده است، اما هرگونه تعمیر به این ترتیب ختم نمی شود و ممکن است به راحتی قابل انجام نباشد. اگر لوازم خانگی خرابی دارید ، و یا به تعمیر ماشین لباسشویی احتیاج دارید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.