پرفروش ترین و مقرون به صرفه ترین ماشین لباسشویی موجود در بازار، ماشین لباسشویی ۷ کیلو ال جی FH2J3QDNP0

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

امروزه ماشین لباسشویی های زیادی در بازار وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد و در عین حال قیمت تمام شده متمایزی ومتفاوتی هستند. خریدار اکثرا دو گزینه قیمت و امکانات و یا کارایی را مدنظر قرار داده و ماشین لباسشویی ایدآل خود را انتخاب می کند. قیمت تمام شده متناسب با کارایی و امکانات است اما در بعضی از مواقع یک کالا یا محصول خیلی بیشتر از قیمت تمام شده و فروش کارایی را از خود نشان می دهد و به همین واسطه مخاطبان زیادی را به خود جذب می کند. دراین نوشته ما به ماشین لباسشویی ال جی ۷ کیلو مدل FH2J3QDNP0  می پردازیم که یکی از پرفروش ترین و کارا ترین ماشین لباسشویی موجود در بازار است.  در زیر تصویری از ماشین لباسشویی ۷ کیلویی ال جی را مشاهده می فرمایید:

موتور اینورتر دایرکت درایو در ماشین لباسشویی ال جی FH2J3QDNP0  

در ماشین لباسشویی ال جی FH2J3QDNP0  موتوراینورتر دایرکت درایو Direct Drive قرار گرفته که کارایی بسیار بالایی را در ماشین لباسشویی ایجاد کرده است. این موتور به صورت خطی کار می کند و دارای حداقل میزان صدا و حداقل میزان مصرف انرژی است. این موتور دارای اینورتر است و همین امر موجب مصرف پایین انرژی در آن شده است. یکی دیگر از ویژگی های نایاب در این موتور، دوام و طول عمر زیاد است که در کشور های اروپایی تا ۱۰ سال ضمانت شده است.

ظرفیت و سرعت چرخش  ماشین لباسشویی ال جی FH2J3QDNP0  

ظرفیت لباسشویی برای خریدار و یا کاربران آن بسیار مهم است. این ماشین لباسشویی ظرفیتی ۷ کیلویی دارد. در این ماشین لباسشویی فضای زیادی برای شستشو در دسترس است و آن هم به دلیل موتور پیشرفته دایرکت درایو است که به دلیل نداشتن تسمه و متعلقات موتور تسمه ای فضای زیادی برای درام شستشو موجود می باشد. درام آن دارای بالاترین کارایی شستشو و آبکشی است و لباس ها به واسطه سوراخ ها و منافظی که بر روی درام قرار دارند سریع ۵۰ درصد رطوبت را از دست می دهند.  در این ماشین لباسشویی چهار نوع حرکت درام  بر روی لباس ها در هر برنامه شستشو صورت می گیرد که به آن Quadwash می گویند و سرعت درام در هنگام خشک کردن برابر با ۱۲۰۰ دور است که بسیار ایدآل است. نکته جالب توجه این است که این لباسشویی را کاربران زیادی خریداری کرده اند و همه و بلا استثنا صدای کم و کارایی بالا را اعلام کرده اند.

بیشتر بخوانید:دانلود دفترچه راهنمای لباسشویی بوش مدلWAS32493

امکانات  و برنامه های ماشین لباسشویی ال جی FH2J3QDNP0  

ماشین لباسشویی ال جی مدل FH2J3QDNP0   دارای برنامه های شستشوی متعدد است که به نظر خیلی ایدال بوده و انواع الیاف و لباس ها را پوشش می دهد. شستشوی سریع و شستشوی Intensive برای لباس های بسیار کثیف را دارد.  در این ماشین لباسشویی برای لباس هایی که خاکی و یا گلی شده اند یه آپشن  به نام Pre Wash قرار گرفته که بسته به نیاز می توان در هر برنامه و یا سیکل شستشو آن را به کاربرد. ویژگی و یا آپشن Time Delay کمک می کند تا زمان شستشو را به ساعات کم باری به تعویق انداخت تا از مصرف انرژی جلوگیری شود هر چند که میزان مصرف انرژی آن بسیار پایین است. صفحه نمایش آن لمسی دیجیتال بوده و کار با آن آسان و مورد رضایت است

جمع بندی

 ماشین های لباسشویی با امکانات زیادی وارد بازار شده اند که هرچه سال تولید آن جدیدتر و یا امکانات در ماشین لباسشویی بیشتر باشد معمولا قیمت تمام شده بالاتری دارد و به قیمت بیشتری به فروش می رسد اما در میان ماشین های لباسشویی یک مدل از ماشین های لباسشویی ال جی FH2J3QDNP0 وجود دارد که علی رغم امکانات زیاد مانند موتور قدرتمند، برنامه ها و آپشن های متعدد، طراحی زیبا، مصرف انرژی و صدای کم، دارای قیمت مناسبی است. 

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.