Dishwasher-buttons-do-not-work-due-to-child-activation-of-the-dishwasher-lock

نحوه فعال کردن قفل کودک ظرفشویی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

چرا باید قفل کودک ماشین ظرفشویی را فعال کرد؟

قفل کودک یکی از امکاناتی است که شرکت های تولیدکننده لوازم خانگی جهت ایمنی برای بیشتر دستگاه هایی که تولید می کنند، اعمال کرده اند. با فعال کردن قفل کودک ظرفشویی، فشار دادن هیچ دکمه ای باعث تغییر عملکرد ماشین ظرفشویی نمی شود. در واقع اگر کودکی در منزل دارید که ممکن است با فشار دادن دکمه ها باعث تغییر در تنظیمات دستگاه شود، از طریق قفل کودک می توانید از این کار جلوگیری کنید. فقط زمانی که اقدام به غیرفعال کردن قفل کودک ظرفشویی کرده باشید، می توانید دکمه های دیگر را فعال کنید. قفل کودک این امکان را به شما می دهد تا خیال تان را از بابت ایمنی دستگاه و ایمنی فرزندان خود حفظ کنید. بنابراین بهتر است در آموزش فعال کردن قفل کودک ظرفشویی و غیر فعال کردن آن همراه ما باشید.

روش فعال کردن قفل کودک ظرفشویی سامسونگ

آیا می خواهید بدانید که روش فعال کردن قفل کودک ظرفشویی سامسونگ چگونه است ؟ قطعاً می دانید که لوازم خانگی برند سامسونگ از چه کیفیت بالایی برخوردار هستند. یکی از عواملی که موجب شده است همچنان از محصولات برند سامسونگ برای تهیه لوازم خانگی استفاده شود، امکانات بالای لوازم خانگی است. امروزه در بیشتر ماشین های ظرفشویی سامسونگ، دکمه قفل کودک وجود دارد که طی مراحل زیر می توانید آن را فعال کنید. نحوه فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی این برند بدین صورت است که باید دکمه ای که دارای علامت قفل است را برای 3 ثانیه نگه داشته باشید تا قفل کودک ظرفشویی سامسونگ فعال شود.

در صورتی که قفل کودک در ظرفشویی سامسونگ فعال باشد، نوشته ای به صورت cl  در صفحه ظاهر می شود. حال اگر مایل به غیر فعال کردن قفل کودک ظرفشویی سامسونگ هستید، مجدداً دکمه قفل را برای سه ثانیه نگه داشته باشید تا از حالت قفل کودک خارج شود. با خارج کردن سیستم از قفل کودک می توانید دستورات خود را از طریق دکمه ها در ظرفشویی اعمال کنید.

روش فعال کردن قفل کودک ظرفشویی ال جی

ال جی یک برند محبوب و قدیمی در دنیا است که از طراحان حرفه ای و متخصص برای طراحی و تولید لوازم خانگی استفاده می کند. استفاده از فناوری های جدید و پیشرفته برای تولید لوازم خانگی باعث شده است که غالب افراد از لوازم خانگی برند ال جی استفاده کنند. در صورتی که از ظرفشویی ال جی استفاده کرده باشید، قطعات می دانید که این برند چه امکانات مفیدی را برای مشتریان فراهم کرده است. یکی از امکانات منحصر به فرد ماشین ظرفشویی ال جی، قفل کودک آن است.

استفاده از قفل کودک موجب می شود تا خیالتان از بابت امنیت فرزندتان راحت باشد. اگر شما نیز با این سوال که روش فعال کردن قفل کودک ظرفشویی ال جی چگونه است؟ مواجه هستید، بهتر است در سطر پایین با نحوه فعال کردن قفل کودک ظرفشویی ال جی آشنا شوید روش فعال کردن قفل کودک را به این صورت شرح میدهد، که باید Spray و Rinse را که دو دکمه در کنسول کنترل ظرفشویی هستند، به صورت همزمان فشار دهید. روشن کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی ال جی ممکن است با توجه به مدل آن کمی متفاوت باشد. اما در اغلب موارد؛ قفل کودک ظرفشویی ال جی به شیوه بالا روشن می شود.

نحوه فعال سازی قفل کودک ظرفشویی بوش

بوش یکی از برندهای معروف و معتبر کشور آلمان است که باکیفیت ترین محصولات را توسط قطعات درجه یک و باکیفیت تولید و به بازار عرضه می کند. همانطور که می دانید محصولاتی که توسط برند بوش ساخته می شوند، به دلیلی کیفیت ساخت بالا از طول عمر بالایی برخوردار هستند. این برند نیز با برندهای پرقدرت در دنیا در حال رقابت است و تلاش می کند تا بهترین امکانات را در لوازم خانگی خود اعمال کند. ظرفشویی برند بوش نیست مانند برند ال جی و سامسونگ از امکان قفل کودک برخوردار است. روش فعال سازی قفل کودک ظرفشویی بوش ممکن است در سری های مختلف آن کمی متفاوت باشد. به همین اساس در سطر پایین به توضیح روش های روشن کردن قفل کودک ظرفشویی برند بوش در سری های مختلف می پردازیم.

برای فعال کردن قفل کودک ظرفشویی بوش سری 6 و 8 باید دکمه control lock را فشار دهید و برای مدت 3 تا 5 ثانیه نگه دارید. حال اگر مایل به غیر فعال کردن قفل کودک ظرفشویی بوش هستید، باید دکمه contorl lock که با علامت قفل نشان داده می شود را فشار دهید.

راهنمای فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی دوو

دوو نیز محصولات خود را با عملکردی عالی و قیمتی مناسب تولید و به بازار عرضه می کند. امروزه بالا رفتن قیمت لوازم خانگی هایی چون سامسونگ، ال جی، بوش و … باعث شده است که بسیاری از افراد از محصولات برند دوو استفاده کنند. خوشبختانه این برند همانند برندهای معتبر در دنیا امکانات مفیدی را برای مشتریان خود فراهم می کند. اگر می خواهید از روش فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی این برند آشنا شوید، بهتر است تا انتهای این سطر با ما همراه باشید.

روش فعال کردن قفل کودک ظرفشویی دوو به این صورت است که باید دو دکمه drying و delay timer را همزمان باید فشار دهید و برای 3 ثانیه نگه دارید. توجه داشته باشید که بعد از فعال کردن قفل امکان استفاده از دکمه های دیگر داده نمی شود و شما برای اعمال دستورات و تنظیمات جدید باید اقدام به غیرفعال کردن قفل کودک ظرفشویی دوو کنید. روش خاموش کردن قفل کودک دوو به این صورت است که مجدداً دکمه drying و delay timer را فشار دهید. در صورتی که دو دکمه قبلی قادر به غیرفعال کردن قفل کودک نبود، باید دو دکمه  option و temp را فشار دهید.

مزیت فعال کردن قفل کودک در ماشین ظرفشویی چیست و چگونه می توان آن را در برندهای مختلف اعمال کرد؟

استفاده از قفل کودک مانع از به هم خوردن تنظیمات ماشین ظرفشویی شده و از دستگاه شما در برابر اطلاعات نادرستی که ممکن است از جانب کودک اعمال شود، جلوگیری می کند. اما با وجود فعال کردن قفل کودک ظرفشویی، باید از نزدیک شدن کودک خود به دستگاه جلوگیری کنید تا آسیبی به کودک وارد نشود. قفل کودک ظرفشویی در هر دستگاه معمولاً متفاوت است.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

درخواست تعمیرات و نصب فوری

سایر مطالب وبلاگ هوم کارا

علت بسته نشدن درب یخچال

از رایج‌ترین مشکلات گزارش شده، بسته نشدن درب یخچال است. این مسئله باعث بروز مشکلاتی می‌شود. این موارد عبارتند از: فساد مواد غذایی درون یخچال، آسیب به کمپرسور یخچال، برفک

مطالعه مقاله »