26717864_m-1200x675

نحوه فعال کردن قفل کودک در ماکروفر

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

نحوه فعال کردن قفل کودک در ماکروفر یکی از موضوعاتی است که ذهن بسیاری از افرادی که از دستگاه ماکروفر استفاده می کند را درگیر کرده است. ماکروفر نوعی دستگاه جهت گرم کردن و پخت مواد غذایی است که از نوعی اشعه برای تهیه غذا استفاده می شود. قطعاً می دانید که اشعه تولید شده از ماکروفر در صورت برخورد با انسان، باعث بروز مشکلات زیادی می شود زیرا این اشعه بسیار خطرناک است که به هیچ عنوان نباید به انسان برخورد کند. بنابراین برای اطمینان باید با فعال کردن قفل کودک، از بروز خطرات احتمالی جلوگیری کرد. اگر شما نیز با این سوال که چگونه می توان قفل کودک در ماکروفر را فعال کرد همراه هستید، بهتر است تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

در چه مواقعی از قفل کودک در ماکروفر استفاده می شود؟

قفل کودک یکی از امکاناتی است که امروزه در اغلب لوازم خانگی های هوشمند وجود دارد. ماکروفر نیز نوعی وسیله برقی نسبتاً خطرناک است که باید برای جلوگیری از بروز خطرات جدی از آن بعد از روشن شدن ماکروفر کرد تا آسیبی به اعضای خانواده وارد نشود. حتماً می دانید که محافظت کردن از کودکان کار نسبتاً سختی است. زیرا مادران دائما در حال رسیدگی به کارهای منزل هستند و نمی توانند دائماً مراقب کودکان باشند.

به همین علت استفاده از قفل کودک یکی از بهترین کارهایی است که در چنین شرایطی می توانند انجام دهند. در صورتی که در حال پخت غذا در ماکروفر هستید و ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد و شما نمی توانید دائماً حواس خود را به پخت غذا جمع کنید، می توانید قفل کودک در ماکروفر را فعال کنید. اگر نحوه فعال کردن قفل کودک در ماکروفر را نمی دانید، بهتر است تا انتهای این مبحث همراه ما باشید. زیرا در این مبحث به توضیح روش های فعال کردن قفل کودک در انواع ماکروفر می پردازیم.

چگونه می توان قفل کودک را در ماکروفر ال جی فعال کرد؟

آیا شما هم به دنبال پاسخ این سوال که چگونه می توان قفل کودک را در ماکروفر ال جی فعال کرد هستید؟ بهتر است بدانید که همه ماکروفرهای موجود در بازار از امکان قفل کودک همراه نیستند. اما ال جی از برندهایی است که امکانات هوشمند و پیشرفته ای را در اختیار مشتریان قرار می دهد. به همین علت امکان قفل کودک را در ماکروفرهای هوشمند خود قرار داده است. برای اینکه بتوانید قفل کودک را در ماکروفر ال جی فعال کنید، ابتدا باید غذای خود را در ماکروفر قرار داده و درب ماکروفر را ببندید. سپس مطابق با مراحل زیر روش روشن کردن قفل کودک در ماکروفر ال جی آموزش دیده و آن را فعال کنید. برای قفل کردن در ماکروفر ال جی باید دکمه stop/clear را 5 ثانیه نگه دارید. زمانی که قفل stop/clear را پنج ثانیه نگه داشته باشید تمام دکمه های ماکروفر غیرفعال می شود.

از چه طریقی می توان قفل کودک ماکروفر سامسونگ را فعال کرد؟

نحوه فعال سازی قفل کودک ماکروفر سامسونگ ممکن است با برندهای دیگری چون ال جی و ناسیونال متفاوت باشد. سامسونگ نیز برندی است که محصولاتی را تولید می کند که از ایمنی بالا برخوردار هستند. این برند ماکروفرهای خود را با ایمنی بالا تولید کرده و برای اکثر مدل های آن قفل کودک را قرار داده است. در صورتی که با این سوال که نحوه فعال سازی قفل کودک ماکروفر سامسونگ چگونه است، مواجه هستید باید بدانید که ابتدا باید دکمه clock و more/less را فشار دهید و فقط برای مدت 3 ثانیه دارید تا قفل کودک ماکروفر سامسونگ فعال شود.

راهنمای فعال کردن قفل کودک ماکروفر ناسیونال

ناسیونال نیز یکی از برندهایی است که محصولات باکیفیتی را تولید می کند. فعال کردن قفل کودک ماکروفر ناسیونال نیز ممکن است با برند سامسونگ یا ال جی متفاوت باشد. بنابراین اگر از ماکروفر ناسیونال استفاده می کنید و با این سوال که قفل کودک ماکروفر ناسیونال چگونه فعال می شود، همراه هستید، بهتر است بدانید که نحوه فعال کردن قفل کودک ماکروفر به این صورت است که باید در کمتر از 10 ثانیه 3 بار دکمه start را باید فشار دهید.

مزایای فعال کردن قفل کودک در ماکروفر

فعال کردن قفل کودک ماکروفر از اهمیت بالایی برخوردار است و از خطرهای احتمالی که ممکن برای کودک اتفاق بیافتد، جلوگیری می کند. به همین علت است که ما در این مطلب به معرفی نحوه فعال کردن قفل کودک ماکروفر برندهای سامسونگ، ال جی، پاناسونیک، ناسیونال و … پرداختیم. فعال سازی قفل کودک در ماکروفر سوالی است که اغلب مشتریان با آن همراه هستند. اما توانایی فعال سازی آن را ندارند. توصیه می کنیم برای مشاوره و راهنمایی از شرکت های معتبری که تعمیرات ماکروفر را انجام می دهند، کمک بگیرید.

هوم کارا تعمیرگاهی است که تعمیرات لوازم خانگی را به صورت حرفه ای انجام می دهد. اگر قادر به فعال کردن قفل کودک در ماکروفر خود نیستید یا ماکروفر شما به هر علتی خراب شده است، می توانید برای تعمیرات، با شرکت هوم کارا تماس بگیرید. هوم کارا برای راهنمایی  شما مشتریان عزیز، مشاورانی را استخدام کرده است که برای تمام امور مرتبط با لوازم خانگی شما را راهنمایی کرده و با حوصله و صبوری به سوالات شما عزیزان پاسخ می دهند.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

درخواست تعمیرات و نصب فوری

سایر مطالب وبلاگ هوم کارا