نحوه استفاده از قابلیت قفل کودک

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مایکروویو، وسیله خطرناکی برای کودکان و خردسالان است. زیرا نحوه استفاده صحیح از مایکروویو را نمی‌دانند و ممکن است به خود و دستگاه آسیب بزنند. مایکروویوهای سامسونگ دارای ویژگی Child Lock یا قفل کودک هستند و شما می‌توانید آن را به صورت دستی فعال کنید تا افراد ناآشنا به عملکرد مایکروویو، قادر به کار با آن نباشند.

برای فعال یا غیر فعال کردن قفل کودک باید اقدامات زیر را انجام دهید:

  • دکمه Child Lock را فشار دهید (اگر این دکمه روی دستگاه شما وجود نداشته باشد، کلیدهای ترکیبی Clock و Fast Preheat را همزمان فشار دهید) و آن را برای ۳ ثانیه نگاه دارید. در این حالت، عملکرد مایکروویو قفل شده و هیچ عملکردی قابل انتخاب نیست. همچنین صفحه نمایش نیز نماد “L” را نشان می‌دهد.
  • برای باز کردن قفل کودک نیز دوباره، دکمه Child Lock (یا کلیدهای ترکیبی Clock و Fast Preheat) را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید. حالا دستگاه از حالت قفل خارج شده و می‌توانید از آن استفاده کنید.
هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

درخواست تعمیرات و نصب فوری

سایر مطالب وبلاگ هوم کارا

علت بسته نشدن درب یخچال

از رایج‌ترین مشکلات گزارش شده، بسته نشدن درب یخچال است. این مسئله باعث بروز مشکلاتی می‌شود. این موارد عبارتند از: فساد مواد غذایی درون یخچال، آسیب به کمپرسور یخچال، برفک

مطالعه مقاله »