معرفی یخچال های متحرک

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

در دنیای پیشرفته تکنولوزی امروزی نیازی رفتن به سمت یخچال نیست بله یخچال به سمت شما ‌می‌آید. شما تنها با یک دستور میتوانید یخچال را به پیش خود بیاورید. یخچال‌ها در دهه ‎‎های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته‌ و نحوه زندگی ما تحت تاثیر خود قرار داده‌اند. به طوری که در اینده با تولید انبوه یخچال‌های هوشمند متحرک، دیگر کسی برای نوشیدن یک لیوان آب سمت یخچال نمی‌رود.

یخچال‌های هوشمند متحرک پاناسونیک

برندهای زیادی در حال حاضر در ساخت لوازم خانگی در حال رقابت باهم هستند یکی از برترین برندها، شرکت پاناسونیک است. پاناسونیک در سال ۲۰۱۷ از یک یخچال هوشمند با قابلیت کنترل صوتی رونمایی کرد. این یخچال با کنترل صوتی کار کرده و طبق دستوری که دریافت کرده به سمت شما می‌آید. یخچال هوشمند پاناسونیک این قابلیت را دارد که پس از آنکه به سمت شما آمد به شما مواردی را پیشنهاد دهد.

مزیت یخچال متحرک

یکی از بهترین مزیت‌های یخچال هوشمند متحرک آن است که شما لازم نیست حرکت کنید. برای آنکه از مواد غذایی و نوشیدنی داخل یخچال خود استفاده نمایید کافی آن را صدا بزنید. این خصوصیت متحرک بودن یخچال در زمانی که یک سالمند به سختی حرکت می‌کند بتواند در هرجایی از خانه که هست از مواد غذایی و نوشیدنی‌های داخل یخچال بدون انکه نیازی به حرکت کردن باشد استفاده کند.

حسگرهای داخلی یخچال متحرک پاناسونیک

در داخل یخچال هوشمند سنسورهایی تعبیه شده تا هوش مصنوعی با یک آنالیز دقیق تمام محتوایت داخل یخچال را ثبت نماید. حال چرا این اطلاعات ثبت می‌شوند؟ ثبت این اطلاعات باعث می‌شود بدون انکه نیاز به باز کردن درب باشد، یخچال با کمک هوش مصنوعی که مواد داخلی یخچال را انالیز کرده یک لیست از محتوایت داخلی را به شما نشان دهد.

حسگرهای بیرونی یخچال متحرک پاناسونیک

در اطراف یخچال‌های متحرک هوشمند پاناسونیک حسگر و سنسورهایی وجود دارند که برای حرکت کردن بدون خطر یخچال ضروری است. این سنسورها به گونه‌ای تعبیه و تنظیم شده‌اند که که یخچال با فاصله‌ای دقیق و ایمن از کنار میز و اشیای دیگری که احتمال اسیب به آنها وجود دارد، حرکت کند.

ابعاد یخچال متحرک پاناسونیک

یخچال‌های متحرک و هوشمند پاناسونیک در ابعادهای متوسط و کوچکی طراحی و ساخته شده‌اند. طراحی یخچال‌های  کوچک متحرک باعث شده که حرکت این دستگاه‌ها در خانه‌های کوچک و پر وسیله راحت و بدون خطرات احتمالی باشد. علاوه بر آن در بالای این یخچال‌ها جایی برای قرار دادن غذای گرم تعبیه شده تا بتواند غذای گرم را برای شما بیاورد.

بیشتر بخوانید:راهنمای فارسی استفاده از ماکروفر سامسونگ

یخچال متحرک پاناسونیک در خدمت سالمندان

همانطور که در قبل گفته شد یخچال‌های متحرک قابلیت‌های زیادی دارند که یکی از مهمترین آنها خدمت به سالمندانی است که که حرکت برای آنها سخت می‌باشد. در این نوع یخچال‌های پاناسونیک سنسورهایی دارند در زمانی که سالمندان به کمک احتیاج دارند و یا با مشکل مواجه شده‌اند، به صورت خودکار و یا با کنترل صوتی از طریق تماس اضطراری در خواست کمک می‌کنند.

اتصال یخچال هوشمند به اینترنت

در این بخش از معرفی یخچال های متحرک به بررسی قابلیت اتصال این یخچال ها به اینترنت می پردازیم:

تقریبا تمامی یخچال‌های هوشمند این قابلیت را دارند که به اینترنت متصل شوند. معمولا اینو مدل‌ها را از طریق اینترنت اشیا نیز می‌تواند از جایی حتی دور از خانه کنترل کرد. همچنین اتصال یخچال به اینترنت باعث می‌شود که کاربر بتواند به برنامه‌های کاربدی و حتی اجتماعی دسترسی داشته باشد.

اگر به خرید رفته‌اید اما فراموش کرده‌اید که چه مواد غذایی احتیاج دارید، با اتصالی که بین گوشی هوشمند و یخچال شما از طریق اینترنت وجود دارد می‎‌توانید به راحتی دستگاه را دیده و موادغذایی که نیاز دارید تهیه نمایید.

جایگیری یخچال متحرک

از آنجا که یخچال‌های متحرک ابعاد کوچی دارند به راحتی در کابینت جای میگیرند. بعد از انکه کار شما با یخچال متحرک تمام شد تنها با یک دستور صوتی دستگاه به جای اولیه خود بر می‌گردد.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.