ماشین لباسشویی های پارس خزر چه امکاناتی دارند؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

اگر تا به حال با ماشین لباسشویی های پارس خزر مواجه نشده باشید حتما این پرسش برای شما پیش خواهد آمد که ماشین لباسشویی های پارس خزر چه امکاناتی دارند؟، پاسخ به این سوال دقیقا می تواند دلیل انتخاب این محصول باشد، در ادامه به معرفی رایج ترین ویژگی ها و امکانات ماشین لباسشویی های پارس خزر می پردازیم.

 • استفاده از موتور اینورتر در ماشین لباسشویی های پارس خزر که موجب پایین آمدن میزان لرزش و صدا شده.
 • استفاده از برنامه های شست و شوی متعدد.
 • دارای امکان شست شوی با تاخیر و شست و شوی سریع.
 • طراحی بسیار زیبا.
 • به کار بردن صفحه نمایشگر در ماشین لباسشویی های پارس خزر.
 • استفاده از قفل کودک برای افزایش ایمنی این محصولات.

 

آشنایی و بررسی تاریخچه کارخانه تولید کننده ماشین لباسشویی های پارس خزر

اگر تا به حال از برند پارس خزر هیچ محصولی خریداری نکرده اید به شما توصیه می کنیم تا با آشنایی و بررسی تاریخچه کارخانه تولید کننده ماشین لباسشویی های پارس خزر نگاهی به اعتبار و افتخارات محصولات این برند داشته باشید، و با نگاهی به میزان رضایت مشتریان این برند خیال خود را از این خرید راحت کنید.

 • برند پارس خزر در سال ۱۳۴۷ با کمک برند توشیبای ژاپن در شمال ایران تاسیس شد و با قصد تولید لوازم خانگی مطابق با سلیقه ایرانیان به بازار پا گذاشت، این برند در حال حاضر در بیش از ۴۱ گروه و ۲۶۴ مدل به تولیدات محصول می پردازد.
 • بیشتر بخوانید:لباسشویی های اسنوا چه امکاناتی دارند؟
 • تمرکز برند پارس هزر به روی تولید محصولات آشپزخانه است و همین موضوع این برند را به بزرگترین تولید کننده صنعتی درون کشور تبدیل کرده است.
 • اصلی ترین سیاست برند پارس خزر تکریم مشتری است و از این راه سعی دارد تا بتواند نظر مشتریان خود را جلب کند.

موتور ماشین لباسشویی پارس خزر ساخت کجاست؟

اگر ماشین لباسشویی را یک موجود زنده در نظر بگیریم بدون شک موتور ماشین لباسشویی قلب تپنده آن است و میزان کیفیت آن تاثیر مستقیمی روی میزان کیفیت دستگاه دارد، به همین دلیل در این بخش از بررسی پرسش لباسشویی پارس خزر خوبه یا نه؟ به دنبال پاسخی برای این پرسش هستیم که موتور ماشین لباسشویی های پارس خزر ساخت کجاست.

برند پارس خزر یکی از آن برند هایی است که همواره از تکنولوژی موجود در دیگر کشور ها استفاده زیادی می کند و موتور اینورتری که در ماشین لباسشویی های خود به کار می برد را از برند میدیا چین تهیه می کند.

به غیر از موتور ماشین لباسشویی پارس خزر دیگر قطعات این محصول تماما ایرانی هستند و به دست متخصصین داخلی تولید می شود.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی های پارس خزر چطور است؟

ماشین لباسشویی همواره یکی از آن محصولاتی بوده که سالیان طولانی را در کنار خانواده ها سپری می کند، علاوه بر این بروز هرگونه خرابی در ماشین لباسشویی می تواند زندگی روزمره را با مشکل مواجه کند، به همین دلیلی بررسی این موضوع که خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی های پارس خزر چطور است و شیوه تعمیر این محصولات به چه صورت است یکی از بخش های مهم در بررسی کیفیت ماشین لباسشویی های پارس خزر است.

 • برند پارس خزر با داشتن ۴۵۰ نمایندگی رسمی در سراسر ایران به صورت ۲۴ ساعته از محصولات خود پشتیبانی می کند و در هنگام خرابی ماشین لباسشویی خود می توانید با تماس گرفتن با شماره روی ضمانتنامه محصول مشکل خود را بر طرف نکنید.

ماشین لباسشویی های پارس خزر با محصولات چه برند هایی در حال رقابت هستند؟

وقتی که به تبلیغات برند های ایرانی نگاه می کنیم می بینیم که این برند ها همواره مدعی هستند که محصولات آن ها توانایی رقابت با برند های بزرگ خارجی را دارد، برای این که صدق و کذب این مسئله را در مقاله لباسشویی پارس خزر خوبه؟ 

 • در پاسخ به این سوال که ماشین لباسشویی های پارس خزر با محصولات چه برند هایی در حال رقابت هستند باید بگوییم که زمانی که به بازار جهانی نگاه می کنیم شاید این برند را نتوانیم حتی نزدیک به بهترین ها قرار دهیم، اما می توان این محصولات را در حد محصولاتی نظیر پاناسونیک، آریستون و میدیا بدانیم، کیفیت ماشین لباسشویی های پارس خزر با رشد روز افزونی همراه است به طوری که می توان ادعا کرد به زودی نام این برند را میان برند های بهتری می بینید.
 • اما در داخل ایران ماشین لباسشویی های پارس خزر با کدام محصولات رقابت می کنند؟، شاید بتوانیم بگوییم که برند پارس خزر یکی از بهترین تولید کننده های ماشین لباسشویی در ایران است، اما نزدیک ترین برند ها به این محصول برند هایی نظیر اسنوا و پاکشوما هستند که جفت آن ها از سرآمد های حوزه صنعتی در ایران هستند.
 •  

 

چرا ماشین لباسشویی پارس خزر بخریم؟ لباسشویی پارس خزر خوبه؟

در بخش قبل با آشنایی با رقبای ماشین لباسشویی های پارس خزر به این مسئله پی بردیم که این محصولات کیفیت بالایی دارند اما برند های دیگری هم هستند که در حد این برند یا حتی بهتر از آن باشند، در این بخش می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چرا ماشین لباسشویی پارس خزر بخریم؟، ماشین لباسشویی پارس خزر خوبه؟

در ادامه به معرفی اصلی ترین نقاط قوت ماشین لباسشویی های پارس خزر می پردازیم.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی های پارس خزر

برند پارس خزر یکی از بهترین خدمات پس از فروش موجود در ایران را دارند که موجب می شود تا مصرف کننده با خیالی راحت از محصولات این برند استفاده کند.

طراحی زیبای ماشین لباسشویی های پارس خزر

زمانی که به ظاهر ماشین لباسشویی های جدید پارس خزر نگاهی میاندازیم می بینیم که این محصولات از بسیاری از ماشین لباسشویی های خارجی خیلی بهتر هستند و می توانند نمایی زیبا به هر آشپزخانه ای بدهند.

قیمت مناسب ماشین لباسشویی های پارس خرز در کنار کیفیت مناسب آن ها

ماشین لباسشویی های پارس خزر توانسته اند تا به روز ترین امکانات را در خود جای دهند، و به رقیبی جدی به برای محصولات خارجی تبدیل شوند، اما زمانی که به قیمت این محصولات نگاه می کنیم می بینیم این محصولات خیلی ارزان تر از نمونه های خارجی هستند.

معرفی بهترین ماشین لباسشویی پارس خزر

برند پارس خزر تنها یک مدل در حال تولید دارد که از هر لحاظ جزو بهترین های این برند محسوب می شود و کیفیت بسیار بالایی دارد، برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با این محصول به معرفی بهترین ماشین لباسشویی پارس خزر پرداخته ایم تا شما با تمام ابعاد این محصول آشنا شوید.

ما به همین قصد در این بخش به معرفی بهترین ماشین لباسشویی پارس خزر پرداخته ایم.

بررسی کیفیت ماشین لباسشویی پارس خزر مدل WM-8514

این ماشین لباسشویی که اخیرا از برند پارس خزر به بازار ارائه شده یکی از بهترین محصولات ایرانی است که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شویم.

 • دارای طراحی فوق العده زیبا
 • دارای مخزن ۸/۵ کیلوگرمی
 • دارای صفحه نمایش لمسی
 • دارای گرید مصرفی +++A
 • دارای قفل کودک
 • دارای سیستم عیب یاب هوشمند
 • دارای ۱۶ برنامه شست و شو
 • دارای موتور اینورتر برای پایین آوردن میزان صدا و لرزش

لیست قیمت روز لباسشویی های پارس خزر موجود در بازار در بهار ۱۴۰۰

ماشین لباسشویی قیمت روز
ماشین لباسشویی پارس خزر مدل WM-8514 ظرفیت ۸.۵ کیلوگرم نرخ روز این مدل لباسشویی برابر با ۱۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان می باشد.
ماشین لباسشویی پارس خزر سفید WM-8514 این مدل لباسشویی پارس خزر با قیمت روز ۱۵,۴۴۵,۰۰۰ تومان در بازار موجود می باشد.
ماشین لباسشویی پارس خزر نقره ای WM-8514 قیمت روز این مدل از لباسشویی پارس خزر در بازار ۱۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.
ماشین لباسشویی پارس خزر مدل WM-8514 ظرفیت ۸.۵ کیلوگرم نرخ روز این لباسشویی برابر با ۱۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان است.
ماشین لباسشویی پارس خزر مدل WM-814 ظرفیت ۸ کیلوگرم قیمت جدید این مدل لباسشویی پارس خزر در بازار ۱۳,۱۷۴,۰۰۰ تومان است.
ماشین لباسشویی پارس خزر مدل WM-712 ظرفیت ۷ کیلوگرم نرخ روز این لباسشویی برابر با ۱۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان است.

 

مزایا و معایب ماشین لباسشویی های پارس خزر از نظر مصرف کنندگان این محصول

اگر از آن دسته افرادی هستید که خیلی سخت به محصولات ایرانی اعتماد می کنید و با بررسی پرسش لباسشویی پارس خزر خوبه یا نه به تمام سوالات خود نتوانستید پاسخ دهید به شما توصیه می کنیم تا در بخش مزایا و معایب ماشین لباسشویی های پارس خزر از نظر مصرف کنندگان این محصول با ما همراه باشید تا تمام عیوب و نقاط قوت این محصول را در طول مدت مصرف بشناسید.

مزایای ماشین لباسشویی های پارس خزر از نظر مصرف کنندگان این محصول

 • طراحی بسیار زیبا
 • استفاده از تمام امکانات روز دنیا
 • داشتن خدمات پس از فروش عالی
 • پایین بودن سطح صدا و لرزش در ماشین لباسشویی های پارس خزر
 • قیمت مناسب ماشین لباسشویی پارس خزر

معایب ماشین لباسشویی های پارس خزر از نظر مصرف کنندگان این محصول

 • تنوع کم ماشین لباسشویی های پارس خزر
 • نیاز این محصول به سرویس سالیانه
هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.