ماشین لباسشویی های زیمنس چه امکاناتی دارند؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

همان طور که در ابتدای مقاله بررسی کیفیت ماشین لباسشویی های زیمنس متوجه این موضوع شدید بررسی این موضوع که ماشین لباسشویی های زیمنس چه امکاناتی دارند از اهمیت به سزایی برخوردار دار است، به همین علت هم ما در این بخش از مقاله با توجه به همه ویژگی ها و امکانات به کار رفته در این محصولات نگاهی کلی به کیفیت ماشین لباسشویی های زیمنس خواهیم داشت.

 • دارای قدرت موتور بسیار بالا.
 • دارای طراحی زیبا.
 • استفاده از برنامه های شست و شوی مختلف در ماشین لباسشویی های زیمنس.
 • به کار بردن قابلیت هایی مانند شست شوی با تاخیر، شست شوی سریع و قفل کودک در این محصولات که نشان از بهره مند این محصولات از دانش روز دنیا دارد.
 • دارای مخازن بزرگ و مناسب برای شست و شوی حجم زیادی از لباس.

 آشنایی و بررسی تاریخچه کارخانه تولید کننده ماشین لباسشویی های زیمنس

علی رقم این که ماشین لباسشویی های زیمنس در ایران طرفداران خود را دارند اما به دلیل عدم حضور این برند در ایران بسیاری از افراد نامی از این محصول نشنیده اند و با برند زیمنس آشنایی ندارند، اگر جزو افرادی هستید که با این برند آشنایی ندارید بهتر است تا قبل از خرید ماشین لباسشویی های زیمنس به اشنایی و بررسی تاریخچه کارخانه تولید کننده ماشین لباسشویی های زیمنس بپردازید.

 • برند زیمنس در سال ۱۸۴۷ در برلین آلمان تاسیس شد و با هدف تولید لوازم خانگی با کیفیت و مهندسی شده پا به بازار گذاشت، با گذشت کمتر از ۴ دهه برند زیمنس خط تولید خود را بسیار گسترده تر کرد و رفته رفته تبدیل به برندی بین المللی شد که در کشور های زیادی نمایندگی دارد، این برند که حوزه فعالیت بسیار گسترده ای دارد در ابتدا به تولید خط تلگراف مشفول بود و پس از مدتی با تولید غالب لوازم منزل و همه لوازم ساختمانی به یکی از مطرح ترین برند های جهان تبدیل شد.
 • برند زیمنس در دو مرحله بعد از جنگ جهانی اول و دوم مانند خیلی دیگر از برند ها تا مرز فرو پاشی رفت اما با قبول پیمانکار پروژه های بزرگ شهره مانند کشیدن راه آن توانست تا دوباره جان بگیرد.
 • امروزه برند زیمنس در حوزه تولیدات لوازم منزل به یکی از بهترین برند های جهان تبدیل شده و یکی از برند هایی است که نام محصولات صنعتی آلمان به آن محتاج است.

بیشتر بخوانید:ماشین لباسشویی های پاناسونیک چه امکاناتی دارند؟

ماشین لباسشویی زیمنس ساخت کجاست؟

همانطور که متوجه شدید برند زیمنس امروزه برندی بین المللی است و تولیدات خود را در کشور های متفاوتی روانه بازار می کند، به همین سبب بررسی این موضوع که ماشین لباسشویی زیمنس در کدام یک از کارخانه های این برند تولید می شود موجب شکل گیری این سوال شده که ماشین لباسشویی زیمنس ساخت کجاست؟.

 • لوازم خانگی برند زیمنس عمدتا در خود آلمان یا کشور لهستان تولید و به بازار ارائه می شوند، اما اگر منظور شما از این سوال این است که قطعات ماشین لباسشویی های زیمنس ساخت کجاست باید به شما بگوییم که این قطعات در کارخانه مرکزی زیمنس در آلمان تولید می شود.

 

ماشین لباسشویی های زیمنس با محصولات چه برند هایی در حال رقابت هستند؟

این که ماشین لباسشویی های زیمنس با محصولات چه برند هایی در حال رقابت هستند می توانند با معرفی رقبای این برند کمک به سزایی به شما بکنند و این موضوع که این محصولات در حد چه برند هایی هستند را به شما می فهماند، به همین دلیل هم در این بخش با ما همراه باشید.

 • زمانی که به برند های خارجی نگاه می کنیم متوجه این موضوع خواهیم شد که برند هایی مانند بوش، فیلیپس، زیمنس و سامسونگ اصلی ترین رقبای این محصول هستند و این به آن معناسب که ماشین لباسشویی های زیمنس را می توان جزو بهترین محصولات در جهان دانست.

 

چرا ماشین لباسشویی زیمنس بخریم؟

در بخش قبل با آشنایی با رقبای ماشین لباسشویی های زیمنس به این نتیجه رسیدیم که برند هایی مطرح و زیادی هستند که در حد و اندازه این محصول باشند، اما این که چرا ماشین لباسشویی زیمنس بخریم پرسشی است که به نقاط قوت و ویژگی های این محصول مربوط می شود. در ادامه نگاهی به نقاط قوت این محصول خواهیم پرداخت.

طراحی زیبای ماشین لباسشویی های زیمنس

 • زمانی که به ماشین لباسشویی های موجود در بازار نگاه می کنیم می بینیم که این محصولات همواره در حال ارتقای ظاهر خود هستند و در تلاش اند تا مشتریان بیشتری را جلب کنند و برند زیمنس هم به عنوان یکی از همین برند ها در این زمینه بسیار موفق بوده.

طول عمر بالای ماشین لباسشویی های زیمنس

 • قطعات به کار رفته در ماشین لباسشویی های زیمنس جطو با کیفیت ترین قطعات صنعتی در جهان هستند و با طول عمر بالای خود می توانند تا سالیان زیادی شما را از دیگر محصولات بازار بی نیاز کند.

معرفی بهترین ماشین لباسشویی های زیمنس

اگر با بررسی کیفیت ماشین لباسشویی های زیمنس نظرتان در مورد این محصولات جلب شده است لازم است بدانید که علاوه بر انتخاب یک برند معتبر باید یک مدل خوب و برجسته هم انتخاب کنید پس بهتر است با مطالعه بخش معرفی بهترین ماشین لباسشویی های زیمنس به همراه لیست قیمت روز به انتخاب یکی از پرچمداران این برند اقدام کنید.

بررسی کیفیت ماشین لباسشویی زیمنس مدل WM12E464

این ماشین لباسشویی از برند زیمنس با کیفیت و قدرت موتور بالای خود توانسته طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد، به همین دلیل در ادامه نگاهی به سایر ویژگی های این محصول  می پردازیم.

 • قدرت موتوری با ۱۶۰۰ دور در دقیقه.
 • مخزن ۷ کیلوگرمی.
 • دارای برنامه های شست و شوی مختلف.
 • دارای طراحی بسیار زیبا.
 • دارای قفل کودک.
 • دارای امکان شست و شو با تاخیر.
 • دارای امکان شست و شوی سریع.

لیست قیمت روز لباسشویی های زیمنس موجود در بازار در بهار ۱۴۰۰

مدل ماشین لباسشویی قیمت روز
ماشین لباسشویی زیمنس ۷ کیلویی مدل WM12E464 قیمت این لباسشویی در بهار ۱۴۰۰ برابر با ۱۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان است.
ماشین لباسشویی زیمنس مدل WM12E461ME قیمت جدید این لباسشویی در بازار ۱۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان است.
ماشین لباسشویی زیمنس مدل WD14H420EU این مدل لباسشویی زیمنس با قیمت روز ۱۲,۰۵۰,۰۰۰ تومان در بازار موجود می باشد.
ماشین لباسشویی استیل زیمنس مدل WM12Q45XME نرخ روز این مدل لباسشویی برابر با ۱۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان می باشد.
ماشین لباسشویی زیمنس مدل WXD1260EU قیمت روز این مدل لباسشویی در بازار ۱۰,۸۵۰,۰۰۰ تومان می باشد.
ماشین لباسشویی سفید ۹ کیلویی زیمنس مدل WM14W540EU این مدل لباسشویی با قیمت ۱۴,۰۸۰,۰۰۰ تومان در بازار به فروش می رسد.
ماشین لباسشویی زیمنس مدل WM16W760ME نرخ روز این لباسشویی برابر با ۱۵,۷۴۰,۰۰۰ تومان است.

مزایا و معایب ماشین لباسشویی های زیمنس از نظر مصرف کنندگان این محصول

اگر علاقه دارید تا به مطالعه صادقانه ترین بررسی کیفیت ماشین لباسشویی های زیمنس بپردازید و از معایب این محصول در طول مدت استفاده با خبر شوید به شما توصیه می کنیم تا بخش مزایا و معایب ماشین لباسشویی های زیمنس از نظر مصرف کنندگان را با دقت مطالعه کنید.

مزایای ماشین لباسشویی های زیمنس از نظر مصرف کنندگان این محصول

 • طراحی زیبای این ماشین های لباسشویی.
 • طول عمر زیاد ماشین لباسشویی های زیمنس.
 • کیفیت قطعات ماشین لباسشویی های زیمنس.
 • امکانات و فناوری موجود در ماشین لباسشویی های زیمنس.

معایب ماشین لباسشویی های زیمنس از نظر مصرف کنندگان این محصول

 • تنوع کم این محصولات در ایران.
 • نداشتن خدمات پس از فروش.
 • قیمت گران ماشین لباسشویی های زیمنس.
 • کمیاب بودن ماشین لباسشویی های زیمنس.
هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.