علت بوق زدن اتو پرس

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

آراستگی و تمیزی لباس های اعضای خانواده از نشانه های سلیقه ی خانه داران محسوب می شود. برای اینکه لباس ها صاف و مرتب به نظر برسند، بسیاری از خانم ها تصمیم به خرید اتوی پرسی میگیرند. هر وسیله ای بعد از مدت ها استفاده دچار مشکل یا خرابی می شود. که باید حتما از جهت فنی مورد بررسی قرار گیرد. یکی از این مشکلات بوق زدن اتو پرس می باشد، که لازم است علت بوق زدن اتو پرس را فهمید.

تعمیر اتو

علت بوق ممتد اتو پرس و راه های برطرف کردن آن

اگر اولین بار است که اتوپرس میخرید باید در هنگام خرید توجه داشته باشید که ولتاژ برق اتو با ولتاژ برق شهری سازگاری داشته باشد. برای این کار میتوانید از سه راهی یا محافظ با کیفیت استفاده کنید. زیرا برق شهری به شدت افت ولتاژ دارد. رعایت این مساله باعث می شود که به برد اتو آسیبی وارد نشود. و سیم کشی های داخل اتو پرس دچار آسیب دیدگی نشوند. یکی از عمده علت بوق زدن اتو پرس رعایت نکردن این مساله می باشد.

علت روشن نشدن اتو

جلوگیری از بوق زدن ممتد اتو پرس

برای جلوگیری از مشکل بوق زدن ممتد اتو پرس پیشنهاد می کنیم که با فاصله معینی در ماه، حداقل ۴ بار در ماه از اتو پرس استفاده کنید. بدین ترتیب موجب می شود تا سیستم برد الکتریکی و بخار دستگاه تقویت شده و دچار آسیب دیدگی نشود. برای این که دستگاه عمر بیشتری پیدا کند، باید به یک سری نکات در مراقبت از اتو پرس توجه ویژه داشته باشید:

  • محافظ برق استاندارد با جلوگیری نمودن از نوسانات برق، از صدمات وارد به سیم کشی و برد اتو پرس جلوگیری میکند.
  • بیشتر بخوانید:ارور و کد خطا کولر گازی تراست | بررسی تمام ارورها
  • در اتوی پرسی از آب شهری استفاده نکنید زیرا دارای گل و املاح می باشد. بایستی از آب مقطر و یا آب جوشیده شده استفاده کنید. استفاده از آب مقطر باعث جلوگیری از ته نشین شدن املاح محلول در آب که موجب رسوب گرفتگی در نقاط مختلف دستگاه اعم از فیلتر، پمپ، سنسور ها، شیلنگ ها، واسطه ها، صفحه های اتوپرس و آب بندی های آن می شود.
  • نکتۀ دیگر در خصوص اتو پرس، ابر و روکش دستگاه می باشد. ابر سالم با خاصیت ارتجاعی که دارد موجب می شود تا چروک لباس به سهولت باز شود که این امر در مصرف برق، زمان و تسهیل در اتو کردن تاثیر بسزایی دارد. اتویی را خریداری کنید که دارای ابر با کیفیت باشد. انجام درست این موارد علت بوق زدن اتو پرس را برطرف می نماید.

نحوه برطرف کردن مشکل بوق زدن اتو پرس

اگر اتو پرس شما دچار مشکلی همچون بوق زدن ممتد شده است و یا دیگر اجزای آن دچار مشکل گردیده است می توانید با هوم کارا ، نمایندگی تعمیر اتو پرس، تماس حاصل فرمایید تا به برطرف کردن علت بوق زدن اتو پرس  بپردازد.

  • مرکز تخصصی هوم کارا به تعمیرات تخصصی انواع اتوهای پرسی، اتوهای مخزن دار و دیگر نوعی از اتوها می پردازد.
  • کارشناسان و تعمیرکاران و متخصصین مرکز هوم کارا دارای صلاحیت های فنی بسیار بالا در امر تعمیرات انواع اتوهای پرسی با برند های مختلف می باشند.
  • کافیست که گوشی را بردارید و با هوم کارا تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان مرکز به راهنمایی شما عزیزان در امر مشکلات به وجود آمده در انواع وسایل خانگی که دچار مشکل شده اند بپردازند.

خلاصه مقاله بوق زدن ممتد اتو پرس در هوم کارا

خلاصه مقاله بوق زدن ممتد اتو پرس در آی هوم کارا به شرح زیر است:

تنوع مختلف برند های اتو پرسی و نحوه‌ی کارکرد با آن‌ها به خصوص انواع پرس دار و اتوهای دارای مخزن بخار، تعمیر آن‌ها را به یک کار کاملاً تخصصی تبدیل کرده است. همیشه سعی کنید برند سازنده ای از اتوی پرسی را خریداری نمایید که دارای کارت گارانتی باشد و خدمات پس از فروش خوبی را به مشتریان چه به صورت حضوری و چه به صورت تلفنی ارائه دهد.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.