ریست تنظیمات کارخونه تلویزیون ال جی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

ریست تنظیمات کارخونه تلویزیون ال جی یکی از کارهایی است که برای حذف تمام تنظیمات اعمال شده روی تلویزیون انجام می شود. در بسیاری از مواقع ممکن است تنظیماتی را روی تلویزیون اعمال کرده باشید که بخواهید آن را حذف کنید و مجدداً تلویزیون را بدون هیچ تنظیمات جدیدی استفاده کنید. تنها راه برای حذف تمام تنظیمات اعمال شده روی تلویزیون ال جی، ریست تنظیمات کارخونه تلویزیون ال جی است. تنظیمات کارخانه یکی از روش هایی است که حتی برای حذف تنظیمات اعمال شده روی تلفن همراه و دستگاه هایی چون لب تاپ، تب لت و…نیز انجام می شود. در این مطلب به بررسی نحوه ریست فکتوری تلویزیون ال جی می پردازیم.

آموزش ریست فکتوری تلویزیون ال جی با کنترل

در صورتی که تمایل به انجام ریست فکتوری تلویزیون ال جی دارید باید به اینکه توجه کنید که انجام این کار باعث تعمیر شدن تلویزیون نمی شود. در واقع ریست فکتوری تاثیری در رفع مشکلات تلویزیون ندارد بلکه ریست تنظیمات کارخونه تلویزیون ال جی تنها باعث برگشتن تنظیمات به حالت پیش فرض می شود. روش ریست کردن تلویزیون ال جی عبارت است از:

  • برای ریست فکتوری تلویزیون برند ال جی ابتدا باید دکمه setting در کنترل را فشار دهید.
  • بلافاصله بعد از زدن این دکمه، منوی نرم افزاری در صفحه تلویزیون نمایش داده می شود‌.
  • از منوی تلویزیون گزینه سه نقطه را فشار دهید تا وارد تنظیمات اصلی تلویزیون ال جی شوید.
  • با وارد شدن به تنظیمات اصلی تلویزیون گزینه to initial setting را انتخاب کنید.

آموزش ریست فکتوری تلویزیون ال جی بدون کنترل

در مواقعی ممکن است به دلیل نداشتن ریموت کنترل قادر به ریست تنظیمات کارخونه تلویزیون ال جی نباشید. در چنین شرایطی می توانید برای انجام ریست فکتوری تلویزیون ال جی از دکمه هایی که در کناره تلویزیون درج شده است، استفاده کنید. مراحل ریست فکتوری تلویزیون ال جی بدون کنترل عبارت است از:

  • با توجه به اینکه از بین ۶ دکمه تلویزیون ال جی یکی از آن ها، مربوط به وارد شدن به منوی تلویزیون ال جی است، وارد منوی تلویزیون شوید‌.
  • با وارد شدن به منوی تلویزیون از طریق کلید های جهت تلویزیون وارد گزینه setting شوید.
  • مجدداً از طریق کلیدهای جهت گزینه all setting را انتخاب کنید تا وارد تنظیمات اصلی تلویزیون شوید.
  • از بین گزینه ها، general را انتخاب کرده و گزینه to intial setting را انتخاب کنید.
  • برای ریست کردن تلویزیون ال جی باید در این مرحله درون کادر رمز عبوری را وارد کنید. چنان چه تا به حال به این مرحله ورود پیدا نکرده ای اید می توانید از دو رمز ۰۰۰۰ یا ۱۲۳۴ استفاده کنید.
  • با زدن رمز علامت confirm برای شما نمایش داده می شود که با انتخاب آن می توانید بازگشت به کارخانه تلویزیون ال جی را انجام دهید.

نتیجه گیری از ریست تنظیمات کارخونه تلویزیون ال جی

در این مطلب به بررسی ریست تنظیمات کارخونه تلویزیون ال جی یا ریست فکتوری تلویزیون ال جی پرداختیم. ریست فکتوری بهترین راه برای بازگشت به تنظیمات پیش فرض تلویزیون است. شما می توانید از طریق کنترل یا کلید های جهت درج شده در کناره تلویزیون انجام دهید.  در صورتی که تلویزیون شما خراب شده است، نمی توانید از طریق ریست فکتوری تعمیر تلویزیون ال جی را انجام دهید. تلویزیون دستگاه نسبتاً حساسی است که تعمیرات آن نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد.

چنان چه تلویزیون شما به هر دلیلی خراب شده است، بهتر است به جای ریست فکتوری از یک متخصص حاذق در این حوزه جهت تعمیرات کمک بگیرید. شرکت هوم کارا یکی از تعمیرگاه های با سابقه در استان تهران است که با کمک تکنسین های با تجربه تعمیرات انواع تلویزیون ال جی را انجام می دهد. کافیست تا از طریق شماره تماس ۰۲۱۲۲۸۸۱۱۱۳ با این مجموعه ارتباط بر قرار کرده و درخواست تکنسین بدهید.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.