تعمیر یخچال وایت هاوس در محل

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

یخچال و فریزر یکی از مهمترین لوازم خانگی است و اصلا نمی‌توان تعمیر آن را به تعویق انداخت. شما می‌توانید با خیال راحت و بدون اتلاف انرژی و زمان، خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیر یخچال وایت هاوس را در محل و در زمانی که خودتان تعیین می‌کنید، دریافت کنید.

با حضور متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در منزل یا محل کار شما، هزینه اضافی انتقال دستگاه به مرکز تعمیرات و احتمال آسیب به دستگاه در روند جابجایی کاملا حذف می‌شود. علاوه بر آن، شما می‌توانید بر روند تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس نیز نظارت کنید.

علاوه بر تخصصی بودن خدمات عیب یابی و تعمیرات، شفافیت در قیمت، ارائه فاکتور و استفاده از قطعات با کیفیت برای تعویض مزایای دیگر تعمیرات یخچال وایت هاوس در پلتفرم «هوم کارا» است. حتی در مورد رعایت بهداشت نیز جای نگرانی نیست. تعمیرکاران با دقت بالا و بدون ایجاد شلوغی، در کوتاه‌ترین زمان مشکل دستگاه را رفع خواهند کرد.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس

مهمترین خدماتی که نمایندگی‌های تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس و متخصصان فعال در بازار آنلاین خدمات «خدمت از ما» ارائه می‌کنند، به شرح زیر است:

  • رفع مشکلات آبسردکن و یخ‌ساز
  • رفع علت سر و صدای زیاد و آزاردهنده
  • عیب یابی یخچال وایت هاوس به دلیل سرمای کم یا خیلی زیاد
  • تعمیر یخچال White House به دلیل روشن نشدن و یا سوختن موتور دستگاه
  • معیوب شدن صفحه دیجیتال، یکسره کار کردن، برفک زدن و …

تعمیرات یخچال وایت هاوس هزینه معقول‌تری در مقایسه با تعویض قطعات دارد. به همین دلیل، بسیار مهم است که از یک متخصص کمک بگیریم، تا قطعات حین تعمیر کاملا خراب نشوند. تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس اگر توسط متخصص و به درستی انجام شود (حتی اگر هزینه کمی نداشته باشد)، به افزایش عمر دستگاه شما کمک زیادی خواهد کرد.

خدمات محبوب تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس

بنا به گزارش نمایندگی‌ها و مراکز عیب یابی یخچال وایت هاوس، مشکلات زیر بیشترین دلیل مراجعه افراد به متخصص برای تعمیر یخچال وایت هاوس است:

یخچال فریزر وایت هاوس صدای زیادی تولید می‌کند

یک سری صداها که به دلیل تراز نبودن دستگاه ایجاد می‌شوند، نیازی به عیب یابی یخچال وایت هاوس ندارد و به راحتی رفع می‌شود. صداهای دیگر مانند صدای یخ‌زدایی اتوماتیک یا کلیک پیش از شروع کار کمپرسور نیز طبیعی هستند.

اگر دستگاه تنها در شب صدا تولید می‌کند، احتمالا به دلیل ضعیف بودن ولتاژ برق است. اما اگر در روز هم این صدا را می‌شنوید.

یخچال وایت هاوس بیش از حد کار می‌کند

در این حالت هم سرایطی وجود دارد که تعمیرات یخچال وایت هاوس لازم نیست. برای مثال، زمانی که یخچال بعد از مدتی به برق می‌زنید؛ یا زمانی که چند ماده غذایی داغ درون دستگاه قرار داده‌اید.

اگر ساکن منطقه‌ای گرم هستید و یا دمای مکانی که یخچال را در آن نصب کرده‌اید بالاست، باز هم بیش از حد کار کردن دستگاه طبیعی‌ست. در این حالت به جای تعمیر یخچال وایت هاوس، باید محل آن را مطلوب‌تر کرد. البته تغییر تنظیمات یخچال وایت هاوس (کاهش برودت) هم می‌تواند تا حدودی این مشکل را تعدیل کند.

یخچال White House برفک می‌زند

برای رفع این مشکل بهتر است از متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس کمک گرفت. بروز مشکل در سیستم یخ‌زدایی یخچال و اتصالات آن، هیتر، ترمودیسک و همچنین برد یخچال وایت هاوس می‌تواند این مشکل را ایجاد کند. 

یخچال فریزر وایت هاوس روشن نمی‌شود

اگر به این صحنه مواجه شدید، پیش از عیب یابی یخچال وایت هاوس ابتدا برق آن را بررسی کنید. برای اینکار باید از سلامت سیم خروجی از یخچال، پریز و رابط برق (در صورت استفاده) مطمئن شوید. اگر این بخش‌ها ایرادی نداشتند، حتما برای عیب یابی یخچال وایت هاوس از تعمیرکاران باسابقه کمک بگیرید.

یخچال وایت هاوس به اندازه کافی سرد نیست

علت این مشکل بسیار شبیه دلایل بیش از حد کار کردن یخچال است؛ علاوه بر فاصله بسیار کم دستگاه با دیوار. اگر این موارد برای یخچال White House شما صادق نیست، باید ترموستات، کندانسور، برد کنترل دما و موتور فن بررسی شود.

راهکارهایی برای نیاز کمتر به تعمیرات یخچال وایت هاوس

سرویس منظم تا حد قابل توجهی مراجعه شما به نمایندگی یخچال وایت هاوس را کاهش می‌دهد. نکات دیگری هم هستند که به افزایش عمر دستگاه شما کمک می‌کنند؛ از جمله:

  • دفترچه راهنمای یخچال وایت هاوس را با دقت مطالعه کنید و با نحوه ریست دستگاه، علامت‌های صفحه نمایش آن و … را بشناسیذ.
  • یخچال را در محلی صاف، محکم، دور از تابش خورشید، حرارت، رطوبت نصب کنید. استفاده از محافظ را برای کاهش تعمیرات یخچال وایت هاوس نیز فراموش نکنید.
  • هر وقت خواستید دستگاه را جابجا کنید، ابتدا آن را از برق بکشید و همیشه آن را به صورت عمودی جابجا کنید.
  • یخچال‌تان را بیش از ظرفیتش پر نکنید، و مواد غذایی را پس از هم‌دما شدن با محیط در آن قرار دهید.
  • از قرار دادن وسایل سنگین روی یخچال خودداری کنید.

قیمت تعمیر یخچال وایت هاوس  

هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس بسته به مشکل پیش آمده متغیر خواهد بود. هزینه عیب یابی یخچال وایت هاوس و تعمیر آن در بیشتر موارد از خرید قطعه جدید و تعویض مناسب‌تر است. برای تخمین قیمت تعمیر یخچال وایت هاوس  می‌توانید با هوم کارا تماس بگیرید.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.