تعمیر جاروبرقی

تمیزی و پاکیزگی خانه شما بدون انجام نظافت های هفتگی و جارو کشیدن های منظم میسر نمی شود و می توان میزان پاکیزگی خانه تان را به اندازه کیفیت عملکرد جاروبرقی تان دانست. جاروبرقی دستگاهی با عملکردی سریع و دقیق، بهترین وسیله برای نظافت و پاکیزه نگه داشتن خانه شماست. اما اگر برای این دستگاه قابل اعتماد و پُرکارتان اتفاقی افتاده و دچار مشکل شود، چه خواهید کرد؟ بروز مشکل و از کار افتادن جاروبرقی به هیچ وجه دور از انتظار نیست و می تواند موجب آشفتگی محل زندگی شما گردد. طبیعتا این اتفاق ناخوشایند می تواند شما را دچار اعصاب خوردی و کلافگی نماید و شما را به خرید جاروبرقی جدید و نگرانی ها و دردسرهای آن بیاندازد. اما راه حل بهتر و کم هزینه تر، تعمیرات جاروبرقی است.

ممکن است در یافتن تعمیرکار متخصصی که بتواند مدل دستگاه شما را تعمیر و به خوبی آن را به شرایط عملکردی بهینه بازگرداند، دچار مشکل شوید. به همین دلیل هوم کارا برای کمک به شما اینجاست. متخصصین مجرب هوم کارا حال و روز شما را بهتر از هر کسی درک کرده و در سریعترین زمان ممکن برای تعمیر جاروبرقی شما به صورت گارانتی شده و بر طبق اصول به منزل شما خواهند آمد.

تعمیرات جاروبرقی خود را به متخصصین هوم کارا بسپارید

وابستگی ما به جاروبرقی انکار ناپذیر است و در صورت خرابی و از کار افتادن آن، وقت و انرژی بسیار بیشتری لازم است تا بتوان خانه را به طور کامل تمیز نمود و حتی در این حالت نیز، کیفیت کار انجام شده قابل مقایسه نیست. بنابراین لازم است تا مراقبت و نگهداری از دستگاه را جدی بگیریم و در صورت مشاهده هر گونه مشکل و کوچکترین ایرادی، پیش از آنکه به مشکلات دیگری و جدی تری بیانجامد، برای تعمیر جاروبرقی خود اقدام کنیم. اما نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنیم، واگذاری دستگاه تنها به افراد دارای صلاحیت است.

متخصصین تعمیر جاروبرقی که در زمینه تعمیرات برند جاروبرقی شما دارای سالها تجربه و تخصص هستند و به خوبی با تکنولوژی ها و انواع مدل های برند جاروبرقی شما آشنایی دارند، بهترین افراد برای رسیدگی به دستگاه شما هستند. هوم کارا صدها متخصص تعمیر جاروبرقی را در اختیار دارد و در سریعترین زمان ممکن قادر به ارائه خدمات به شما در منزل خودتان می باشد. تعمیرات جاروبرقی شما توسط متخصصین برند دستگاهتان انجام شده و به صورت تضمین شده و با ارائه گارانتی معتبر هوم کارا در پایان تعمیرات جاروبرقی تان همراه است. تنها کافیست با ما تماس بگیرید و مابقی کارها را به متخصص معتمد و منصف خود بسپارید.

چرا نباید نگران تعمیر جاروبرقی خود باشید

هوم کارا ارزش و بهای جاروبرقی شما را به خوبی می داند و برای آسودگی خیالتان با بیمه دستگاه شما را از هر گونه نگرانی باز می دارد. همچنین، با تکیه بر سالها تجربه و تخصص متخصصین حاذق خود، هرگونه مشکل جاروبرقی تان اعم از روشن نشدن، خاموش نشدن، از کار افتادن سیم جمع کن، از کار افتادن دکمه های جارو، استشمام بوی سوختگی از دستگاه، سر و صدای بلند و ناهنجار و… را برطرف می کنیم. متخصصین ما انواع جاروبرقی های کیسه دار، بدون کیسه، شارژی و.. و تمامی مدل های برند جاروبرقی شما را صرف نظر از قدیمی یا جدید بودن آنها تعمیر می کنند و با اعطای گارانتی چندماهه کیفیت خدمات خود را تضمین می نمایند. علاوه بر این، برای کاهش هزینه های شما، تعمیر قطعات ارجینال جاروبرقی تان در اولویت قرار می گیرد و تنها در صورت غیر قابل تعمیر بودن قطعه معیوب، با نمونه مشابه ارجینال تعویض می گردد.

هوم کارا کدام برندهای جاروبرقی را تعمیر می کند؟

تعمیرات جاروبرقی شما در هوم کارا توسط متخصصین برند دستگاهتان انجام می گیرد. خوشبختانه اکثر برندهای ایرانی و خارجی جاروبرقی که در بازار موجودند، در هوم کارا متخصصین مجرب خود را داشته و خدمات تعمیرات آنها در سریعترین زمان ممکن ارائه می گردد. تمامی مدل های جاروبرقی های ال جی، سامسونگ، بوش، کنوود، آاگ، الکترولوکس، پاناسونیک، دوو، زیمنس، دلونگی، بکو، فیلیپس، میله و… با بالاترین کیفیت تعمیر شده و مجددا آماده به کار به شما تحویل داده خواهد شد.