تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون خود را فقط به متخصصین ماهر بسپارید!
در دست گرفتن فازمتر و انبر و تلاش برای رفع مشکل لوازم خانگی تان کار ساده ایست. حتی ممکن است قبلا اینکار را انجام داده و دستگاه تان را هم تعمیر کرده باشید. هرچند که تعمیرات لوازم خانگی همیشه باید توسط تعمیرکار باتجربه انجام شود تا از رفع اصولی مشکل مطمئن شد، اما تعمیرات وسایل برقی و به خصوص تلویزیون، ماجرایی کاملا متفات دارد.

با توجه به هزینه بالای خرید یک تلویزیون جدید و نیز حساس بودن این دستگاه الکترونیکی، هر گونه دستکاری ناشیانه و حتی اتصال یک سیم اشتباه، می تواند خسارات هنگفتی را روی دست شما بگذارد. بنابراین لازم است تا سرویس و تعمیرات تلویزیون خود را حتما به تکنسین متخصص و باتجربه ای که بر جدیدترین مدلها و تکنولوژی های برند تلویزیون شما تسلط دارد، بسپارید. هوم کارا با داشتن صدها متخصص حرفه ای و باسابقه برای تمامی برندهای موجود تلویزیون، قادر به کمک به شما در این زمینه است.

خدمات تلویزیون هوم کارا توسط متخصصین مجرب و دوره دیده

تلویزیون نقش مهمی را در گردهم آوردن اعضای خانواده و ایجاد سرگرمی و اوقاتی شاد در مهمانی ها و شب نشینی های ما بازی می کند. بنابراین خرابی تلویزیون و یا از کار افتادن کلی آن می تواند ضربه بزرگی به فراغت و آسایش تمام اعضای خانواده باشد. هوم کارا با ارائه خدماتی بی بدیل توسط متخصصینی مجرب، متعهد به بازگرداندن رفاه و شادی به خانه های شماست. تعمیر و نصب تلویزیون شما در سریعترین زمان ممکن توسط متخصصین مجرب هوم کار اکه هر کدام در زمینه تعمیرات یکی از برندهای معتبر تلویزیون دوره دیده و دارای تسلط بالا هستند، ارائه می گردد.

با کمک تجهیزات پیشرفته و دقیق کارگاه تخصصی تعمیرات تلویزیون هوم کارا، رفع هر گونه مشکل پیش آمده برای تلویزیون شما تضمین شده است. خدمات متخصصین ما در منزل و محل کار شما ارائه شده و با توجه به مشکل دستگاه شما، ممکن است نیازمند انتقال به کارگاه تخصصی باشد. در این صورت، به جهت رفاه حال مشتریان تمامی مراحل انتقال دستگاه به کارگاه و بازگرداندن آن، توسط تکنسین انجام می شود.

هوم کارا کدام تلویزیون ها و چه برندهایی را سرویس می دهد؟

امروزه انواع تلویزیون های خانگی مانند HD، LED، LCD، OLED، UHD، Plasma، ۳D و Smart TV در بازار موجودند و برندهای ایرانی و خارجی متفاوتی از جمله سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک، فیلیپس، شارپ، توشیبا، دوو، اسنوا، ایکس ویژن و غیره انواع مدلها را تولید می کنند. متخصصین مجرب هوم کارا انواع مدلها و تمامی برندهای تلویزیون را پوشش داده و در سریعترین زمان خدمات مورد نیاز شما را ارائه می نمایند.

اگر صفحه تلویزیون یا ال سی دی شما ترک برداشته و شکسته است، ممکن است به تعویض کامل ال سی دی احتیاج باشد که می تواند هزینه بالایی داشته باشد. متخصصین ما بصورت حرفه ای به شما در خصوص تعویض یا تعمیر تلویزیون تان مشاوره داده و از بابت تعمیر اصولی هر گونه مشکل دستگاه تان به شما اطمینان خواهند بخشید. برخی از مشکلات رایج تلویزیون که به راحتی در هوم کارا رفع می شوند:

  • تلویزیون روشن نمی شود
  • با تاخیر طولانی روشن و خاموش می شود
  • تلویزیون خود به خود خاموش می شود
  • مشکل و ایراد در پورت HDMI
  • خطوط افقی و عمودی در تصویر وجود دارد
  • صدای تلویزیون قطع شده است
  • رنگ ها تنظیم نیستند
  • رنگ ها را به اشتباه نمایش می دهد
  • و…

درخواست تعمیرات و نصب فوری