تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی Bosch یکی از بهترین و خوش ساخت‌ترین برندهای لباسشویی در بازار است و از کیفیت خوبی نیز برخوردار می‌باشد. با این وجود حتی بهترین برندها نیز ممکن است دچار خرابی و مشکل شوند. در این مواقع و با شرایط اقتصادی این روزهای جامعه، بهترین کار تعمیر لباسشویی بوش است بنابراین اگر ماشین لباسشویی بوش شما از کار افتاده و یا در صفحه نمایش آن خطایی نمایش داده می‌شود و یا هنگام آبگیری دیگ دستگاه نمی‌چرخد، در ادامه همراه ما باشید تا مشکلات رایج این دستگاه را بررسی و راه حل تعمیر آن را آموزش دهیم.

آشنایی با متداول‌ترین مشکلات و روش تعمیر لباسشویی بوش

به طور کلی مشکلاتی که ممکن است برای لباسشویی این برند به وجود آید، زیاد هستند. آشنایی با این مشکلات می‌تواند به شما کمک کند تا برخی از آن‌ها را خودتان در منزل درست کنید. همچنین آشنایی با ایرادات رایج باعث می‌شود در صورت وجود مشکل هر چه سریع‌تر اقدام به تعمیر لباسشویی بوش کنید تا از ایجاد هزینه‌های بیشتر جلوگیری شود.

۱- علت روشن نشدن لباسشویی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش

خرابی ماشین لباسشویی بوش

اصلی‌ترین دلیلی که باعث می‌شود دستگاه شما روشن نشود، مربوط به نرسیدن برق به دستگاه است. اما علاوه بر آن مواردی دیگری نیز وجود دارد که در صورت بروز ایراد در آن‌ها با مشکل روشن نشدن دستگاه مواجه خواهید شد. برای درست کردن این مشکل می‌توانید موارد زیر را بررسی کنید.

 • اگر هیچ‌یک از چراغ‌های صفحه نمایش دستگاه روشن نیستند، ممکن است در دوشاخه و یا پریز برق مشکل وجود داشته باشد.
 • در صورتی که برخی از چراغ‌های صفحه نمایش روشن هستند و یا برخی از کلیدها کار می‌کنند و برخی دیگر خیر، امکان دارد در برد کنترلی و یا نمایشی دستگاه مشکلی به وجود آمده باشد.
 • اینکه می‌گویید لباسشویی کار نمی‌کند، اگر منظور شما شروع نشدن فرایند شستشوی لباس است، علت آن می‌تواند از خراب شدن درب و یا وجود خرابی در برد و یا تایمر آن باشد.

در صورتی که این مشکل برای شما پیش آمده بود، بهتر است از یک متخصص بخواهید هر چه سریع‌تر به تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما بپردازد.

نکته: سعی کنید در این مواقع لباسشویی را قبل از آمدن تکنسین از برق بکشید.

۲- علت کار نکردن برنامه‌ها در لباسشویی Bosch

در صورتی که لباسشویی روشن می‌شود ولی برنامه‌های شستشو کار نمی‌کنند، بهتر است موارد زیر را بررسی کنید.

 • اطمینان حاصل کنید که درب لباسشویی را به خوبی بسته‌اید.
 • لازم است بدانید که اگر درب دستگاه به خوبی بسته نشده باشد، هیچ‌یک از برنامه‌ها شروع نخواهند شد. همچنین اگر بیش از اندازه مجاز در لباسشویی لباس بریزید، مانع از بسته شدن درب می‌شود.
 • بعد از اطمینان از درست بسته شدن درب، دکمه استارت را فشار داده و نگه دارید. می‌توانید یکبار به مدت کوتاه و یکبار دیگر به مدت طولانی این دکمه را نگه دارید.
 • بررسی کنید که قفل کودک فعال نباشد. چرا که قفل کودک باعث می‌شود هیچ‌یک از دکمه‌ها کار نکنند. این قابلیت باعث می‌شود تا کودک شما نتواند لباسشویی را روشن کند. در صورتی که قفل کودک فعال باشد، عبارت CL بر روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود.

اگر قفل کودک در لباسشویی شما فعال بود، برای غیرفعالسازی آن می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید. (دقت کنید که با توجه به مدل لباسشویی، یکی از روش‌ها کار می‌کند.)

 1. دکمه استارت را به مدت ۳ الی ۵ ثانیه نگه دارید.
 2. به طور همزمان کلیدهای rpm و finished in را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید.
 3. در صورتی که صفحه نمایش لباسشویی شما لمسی است، باید به مدت ۳ ثانیه، مربع روشن که علامتی شبیه به کلید دارد را نگه دارید. با این کار علامت تاریک‌تر شده و صدای بیپ از دستگاه شنیده می‌شود.

۳- علت آبگیری نکردن لباس‌ها توسط دستگاه و تعمیر لباسشویی Bosch

برای حل این مساله در ابتدا باید شلنگ ورودی آب را بررسی کنید و از نبود خمیدگی و پیچ و خم در آن مطمئن شوید. سپس باید بررسی کنید که چیزی داخل شلنگ گیر نکرده باشد و همچنین شیر آب نیز باز باشد.

از دیگر مواردی که باعث به وجود آمدن این مشکل می‌شود، فشار کم آب است. علاوه بر این‌ها، اگر شیر برقی نیز دچار مشکل شود، لباسشویی به خوبی آبگیری نمی‌کند؛ بنابراین لازم است یک تکنسین حرفه‌ای در اسرع وقت لباسشویی شما را بررسی و تعمیر کند.

تکنسین‌های هوم کارا با داشتن سابقه‌ای چندین ساله در زمینه تعمیر لباسشویی بوش، در سریع‌ترین زمان لباسشویی شما را بررسی و تعمیر می‌کنند. برای استفاده از خدمات ما، کافی است از طریق شماره تماس‌های موجود در وب‌سایت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

۴- چرا درب لباسشویی بوش قفل شده است؟

رفع ایرادات لباسشویی

در تعمیر لباسشویی بوش یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است با آن مواجه شوید، قفل و باز نشدن درب آن است. به این صورت که بعد از پایان مراحل شستشو، وقتی می‌خواهید درب دستگاه را باز کنید، متوجه می‌شوید که قفل شده و باز نمی‌شود. از آنجایی که دلایل مختلفی می‌تواند باعث به وجود آمدن این مشکل شود، بهتر است موارد زیر را بررسی کنید.

 • خراب شدن سوئیچ قفل درب
 • وجود پوسیدگی در لولای درب ماشین
 • خراب شدن قفل حرارتی
 • گرم شدن بیش از اندازه ماشین لباسشویی و از کار افتادن برخی از مدارها
 • فعال بودن قفل کودک

غیر از این موارد، ممکن است دلایل دیگری نیز باعث به وجود آمدن این مشکل شده باشد؛ بنابراین بهتر است از یک متخصص بخواهید تا آن را برای شما تعمیر کند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ایران

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در سراسر کشور: ۰۲۱۷۷۴۹۴۰۶۵

تعمیر لباسشویی بوش در تهران

شماره تماس‌های نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران و البرز:

تعمیر لباسشویی بوش شمال تهران 

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۸۸۱۱۱۳

تعمیر لباسشویی بوش شرق تهران 

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۸۹۷۲۶۴

تعمیر لباسشویی بوش جنوب تهران

شماره تماس: ۰۲۱۳۶۶۰۰۹۳۷ ۰۲۱۳۶۶۰۴۶۵ 

تعمیر لباسشویی بوش کرج

شماره تماس:  ۰۲۶۳۶۵۱۶۰۳۷ ۰۲۶۳۶۵۰۰۸۴۲

۵- مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

اگر شما هم با این مساله مواجه شدید، برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش می‌توانید موارد زیر را چک کنید.

 • در صورتی که بیش از حد مجاز در لباسشویی لباس ریخته باشید، سنسورهای دستگاه بار اضافی را تشخیص داده و از حرکت آن جلوگیری می‌کنند. همچنین ممکن است دستگاه شروع به کار کند ولی سرعت آن آهسته باشد. در این موارد بهتر است میزان لباس داخل لباسشویی را کاهش دهید.
 • اگر لباس‌ها به صورت نامتقارن در لباسشویی قرار گرفته باشند، تعادل ماشین برقرار نمی‌شود و در نتیجه لباسشویی شروع به حرکت نمی‌کند.
 • در برخی از برنامه‌ها مثل برنامه شستن لباس پشمی، نچرخیدن لباسشویی امری طبیعی است. همچنین اگر کف تولید شده بیش از اندازه باشد، لباسشویی کار نخواهد کرد.
 • دیگر عللی که سبب نچرخیدن لباسشویی می‌شود، پاره شدن تسمه درام است. این تسمه وظیفه اتصال موتور به درام را دارد و در صورت پارگی، درام نمی‌چرخد. برای بررسی آن، درب لباسشویی را باز کرده و با دست درام را بچرخانید، اگر مقاومتی احساس نکردید، یعنی تسمه پاره شده است.
 • از عوامل دیگری که ممکن است باعث به وجود آمدن این مشکل شود، می‌توان به تمام شدن ذغال موتور، خرابی کوپلینگ موتور، خرابی کلاچ، خرابی یاتاقان‌ها و خرابی قفل درب اشاره کرد.

۶- علت تخلیه نکردن آب در لباسشویی بوش

چنانچه این مشکل برای دستگاه شما پیش آمد، ممکن است علت آن یکی از موارد زیر باشد.

 • مسدود شدن فیلتر پمپ تخلیه
 • مسدود شدن شلنگ تخلیه
 • وجود خرابی در الکتروپمپ

برای عیب یابی این مشکل در ابتدا شلنگ تخلیه را از ورودی فاضلاب جدا کرده و آن را در یک سطل قرار دهید. سپس برنامه تخلیه آب را انتخاب کنید. اگر آب از شلنگ خارج نشد، یعنی مسدودی در آن وجود دارد.

کار بعدی که باید انجام دهید، بررسی فیلتر تخلیه است. اگر چیزی در آن گیر کرده باشد، آب به خوبی تخلیه نمی‌شود. همچنین ممکن است در پمپ تخلیه لباسشویی، یک تکه لباس و یا یک شیء خارجی گیر کرده باشد و مانع حرکت پروانه‌ها شود. در این حالت باید پمپ را باز کرده و آن را بررسی کنید.

البته دقت داشته باشید که باز کردن پمپ تخلیه یک کار تخصصی است و نباید خودتان اقدام به این کار کنید.

۷- صدای زیاد لباسشویی بوش هنگام کار کردن

سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی می‌تواند بسیار اذیت کننده باشد. اگر دستگاه شما صدای زیاد و عجیبی دارد، موارد زیر را بررسی کنید.

 • برخی از صداهایی که در لباسشویی تولید می‌شوند، کاملا عادی و طبیعی هستند. مثلا هنگامی که زیپ لباس به درام و یا شیشه درب برخورد می‌کند، باعث تولید صدا می‌شود. همچنین هنگامی که شیر برقی شروع به تخلیه آب می‌کند نیز ممکن است صداهایی از لباسشویی شنیده شود.
 • تراز نبودن و باز نشدن پیچ‌های حمل و نقل نیز می‌تواند باعث تولید صداهای عجیب در لباسشویی باشد. علاوه بر این موارد اگر دکمه لباس و یا یک شی دیگر در داخل پمپ گیر کرده باشد، صدای عجیبی از لباسشویی به گوش می‌رسد.
 • از دیگر دلایلی که ممکن است باعث به وجود آمدن این مساله شود، می‌توان به خرابی یاتاقان، پولی، کوپلینگ موتور، کلاچ، تسمه و پمپ اشاره کرد.

۸- بررسی مشکل سرریز شدن آب از دستگاه

تعمیرات لباسشویی

در لباسشویی‌ها، دو قطعه وظیفه ورود آب را بر عهده دارند. اولی شیر برقی است که کار قطع و وصل آب را انجام می‌دهد و قطعه دومی آکوا استاپ نام دارد. در صورتی که در هر یک از این قطعات مشکلی به وجود بیاید، بر روی صفحه نمایش، کد خطا F29 به نمایش درمی‌آید.

قطعه دیگری که خرابی آن باعث سرریز شدن آب از لباسشویی بوش می‌شود، سوئیچ فشاری است. این قطعه با فرستادن سیگنال به شیر ورودی، میزان ورود آب را کنترل می‌کند. همچنین اگر در محفظه‌ی فشار نیز مشکلی به وجود بیاید، در روند شستشو اختلال ایجاد می‌شود؛ بنابراین برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش لازم است حتما با یک تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.

۹- علت نشتی یا آبریزش

هنگامی که لباسشویی نشتی آب پیدا می‌کند، به سه قسمت، نشتی از پشت، نشتی از جلو و نشتی از زیر دستگاه، تقسیم می‌شود. چرا که هر کدام علل منحصر به فرد خود را دارند.

 • اگر نشتی از پشت لباسشویی باشد:

در این نوع نشتی به احتمال زیاد شلنگ‌های ورودی و یا خروجی آب دچار مشکل شده‌اند. لازم است از اتصال صحیح شلنگ آب به شیر ورودی مطمئن شوید. همچنین بررسی کنید که شلنگ خروجی آب در دریچه فاضلاب قرار گرفته باشد. در صورت وجود مشکل در هر کدام از این‌ها، لازم است آن را تعویض کنید.

 • اگر نشتی از جلوی لباسشویی بوش باشد:

در این حالت لازم است محفظه جاپودری، فیلتر ماشین و درب لباسشویی را بررسی کنید. هنگامی که درب دستگاه را می‌بندید، مطمئن شوید که چیزی در بین آن گیر نکرده باشد. همچنین مقدار لباسی که در ماشین قرار می‌دهید، نباید از حد مجاز بیشتر نباشد. خرابی لاستیک دور درب نیز می‌تواند علت به وجود آمدن این مشکل باشد.

 • اگر مشکل از جاپودری باشد،

علت آن می‌تواند از زیاد بودن فشار آب و یا مسدود شدن نازل باشد. در صورتی هم که آب از فیلتر لباسشویی نشت می‌کند، بهتر است از محکم بودن پیچ درپوش فیلتر اطمینان حاصل کنید.

 • اگر نشتی از زیر لباسشویی باشد:

اگر آب از زیر لباسشویی نشتی دارد، برای تعمیر لباسشویی بوش لازم است ابتدا از سالم بودن موارد بالا مطمئن شوید. اگر باز هم نشتی آب ادامه داشت، امکان دارد که نشتی از قطعات داخلی لباسشویی باشد؛ بنابراین در اولین فرصت ممکن، با کمک افراد حرفه‌ای، این مساله را حل کنید.

۱۰- لباسشویی بوش بیش از اندازه لرزش دارد و هنگام کار جابه‌جا می‌شود!

هنگامی که در لباسشویی چندین کیلو لباس قرار می‌دهیم و با سرعت ۱۰۰۰ دور بر دقیقه کار می‌کند، حرکت و تکان زیاد در آن رخ خواهد داد. از این رو برای کنترل این تکان‌ها، از کمک فنرها استفاده کرده‌اند. این کمک فنرها در قسمت پایین دیگ قرار دارند و لرزش را کنترل می‌کنند. یکی از علت‌هایی که ممکن است باعث تکان‌های بیش از اندازه در لباسشویی شود، خراب بودن کمک فنرها است. عمر مفید این قطعه ۱۰ سال است ولی با این وجود ممکن است زودتر نیز خراب شوند.

اما قبل از اینکه تقصیر را گردن کمک فنرها بیندازیم، بهتر است جایگاه قرارگیری لباسشویی را بررسی کنید. چنانچه جایگاه دستگاه مناسب نبوده و تراز نباشد، لباسشویی با مشکل عدم تعادل مواجه شده و هنگام کار کردن لرزش خواهد داشت. بهتر است لباسشویی را در یک جای سفت و سخت قرار دهید.

هنگام حمل لباسشویی برای اینکه درام تکان نخورد، از پیچ استفاده می‌کنند؛ بنابراین در هنگام نصب لباسشویی مطمئن شوید که این پیچ‌ها را باز کرده‌اید. باز نکردن این پیچ‌ها موجب لرزش بیش از اندازه لباسشویی می‌شود.

رفع لرزش ماشین لباسشویی

۱۱- لباس‌ها بعد از شسته شدن خیلی داغ هستند!

اگر بعد از اینکه سیکل شستشو به پایان رسید، موقع برداشتن لباس‌ها متوجه داغی بیش از حد آن‌ها شدید، لازم نیست نگران باشید. اصلی‌ترین علتی که باعث به وجود آمدن این مشکل می‌شود، جابه‌جا بستن شیر ورودی آب گرم و سرد است. برای تعمیر لباسشویی بوش در این مواقع لازم است از درست بسته شدن این دو شیر در جای اصلی خود مطمئن شوید.

در صورتی که با اینکار مشکل حل نشد، می‌توانید با هوم کارا تماس بگیرید. بعد از بررسی مشکل توسط کارشناسان ما، در سریع‌ترین زمان تکنسین به محل مراجعه و کار تعمیرات را شروع می‌کند.

۱۲- علت خشک نشدن لباس‌ها در لباسشویی بوش و تعمیر آن

اگر ماشین لباسشویی شما لباس‌ها را آنطور که باید خشک نمی‌کند، برای حل این مشکل بهتر است موارد زیر را بررسی کنید.

 • در صورتی که مسیر خروجی آب مسدود باشد، لباس‌ها به خوبی خشک نمی‌شوند؛ بنابراین مسیر خروج آب را بررسی کنید تا چیزی در آن گیر نکرده باشد.
 • اگر مقدار لباسی که در داخل دستگاه ریخته‌اید، بیش از حد مجاز باشد، خشک کن به درستی عمل نمی‌کند و به موتور لباسشویی نیز فشار وارد می‌شود.
 • وجود خرابی در سنسور راه انداز و یا وجود مشکلات در موتور نیز عامل دیگر این مشکل است.

۱۳- عیب یابی و تعمیر گرم نکردن آب توسط لباسشویی بوش

هر یک از برنامه‌های شستشو در لباسشویی از دمای آب مخصوص به خود استفاده می‌کنند. بعضی از برنامه‌ها از آب سرد استفاده می‌کنند و برخی دیگر از آب گرم. در صورتی که برنامه مورد نظر برای کار کردن نیاز به آب گرم با دمای بالا داشته باشد، خود لباسشویی اقدام به گرم کردن آب می‌کند. اما ممکن است دستگاه شما با مشکل مواجه شده و نتواند آب را گرم کند. در این حالت علت آن وجود مشکل در یکی از قطعات زیر است.

 • وجود خرابی در المنت
 • وجود اشکال در هیدرواستات
 • خراب شدن برد الکترونیکی و یا تایمر

۱۳- عیب یابی و تعمیر گرم نکردن آب توسط لباسشویی بوش

هر یک از برنامه‌های شستشو در لباسشویی از دمای آب مخصوص به خود استفاده می‌کنند. بعضی از برنامه‌ها از آب سرد استفاده می‌کنند و برخی دیگر از آب گرم. در صورتی که برنامه مورد نظر برای کار کردن نیاز به آب گرم با دمای بالا داشته باشد، خود لباسشویی اقدام به گرم کردن آب می‌کند. اما ممکن است دستگاه شما با مشکل مواجه شده و نتواند آب را گرم کند. در این حالت علت آن وجود مشکل در یکی از قطعات زیر است.

 • وجود خرابی در المنت
 • وجود اشکال در هیدرواستات
 • خراب شدن برد الکترونیکی و یا تایمر
گرم نشدن آب ماشین لباسشویی بوش

توصیه‌هایی برای نگهداری لباسشویی بوش و افزایش طول عمر مفید آن

اگر می‌خواهید مدت زمان بیشتری از لباسشویی استفاده کنید و کمتر دچار خرابی شود، بهتر است توصیه‌هایی که در ادامه می‌آید را رعایت کنید.

 1. ماشین لباسشویی را در مکانی سفت و سخت قرار داده و آن را در جای خود تراز کنید. برای تراز کردن می‌توانید از پیچ‌های زیر دستگاه استفاده کنید.
 2. لباسشویی را در جایی قرار دهید که دور از تابش مستقیم آفتاب باشد. همچنین حداقل ۵ سانت از دیوار فاصله داشته باشد.
 3. در صورتی که می‌خواهید برنامه شستشو را تغییر دهید، ابتدا دستگاه را خاموش و سپس تغییرات را انجام دهید.
 4. بعد از پایان شستشو، با یک دستمال نرم، آب باقیمانده در اطراف لاستیک دور درب را خشک کنید. همچنین مدتی درب را باز بگذارید تا رطوبت آن خشک شود.
 5. محفظه جاپودری را هر چند وقت یکبار از جای خود خارج کرده و تمیز کنید.
 6. در هنگام کار لباسشویی، تایمر را تغییر ندهید.
 7. هنگامی که تعداد لباس‌ها بیشتر است و نیاز به دو بار شستشو پشت سرهم دارید، بهتر است بین آن‌ها یک ساعت فاصله بیندازید.
 8. هر چند وقت یکبار لوله‌های ورود و خروج آب را بررسی کرده و از باز بودن آن‌ها مطمئن شوید.
 9. هنگامی که لباسشویی بوش خاموش است، شیر آب را بسته و آن را از برق بکشید.
 10. از یک محافظ برق برای لباسشویی استفاده کنید.
 11. برای پاک کردن رسوبات دستگاه، بهتر است هر چند وقت یکبار با استفاده از محلول کلسیم، لباسشویی را بدون لباس روشن و برنامه کامل شستشو را اجرا کنید.

با انجام کارهای بالا، عمر مفید لباسشویی بیشتر شده و نیاز کمتری به تعمیر لباسشویی بوش خواهید داشت.

آشنایی با کد خطاهای لباسشویی بوش و روش برطرف کردن آن‌ها

تولید کنندگان ماشین لباسشویی به خصوص برند بوش، همواره سعی می‌کنند کار را برای مصرف کنندگان راحت کنند. از این رو اگر مشکلی برای لباسشویی به وجود بیاید، با کد خطاها که به صورت حروف انگلیسی هستند، مشکل را گزارش می‌دهند. در ادامه سعی می‌کنیم تا برخی از این ارورها را بیاوریم تا اگر برای لباسشویی شما رخ داد، خیلی زود برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش اقدام کنید. کد خطاهایی که در ادامه می‌آید، جزو پرتکرارترین ارورها هستند.

 1. خطای E16 یا F16: درب دستگاه باز است و یا میکروسوئیچ عمل نمی‌کند.
 2. خطای Apdate error: وجود خرابی در برد دستگاه و مشکل نوسانات برق.
 3. خطای E17 یا F17: زمان آبگیری بیش از حد مجاز است. علت آن می‌تواند از بسته بودن شیر آب و یا خرابی آکوا استاپ باشد.
 4. خطای E18 یا F18: پمپ تخلیه دچار مسدودی شده است.
 5. خطای E19 یا F19: زمان گرم شدن آب بیش از حد مجاز است. علت آن می‌توند از ضعف ولتاژ و یا خرابی المنت باشد.
 6. ارور E20 یا F20: وجود خرابی در سنسور NTC یا خرابی المنت.
 7. ارور E21 یا F21: این خطا مربوط به موتور لباسشویی بوده و برای حل آن باید برد الکترونیکی را بررسی کنید.
 8. ارور E23 یا F23: وجود خرابی در آکوا استاپ و یا بسته بودن شیر آب.
 9. کد خطای E25 یا F25: خرابی سنسور کف دیگ.
 10. کد خطای E26 یا F26: وجود خرابی در هیدرواستات.
 11. کد خطای E27 یا F27: وجود مشکل در هیدرواستات و یا گرفتگی شلنگ هیدرواستات.
 12. ارور E28 یا F28: وجود خرابی سنسور کف دیگ به علت شکستگی سنسور.
 13. ارور E29 یا F29: بسته بودن شیر آب، خراب شدن سنسور کف و یا آکوا استاپ.
 14. ارور E31 یا F31: خراب بودن پمپ تخلیه، مسدود بودن شلنگ تخلیه، وجود مشکل در هیدرواستات و یا شلنگ آن.
 15. ارور E32 یا F32: تعداد لباس‌ها بیشتر و یا کمتر از حد مجاز است.
 16. ارور E34 یا F34: خرابی میکروسوئیچ درب.

تعمیرات تخصصی و حرفه‌ای را با هوم کارا تجربه کنید

از آنجایی که تعمیر لباسشویی بوش نیاز به تخصص دارد، لازم است حتما از یک مرکز معتبر بخواهید اقدام به تعمیر لباسشویی کند. مفتخریم اعلام کنیم که هوم کارا با داشتن سابقه‌ای چندین ساله آماده ارائه خدمات تعمیر و نصب لباسشویی بوش به شما عزیزان است.

برای استفاده از خدمات ما کافی است از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت و یا فرم مربوطه، با کارشناسان هوم کارا در ارتباط باشید. کارشناسان بعد از بررسی مشکل، متخصص مربوطه را برای تعمیر اعزام می‌کنند. خدماتی که هوم کارا ارائه می‌کند، موجب می‌شود با خیالی راحت کار تعمیرات را به ما بسپارید.

گارانتی معتبر برای تمام خدمات

فرض کنید یک تعمیرکار غیر معتبر، ماشین لباسشویی شما را درست کرده باشد و بعد از یکی دو ماه، همان مشکل برای لباسشویی به وجود بیاید. در این هنگام این تعمیر پاسخگو نخواهد بود و باید دوباره هزینه کنید. اما در هوم کارا هیچوقت شاهد این اتفاق نخواهید بود. چرا که تمام خدمات این مجموعه دارای گارانتی یکساله هستند و اگر مشکل به وجود آمده همان مشکلی باشد که برای شما درست کرده‌ایم، برای تعمیر مجدد آن هزینه‌ای از شما گرفته نمی‌شود.

تعمیر در محل و ارائه خدمات به سراسر کشور

اگر ایرادی برای لباسشویی بوش شما به وجود آمده، لازم نیست آن را جابه‌جا کنید. فقط کافی است با هوم کارا تماس بگیرید و از خدمات تعمیر در محل آن استفاده کنید.

هزینه‌های منصفانه

تمام هزینه‌هایی که از شما بابت خدمات گرفته می‌شود، با نظارت هوم کارا انجام می‌گیرد و مطابق با نرخ اعلامیه از سوی اتحادیه است.

استفاده از متخصصان مجرب و با تجربه

تکنسین‌های هوم کارا سال‌ها تجربه تعمیر انواع لباسشویی بوش را داشته و صدها مورد موفق در این رابطه دارند؛ بنابراین بعد از شناسایی دقیق مشکل، به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای اقدام به رفع آن می‌کنند.

درخواست تعمیرات و نصب فوری

"(ضروری)" indicates required fields

نام(ضروری)
نوع خدمات درخواستی