تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی

یکی از دستگاه‌هایی که این روزها کارها را بسیار ساده‌تر از گذشته کرده، ماشین ظرفشویی است. با این دستگاه دیگر لازم نیست بعد از خوردن غذا، نگران شستن ظروف باشید چرا ظرفشویی به راحتی اینکار را انجام می‌دهد. اما به هر حال ماشین ظرفشویی نیز یک دستگاه الکترونیکی است و ممکن است مشکلاتی برای آن پیش آید و به درستی کار نکند. در این مواقع بهترین کار این است که با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های مجاز اقدام به تعمیر ظرفشویی ال جی کنید.

راه‌های پی بردن به تعمیر ظرفشویی ال جی

هر یک از دستگاه‌های الکترونیکی دارای یک زبان هستند. ماشین ظرفشویی ال جی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و هنگامی که مشکلی برای آن به وجود می‌آید، با نمایش خطاها و هشدارهایی این اختلال را به ما گزارش می‌دهد.

ارورهایی که این دستگاه به ما نشان می‌دهد در واقع حکایت از بروز مشکل در یک بخش از سیستم دارد. اگر یک خطا به طور مداوم نشان داده شود، به وجود اختلال جدی در آن بخش دلالت می‌کند. برخی از ارورهایی که ممکن است نمایش داده شوند، عبارتند از خطای NE، کد EI، کد LE و ارور OE که از رایج‌ترین خطاها به شمار می‌روند.

راه iای پی بردن به تعمیر ظرفشویی ال جی

البته خطاها و هشدارهای ماشین ظرفشویی ال جی به این موارد ختم نمی‌شود و تعداد آن‌ها خیلی بیشتر است که در ادامه به طور کامل تمام خطاها را معرفی و علت آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

آشنایی با خطاها و ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی

در حالت کلی می‌توان گفت تعداد ارورهایی که این دستگاه به شما نمایش می‌دهد، تقریبا ۱۵ خطا است. هر یک از این خطاها در تعمیر ظرفشویی ال جی نقش مهمی دارند. این ارورها و خطاها عبارتند از:

 • خطای IE: این خطا زمانی رخ می‌دهد که آب کافی وارد دستگاه نمی‌شود. از جمله مواردی که باعث به وجود آمدن این خطا شود، می‌توان به وجود مشکل در آب منزل و وجود ایراد در شلنگ ورودی و یا شیر برقی اشاره کرد.
 • ارور EI ظرفشویی ال جی و یا ارور AE: این خطا زمانی به وجود می‌آید که در اتصالات شلنگ‌ها و یا قطعات داخلی ماشین، مشکلی وجود داشته باشد و یا نحوه چیدمان ظروف داخل ماشین اشتباه باشد.
 • ارور OE: یکی دیگر از ارورهایی که در ماشین ظرفشویی ال جی وجود دارد، خطای OE است که در صورت وجود مشکل در تخلیه آب ماشین نشان داده می‌شود.
 • ارور PF: این خطا نیز زمانی نشان داده می‌شود که در برق دستگاه ایرادی به وجود آمده باشد. از جمله علت‌های آن می‌توان به وجود مشکل در جریان برق منزل و یا ایراد در برق ماشین ظرفشویی اشاره کرد.
 • خطای CL: این هشدار نشان دهنده این است که قفل کودک فعال شده است.
 • هشدار BF: زمانی که در داخل ماشین بیش از حد کف ایجاد شده باشد، این خطا نمایش داده می‌شود.
 • ارور F: این هشدار یک عملکرد عادی بوده و هنگامی که برنامه Auto را انتخاب کرده باشید، حرف F را مشاهده می‌کنید.
 • ارور ST: برای اینکه بعد از شستن ظروف، داخل ماشین ظرفشویی LG عاری از باکتری شود، بعد از اتمام شستشو، عملکرد UV شروع به کار می‌کند و ارور ST نمایش داده می‌شود.
 • خطای Cd: بعد از شستن ظروف این پیغام نمایش داده می‌شود و به این معنی است که دستگاه در حال خنک سازی است.
 • ارور HE و CE: این خطا زمانی نمایش داده می‌شود که در تجهیزات گرمایشی مثل هیتر، ترمیستور و… مشکلی به وجود آمده باشد.
 • ارور LE و CE: این خطا نشان دهنده وجود مشکل در موتور ماشین است.
 • خطای nE: این خطا نیز مربوط به وجود مشکل در موتور مقسم آب است.

همانطور که مشاهده کردید، بعضی از این موارد، خطا به شمار نمی‌روند و در واقع نشان دهنده عملکرد صحیح ماشین ظرفشویی ال جی هستند. ولی برخی دیگر نشان دهنده وجود اختلال در عملکرد سیستم هستند.

در این مواقع بهترین کار این است که از یک متخصص بخواهید دستگاه را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل آن را برطرف کند.

هوم کارا با داشتن صدها متخصص تعمیر ظرفشویی ال جی، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات بوده و در سریع‌ترین زمان مشکلات دستگاه شما را عیب یابی و رفع می‌کند.

آشنایی با برنامه‌های ماشین ظرفشویی

برنامه های ماشین ظرفشویی ال جی

این روزها که دستگاه‌های برقی از جمله ماشین ظرفشویی پیشرفت زیادی کرده‌اند، متناسب با نوع ظرف، برنامه‌های مختلفی برای شستشو وجود دارد. در صورتی که برنامه مناسب را انتخاب نکنید، ظرف‌ها به خوبی تمیز نمی‌شود و ممکن است خیلی زود به فکر تعمیر ظرفشویی ال جی بی‌افتید. در حالی که اگر هر ظرف را با برنامه مخصوص به آن بشویید، همیشه ظروفی تمیز خواهید داشت و لازم نیست اقدام به تعمیر آن کنید.

 • Quick & Dry: شستشوی سریع ظروف و خشک کردن آن‌ها
 • Auto: شستشوی اتوماتیک ظروف با توجه به میزان کثیفی آن‌ها
 • Care: برای شستشوی ظروف حساس با بخار
 • Quick: شستشوی سریع
 • Eco: شستشوی مقرون به صرفه
 • Power: شستشوی ظروف به صورت قدرتمند با استفاده از بخار
 • Dual Spray: شستشوی متفاوت در هر یک از طبقات

آشنایی با مشکلات رایج و تعمیر ظرفشویی LG

از آنجایی که یکی از وسایل پرکاربرد خانه، ماشین ظرفشویی است، ممکن است اشکالاتی برای آن به وجود بیاید. اما خبر خوب این است که همگی این موارد قابل تعمیر هستند. علاوه بر خطاهای بالا که هر کدام نشان دهنده وجود یک مشکل بودند، مشکلات دیگری نیز ممکن است به وجود بیاید که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • سر و صدای زیاد ماشین هنگام کار کردن
 • کار نکردن دکمه‌های ماشین
 • بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی ال جی
 • خشک نشدن ظرف‌ها
 • وجود نشتی در ماشین

و سایر مشکلاتی که در ادامه برخی از رایج‌ترین آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در ایران

شماره تماس نمایندگی تعمیر بوش در سراسر کشور: ۰۲۱۷۷۴۹۴۰۶۵

شماره تماس‌های تعمیر ظرفشویی ال جی تهران

تعمیر ظرفشویی ال جی شمال تهران 

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۸۸۱۱۱۳

تعمیر ظرفشویی ال جی جنوب تهران

شماره تماس: ۰۲۱۳۶۶۰۴۶۵

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی کرج

شماره تماس: ۰۲۶۳۶۵۰۰۸۴۲

سر و صدای زیاد هنگام کار کردن و تعمیر ظرفشویی ال جی

هر دستگاه هنگام کار کردن صدایی تولید می‌کند و این یک امر عادی است. اما اگر به تازگی صدای ماشین ظرفشویی ال جی شما شدت یافته، نشان دهنده وجود مشکل در قسمتی از دستگاه است.

از جمله دلایلی که می‌تواند باعث تولید صدای آزاردهنده در ماشین ظرفشویی شود، می‌توان به معیوب بودن پمپ و یا تراز نبودن دستگاه  اشاره کرد. همچنین اگر ظروف را به صورت ناصحیح چیده باشید، در اثر اصابت آب از بازوهای آبپاش به ظرف‌ها، می‌تواند صدای ناهنجاری تولید شود.

در صورتی که با بررسی موارد بالا، بازهم این مشکل ادامه داشت، ممکن است علت متفاوتی داشته باشد. در این مواقع برای تشخیص دقیق مشکل و تعمیر ظرفشویی ال جی لازم است یک تکنسین، دستگاه را بررسی و عیب یابی کند.

کار نکردن دکمه‌های ظرفشویی ال جی

کار نکردن دکمه های ظرفشویی ال جی

برای اینکه ماشین ظرفشویی ال جی شروع به شستن ظروف کند، لازم است از دکمه‌های آن استفاده کنیم. اما متأسفانه گاهی دکمه‌های ظرفشویی کار نمی‌کنند و کلی ظروف کثیف باقی می‌ماند. در این مواقع بهترین کار تعمیر ظرفشویی ال جی است.

دکمه‌های ماشین ظرفشویی یا به صورت لمسی هستند و یا به صورت دکمه‌ای. در هر صورت باید به صورت صحیح از آن‌ها استفاده کنیم؛ بنابراین هنگام لمس، به آن‌ها زیاد فشار نیاورید و یا اگر در خانه بچه دارید، مراقب باشید تا با دکمه‌های ظرفشویی بازی نکند.

اما همیشه علت خرابی دکمه‌ها به خاطر استفاده غیر صحیح نبوده و ممکن است به خاطر بروز اختلالات فنی به وجود آمده باشد. علت‌هایی که سبب کار نکردن دکمه‌های ظرفشویی ال جی می‌شود را می‌توان موارد زیر دانست:

 • خراب شدن برد کنترل اصلی
 • خرابی تاچ پد و کنترل پل
 • ریست نشدن ماشین ظرفشویی
 • فعال بودن قفل کودک: در صورتی که قفل کودک فعال باشد، هیچ یک از دکمه‌ها کار نمی‌کنند. با خاموش کردن قفل کودک می‌توانید این مساله را حل کنید.

ماشین ظرفشویی بوی سوختگی می‌دهد

ممکن است هنگامی که ماشین ظرفشویی کار می‌کند، بوی سوختگی احساس کنید. لازم است بدانید بر روی برد دستگاه از ژلاتین استفاده شده است و هنگامی که دستگاه کار می‌کند، قطعات روی برد گرم شده و احتمال دارد بوی سوختگی به مشام شما برسد.

البته دقت داشته باشید، زمانی می‌توان گفت که این بو مربوط به قطعات روی برد می‌باشد که دستگاه ظرفشویی عملکرد صحیحی داشته و مشکلی در شستن ظروف مشاهده نگردد.

اما اگر این بو ادامه دار بود و همچنین در عملکرد طبیعی دستگاه مشکلی وجود داشت، بهتر است ماشین ظرفشویی ال جی را از برق جدا کرده و با ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی در سایت هوم کارا، اقدام به تعمیر ظرفشویی ال جی کنید. تعمیرکارهای حرفه‌ای ما در سریع‌ترین زمان به محل مراجعه کرده و مشکل دستگاه را برطرف می‌کنند.

چرا ظرف‌ها تمیز شسته نمی‌شوند؟ آیا نیاز به تعمیر ظرفشویی LG دارید؟

اینکه ماشین ظرفشویی ال جی به خوبی نمی‌تواند ظرف‌ها را تمیز کند، علت‌های مختلفی می‌تواند داشته باشد. برخی از آن‌ها با انجام چند کار ساده قابل حل شدن است و برای درست کردن برخی دیگر، نیاز به تعمیرکار مجاز ماشین ظرفشویی ال جی خواهید داشت.

اگر بعد از شستشو، لکه‌های چربی بر روی ظروف باقی می‌ماند، موارد زیر را بررسی کنید.

 • اگر ظروف چند ساعت بماند و بعد بخواهید آن را بشویید، ابتدا باید حالت ماشین را روی Prewash قرار دهید، تا ابتدا ماشین بدون مواد شوینده ظرف‌ها را بشوید و بعد از پایان، از سایر برنامه‌های شستشو استفاده کنید.
 • علت دیگر آن می‌تواند باز نشدن درب جاپودری باشد که در این حالت باید از یک تعمیرکار بخواهید به تعمیر ظرفشویی ال جی شما بپردازد..
 • دلیل دیگر درست شسته نشدن ظرف‌ها می‌تواند از چینش نامناسب باشد. در صورتی که ظرف‌ها را به صورت صحیح، چیدمان نکنید، ممکن است ظرف‌ها به خوبی شسته نشود.
 • همچنین باید از برنامه مناسب با ظرف مورد نظر استفاده کرده و میزان پودر نیز با تعداد ظروف همخوانی داشته باشد.

نکته مهم: بعد از هر بار شستشو، بهتر است فیلترهای ماشین ظرفشویی را نیز تمیز کنید.

اگر بعد از شستن ظروف، لکه‌های سفید بر روی ظروف باقی بماند. برای حل این مشکل باید از جلادهنده، برای شستشو استفاده کنید. همچنین ممکن است علت اینکار کیفیت پایین شوینده و یا گذشتن تاریخ انقضای آن باشد.

در صورتی که با بررسی موارد بالا، باز هم مشکل شما حل نشد، باید دستگاه شما توسط یک تکنسین ماشین لباسشویی ال جی بازدید شود.

برای تعمیر ظرفشویی ال جی ابتدا بدون هیچگونه ظروفی، ماشین را تست می‌کنند. اینکار باعث می‌شود تا کثیفی‌های احتمالی از دستگاه خارج شود. اگر باز هم مشکل باقی بود، باید صفحه دستگاه و واشر مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین وجود مشکل در بازوهای اسپری نیز می‌تواند از جمله علت‌های تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی LG باشد.

نشتی آب در ماشین ظرفشویی ال جی

نشتی آب در ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از مشکلات شایعی که می‌تواند برای ماشین‌های ظرفشویی به وجود بیاید، نشتی آب است. فرقی نمی‌کند که نشتی آب کم باشد و یا زیاد، اگر آن را درست نکنید ممکن است آب به همه جای خانه سرایت کند.

از جمله مواردی که تعمیرکاران مجاز محصولات ال جی برای تعمیر ظرفشویی انجام می‌دهند، می‌توان به بررسی سلامت واشر، ساختار پمپ سیستم، سلامت بست درب ظرفشویی و شلنگ تخلیه آب، اشاره کرد.

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود؟

اولین جایی که در هنگام روشن نشدن هر وسیله الکترونیکی باید بررسی شود، محل اتصال دستگاه به برق است. در صورتی که در این بخش اختلالی وجود نداشت، علت آن می‌تواند از وجود مشکل در سلکتور، رله، سوئیچ قفل درب، فیوز حرارتی و یا تایمر باشد.

ماشین ظرفشویی بعد از شستن ظروف خاموش نمی‌شود؟

یکی از دلایل اصلی اینکار می‌تواند خرابی برد کنترل باشد. وظیفه برد کنترل این است که دستورات روشن و یا خاموش را ارسال کند؛ بنابراین اگر این قطعه دچار مشکل گردد، در چرخه شستشو نیز اختلال ایجاد شده و ماشین به درستی کار نمی‌کند.

از دیگر دلایلی که خاموش نشدن ماشین ظرفشویی ال جی می‌تواند داشته باشد، وجود مشکل در تایمر دستگاه است. چون در اینصورت زمان پایان عملیات شستشو تشخیص داده نمی‌شود و ماشین روشن می‌ماند. در این مواقع برای تعمیر ظرفشویی ال جی ابتدا دستگاه را از برق کشیده و سپس از تعمیرکار ماشین ظرفشویی بخواهید آن را درست کند.

علت نیاز به تعمیر ظرفشویی ال جی هنگامی که ظروف را خشک نمی‌کند

از دیگر علت‌های شایعی که می‌تواند برای ماشین ظرفشویی به وجود آید، خشک نشدن ظروف است. این مشکل می‌تواند از هیتر، المنت گرمایی، ترموستات و یا خرابی کلاهک ناشی شود. در ماشین ظرفشویی، هیتر در زیر لگن قرار می‌گیرد و ترموستات نیز دما را تنظیم می‌کند؛ بنابراین اگر مشکلی برای این قطعات به وجود بیاید، ظروف خشک نمی‌شوند.

همچنین اگر بعد از شستن ظروف، علاوه بر خشک نشدن، هنگام باز کردن درب دستگاه، آب جاری شود، ممکن است در پمپ تخلیه مشکلی به وجود آمده و یا مسیر تخلیه آب مسدود شده باشد.

ماشین ظرفشویی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند

این مساله می‌تواند به خاطر وجود اختلال در چند بخش ناشی شود. در وهله اول باید سلکتور یا سوییچ را بررسی کرد. وظیفه سلکتور این است که حالات مختلف عملکرد در ماشین ظرفشویی را انتخاب کند؛ بنابراین اگر در حالت خاموشی گیر کرده باشد، ماشین ظرفشویی کار نخواهد کرد.

همچنین ممکن است در تایمر و یا رله استارت مشکلی به وجود آمده باشد. در این مواقع ابتدا یکبار دستگاه را از برق کشیده و دوباره آن را وصل کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، باید تکنسین حرفه‌ای، ماشین شما را بررسی کند.

فضای داخل ماشین ظرفشویی ال جی بوی بدی می‌دهد

کثیفی فیلتر ماشین ظرفشویی ال جی

بد بو بودن فضای داخل ظرفشویی یک اتفاق ناخوشایند است. علت آن می‌تواند به خاطر رعایت نکردن برخی از نکات و یا وجود خرابی در بخشی از دستگاه باشد. این مساله ممکن است به خاطر وجود پسماند غذایی در فیلتر تخلیه، باقی ماندن ذرات مواد غذایی در درون دستگاه و یا گرفتگی سوراخ بازوهای آبپاش باشد. در این موارد باید دستگاه را روی بالاترین درجه دما تنظیم کرده و بدون هیچگونه ظرفی، دستگاه را روشن کنید.

با این کار دستگاه کاملا تمیز و ضد عفونی می‌شود و اگر مانده غذایی وجود داشته باشد، از بین می‌رود. همچنین با یک دستمال می‌توانید درزهای اطراف درب را نیز تمیز کنید. اگر کارهایی که گفته شد را انجام دهید، احتمالا مشکل شما حل می‌شود و نیاز به تعمیر ظرفشویی ال جی نخواهید داشت.

چرا به هیچ وجه نباید سراغ تعمیرکاران غیر مجاز برویم؟

اولین اقدامی که برای تعمیر ظرفشویی ال جی ممکن است انجام دهید، مراجعه به یکی از نزدیک‌ترین تعمیرکاران است. اما آیا هر تعمیرکاری برای اینکار مناسب است؟

دقت داشته باشید در صورتی که محصول شما توسط یک فرد غیر متخصص تعمیر شود، نه تنها مشکل شما حل نمی‌شود، بلکه ممکن است به خاطر نداشتن تخصص کافی، مشکلات بیشتری را برای شما ایجاد کند. اما شاید بپرسید که چرا نباید به سراغ تعمیرکارهای غیر مجاز برویم؟ در جواب آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. از مهارت‌هایی که تعمیرکار غیر معتبر دارد، اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم که آیا دوره‌های مربوطه را گذرانده یا نه؟
 2. قطعاتی که برای ماشین ظرفشویی ال جی استفاده می‌کند، ممکن است غیر استاندارد باشد و همین مورد باعث شود خیلی زود قطعه خراب شده و در عملکرد سایر بخش‌ها نیز اختلال ایجاد کند.
 3. به دلیل اینکه شما از روند تعمیر ظرفشویی LG اطلاع پیدا نمی‌کنید، ممکن است هزینه‌های غیر استانداردی را از شما مطالبه کند.
 4. در صورتی که مشکل جدی برای محصول شما به وجود بیاید، هیچ مرجع معتبری وجود ندارد که به مشکل شما رسیدگی شود و یا در صورت نیاز خسارت وارده را جبران کند.

بنابراین هنگامی که مشکلی برای ماشین ظرفشویی شما به وجود آمد، اولین کار این است که از نمایندگان معتبر بخواهید دستگاه شما را تعمیر کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی LG در محل

هنگامی که ماشین ظرفشویی و یا هر یک از دستگاه‌های برقی دچار مشکل می‌شود، دغدغه‌ای که بسیاری از افراد دارند این است که چطور باید آن را به تعمیرگاه ببریم به خصوص زمانی که آن وسیله وزن بالایی داشته باشد؟

اما لازم نیست دیگر نگران این موضوع باشید، زیرا یکی از خدماتی که هوم کارا به مشتریان خود ارائه می‌کند، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در محل است؛ بنابراین دیگر نیازی به حمل و نقل برای تعمیر نیست و متخصصین این مجموعه در محل مورد نظر شما حضور یافته و اقدام به تعمیر و یا سرویس دستگاه می‌کنند.

همچنین تمامی تعمیراتی که توسط ما انجام می‌شود، دارای گارانتی یکساله هستند و اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی شما از همان مشکلی باشد که برای شما رفع کردیم، برای درست کردن آن هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهیم کرد و به رایگان آن را برای شما رفع می‌کنیم.

پیشگیری از تعمیر ظرفشویی ال جی

پیشگیری از تعمیر ظرفشویی ال جی

مطمئنا شما هم برای خرید ماشین ظرفشویی، هزینه زیادی را پرداخت کرده‌اند. برای اینکه بتوانید مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید، باید به آن رسیدگی کنید. با اینکار علاوه بر داشتن عمر طولانی، هزینه کمتری نیز بابت تعمیرات پرداخت خواهید کرد.

در هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی سعی کنید از قرص‌ها و مایع شوینده مناسب استفاده کنید. زیرا استفاده از قرص‌های نامرغوب می‌تواند به دستگاه شما آسیب زده و بوی بد ایجاد کند.

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند باعث افزایش طول عمر دستگاه شود، سرویس دوره‌ای و تعمیر به موقع است. در سرویس دوره‌ای تمام قطعات، سیم پیچی‌ها، لوله‌های ورودی و خروجی و… مورد بررسی قرار می‌گیرند. اگر مشکلی در هر یک از قطعات وجود داشته باشد، قبل از اینکه به سایر بخش‌ها آسیب بزند، تعویض می‌شود.

به خاطر اینکه ماشین ظرفشویی همواره با آب و املاح معدنی مختلف سروکار دارد و چربی‌ها و ذرات غذایی به مرور باعث ایجاد رسوب می‌شوند، رسوب زدایی و تعویض فیلترها یکی دیگر از کارهایی است که تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ال جی آن را در سرویس دوره‌ای انجام می‌دهند.

هزینه تعمیر ظرفشویی LG

شاید با خودتان فکر کنید که اگر تعمیرکار به محل شما بیاید، هزینه زیادی از شما دریافت خواهد کرد. اما لازم است به شما اعلام کنیم که تمام هزینه‌هایی که از شما بابت تعمیر ظرفشویی ال جی گرفته می‌شود، مطابق با نرخ تعاونی هستند و هیچ هزینه دیگری از شما گرفته نمی‌شود.

نگران وجود مشکل در ماشین ظرفشویی نباشید!

اکثر دستگاه‌های برقی از جمله ماشین ظرفشویی ممکن است بعد از مدتی کار کردن، دچار ایراد شوند اما لازم نیست نگران باشید. چرا که به راحتی قابل تعمیر هستند. مفتخریم اعلام کنیم هوم کارا با داشتن صدها متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی آماده ارائه خدمات تخصصی نصب، تعمیر و سرویس همه ماشین‌های ظرفشویی از برندهای معتبر رجی و داخلی به شما عزیزان است.

ما در هوم کارا تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه، ماشین ظرفشویی شما را تعمیر کنیم؛ بنابراین اگر به خدمات نصب و یا تعمیر ظرفشویی LG  نیاز دارید، می‌توانید از طریق شماره تماس‌هایی که در وب‌سایت وجود دارد و یا فرم زیر، با کارشناسان ما تماس بگیرید. بعد از بررسی مشکل شما، در اسرع وقت تکنسین به محل اعزام و کار تعمیر ظرفشویی ال جی را انجام می‌دهد.

درخواست تعمیرات و نصب فوری

"(ضروری)" indicates required fields

نام(ضروری)
نوع خدمات درخواستی