تشخیص کولر گازی ال جی اصل از تقلبی به چه صورت است؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

روش های تشخیص کولر گازی ال جی اصل از تقلبی

تشخیص کولر گازی ال جی اصل از تقلبی به چه صورت است؟ کولر گازی ال جی یکی از پرمخاطب ترین کولر های گازی در بازار می باشد و مخاطبان زیادی دارد. با توجه به اینکه این نوع کولر گازی دوام بالایی دارد و البته کیفیت عالی نیز دارد. همچنین این نوع کولر گازی از طراحی زیبایی نیز برخودار است که در بازار جایگاه ویژه ای دارد و بسیار پر مخاطب است این کولر گازی در دو نوع اینورتر دار و غیر اینورتر به بازار ارائه شده است. به همین خاطر شما می توانید با هر هزینه ای که مد نظر دارید اقدام به خرید کولر گازی ال جی کنید. به دلیل اینکه این مدل کولر گازی از محبوبیت زیادی برخودار است متاسفانه افراد سود جو نمونه های تقلبی این کولر را اماده کرده اند و در صورتی که اطلاعات کافی در مورد این نوع کولر گازی را نداشته باشید ممکن است گول این چنین افراد را بخورید. در طول این مقاله قصد داریم تمام اطلاعاتی که در مورد کولر گازی ال جی اصل مورد توجه است و می بایست در زمان خرید انها را رعایت کنید لذا در طی این مقالهاین اطلاعات را به صورت کامل در اختیار شما قرار میدهیم.

بیشتر بخوانید:تعمیر ظرفشویی بوش در تهران

روش های عمومی شخیص کولر گازی ال جی اصل

راحت ترین راهکار این است که:تمام اطلاعات مورد نیاز کولر گازی در کاتالوگ ان موجود است و تنها کافی است ای اطلاعات و کاتالوگ را از فروشنده در خواست کنید. اگر فروشنده اطلاعات مورد نیاز از جمله: عکس پنل و اطلاعات موتور کولر گازی را در کاتالوگ به شما نشان دهد کولر گازی اصل می باشد.اما اگز این اطلاعات را به شما نداد مطمئن باشید که کولر گازی مورد نظر تقلبی است.

روش دیگری که عمئمیت دارد و می توانید به راحتی اصل یا تقلبی بودن کولر گازی ال جی را تشخیص دهید این است که :قبل از اینکه کولر گازی را بخرید اطلاعات ان را در سایت رسمی ال جی بررسی کنید. شما باید عکس و اطلاعات کولر گازی مورد نظر را در سایت رسمی ال جی مقایسه کنید. اگر مقایسه این اطلاعات با همدیگر یکسان بود مشکلی نخواهید داشت و می توانید ان کولر گازی را بخرید.

به عنوان قاعده کلی این کولر گازی باید برچسب ساخت تایلند بخورد و غیر از این تقلبی هست، حتما گریثد انرژی A+++و A++ باشد.

گاز R22 به جای R410a در تشخیص کولر گازی ال جی اصل

گاز R22 می تواند اسیب بیشتری به محیط زیست بزند و از سال ۲۰۱۵ دیگر برای کولر های گازی مورد استفاده قرار نمی گیرد. با توجه به اینکه گاز R410a کاربرد بهتری دارد و خطر کمتری برای لایه ازن خواهد داشت و با توجه به کارامد بودن ان بیشتر این نوع گاز در کولر های گازی مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به اینکه کولر های گازی با گاز R410a می تواند تراکم بیشتری داشته باشد و محیط بزرگتر را  سرد کند. از نظر قیمت بیشترین قیمت را دارد. ولی افراد سودجو برای اینکه قیمت را کاهش دهند و مشتریان را مجاب  به خرید این نوع کولر های گازی کنند از گاز R22 استفاده می کنند. که محیط میتواند برای محیط زیست مخرب باشد پس در زمانی که کولر گازی ال جی اصل را خریداری می کنید حتما به گاز مورد استفاده ان توجه کنید. گاز مورد نظر شما می بایست R410a باشد.

بهترین راه تشخیص گاز R22 نسبت به R410a این است که گاز R22 سبز می باشد و نهایتا ۲۵ کیلوگرم وزن دارد. اما گاز R410a  کپسول صورتی رنگی دارد که وزن ۲۵ کیلو گرم شروع می شود و می تواند کاربرد بهتری برای کولر های گازی ال جی  اصل داشته باشد.

گاز R22 به جای R410a در تشخیص کولر گازی ال جی اصل

بررسی موتور کولر گازی ال جی برای تشخیص اصل بودن

از دیگر مواردی که می تواند در تشخیص کولر گازی ال جی اصل تاثیر زیادی داشته باشد بررسی موتور این کولر گازی است. موتور کولر گازی ال جی پیستونی میباشد و دارای قدرت و عملکرد عالی است و رادیات طلایی

می باشد اگر رادیات مسی الومینیومی یا هر چی دیگه بود فیک هست اما با توجه به گران بودن این موتور افراد سودجو موتور روتاری را با این موتور پیستونی تعویض می کنند که به دنبال ان هزینه کولر گازی پایین میاید اما می تواند عملکرد کولر گازی را پایین بیاورد در صورتی که اقدام به خرید کولر گازی ال جی می کنید حتما به موتور ان توجه داشته باشید تا موتور پیستولی باشد.

تشخیص کولر گازی ال جی اصل از تقلبی به چه صورت است؟

ظرفیت کولر گازی ال جی در تشخصی کولر گازی اصل

افراد سود جو برای اینکه بتوانند سر شما کلاه بگذارند. می تواند به راحتی ظرفیت دستگاه را بیشتر از حد استاندارد ان معرفی کنند و قیمت ان را بالاتر ببرند، ظرفیت کولر گازی می تواند حجم و ابعاد بیشتری را خنک کند و تحت تاثیر تغییر دما قرار دهد،افراد سود جو این ظرفیت را به دروغ چیز دیگری معرفی می کنند. به عنوان مثال اگر کولر گازی ۱۸۰۰۰ باشد افراد سود جو کولر گازی ۲۴۰۰۰ عنوان می کنند و قیمت ان را بیشتر میکند.

برای بررسی و تعیین ابعاد و وزن کولر گازی و بدست اوردن ظرفیت ان می توانید از چندین فروشگاه و افراد متخصص کمک بگیرید. بدین ترتیب میتوان این اطلاعات را با دیگر مدل های ان مقایسه کنید. اگر اطلاعتی که فروشنده در اختیار شما قرار می دهد با اطلاعاتی که  سایر فروشگاه ها به شما عنوان می کنند  یکسان باشد می توانید کولر گازی ال جی اصل را خریداری کنید.

تخفیف های زیاد

خیلی از فروشگاه ها تخفیف هایی را برای کوار گازی ال جی در نظر می گیرند که غیر واقعی می باشد و می تواند عنوان کننده این باشد که این کولر گازی اصل نیست. چون این نوع تخفیف ها حد معینی دارند و اگر فروشنده از ان حد معین بیشتر به شما تخفیف داد شک نکنید که این تخفیف ها می تواند دلیلی بر تقلبی بودن ان کوار گازی باشد.

ممکن است تمام اطلاعات کولر گازی که فروشنده ارائه می کند با اطلاعات سایت رسمی کوار گازی ال جی یکسان باشد و شما از این نظر دچار تردید نشوید.

اماممکن است تخفیف های زیادی که برای این کولر گازی در نظر گرفته شده است وقیمت پایینی که برای ان در نظر گرفتن شک برانگیز باشد. در چنین مواردی دیده شده است که کولر گازی دچار نقص فنی است. در این صورت شاید هزینه کم باشد اما تعمیر این کولر حتما هزینه های زیادی را در برمیگیرد. پس زمانی که این تخفیف ها را مشاهده کردید حتما دلیل ان تخفیف را جویا شوید و اگر کولر گازی نقص فنی دارد ان نقص را بررسی کنید و اگر مناسب بور خرید را انجام دهید.

بیشتر بخواید:ابعاد دقیق ماشین ظرفشویی چقدر است؟

بسته بندی کولر گازی ال جی

معمولا این نوع دسگاه ها دارای یک بسته بندی استاندارد هستند. لذا از کارتونهای مرغوب با طراحی زیبا برای بسته بندی استفادهد می شود. عموما شرکت های معتبر که اجناس مرغوب ارائه می کنند به تمام استانداردهای بسته بندی توجه دارند. در این مورد باید بگوییم شرکت کولر گازی ال جی هم از بسته بندی های مرغوب و استاندارد برای این موضوع بهره می برد. در صورتی که چنین کولر های گازی را در بسته بندی های نامرغوب و غیر استاندارد مشاهده کردید مطمئنا این کولر های گازی اصل نیستند.

تشخیص کولر گازی ال جی اصل از تقلبی به چه صورت است؟

خطاهای نگارشی و دستوری

مشتریانی که به این خطاهای نگارشی در کاتالوگ و یا بر روی خود کولرهای گازی توجه نکنند،مطمئنا گول افراد سودجو را خورده و نمی توانند تشخیص مناسبی در اصل بودن کولر گازی بدهند. کولر های گازی تقلبی از اشتباهات نگارشی زیادی برخردار هستند و اگر به این اشتباهات دقت کنید متوجه اصل بودن یا تقلبی بودن ان می شوید.

شماره سریال کولر گازی ال جی در تخصصی کولر گازی ال جی اصل

شرکت های معتبر برای اینکه اصل بودن محصول خود را تایید کنند بر روی انها لوگو و شماره سریال و خود را تعبیه می کنند. تا هرکسی بتواند ان شماره سریال را بررسی کند. برای بررسی این شماره سریال باید به وبسایت رسمی ال جی بروید و شماره سریال روی کولر را با محصولات داخل وبسایت مطابقت دهید. در صورتی که شماره سریال مورد نظر در وب سایت نبود مطمئنا این کولر گازی تقلبی می باشد.

به دلیل اینکه خرید این محصولات میتواند حساسیت های زیادی داشته باشد امکانی فراهم شده است که میتوانید در همان لحظه ی خرید و به صورت انلاین شماره سریال را از وبسایت مورد نظر چک کنید.

شماره سریال کولر گازی ال جی در تخصصی کولر گازی ال جی اصل

نداشتن اطلاعات تماس سرویس دهنده

زمانی که شما اقدام به خرید کولر گازی اصلی میکنید شرکت نمایندگی تمامی اطلاعات تماس نمایندگی های خود را در اختیار شما قرار می دهد تا در صورت خرابی های احتمالی به سرعت به محل سکونت یا محل کار شما مراجعه کنندو مشکل را برطرف کنند. اگر شما کولر گازی تقلبی خریداری کنید فروشنده از دادن شماره تلفن طفره می رود که همین امر گویای تقلبی بودن ان کولر گازی است.

لوازم جانبی مورد نیاز برای کولر گازی

پس از اینکه کولر گازی را خریداری کردید یکسری لوازم جانبی به شما تحویل داده می شود. لوازم همچون دفترچه راهنما کارت گرانتی و کابل های مورد نیاز برای اتصالات کولر گازی در صورتی که این خرید را انجام دادید و این

لوازم را تحویل نگرفتید این کولر گازی تقلبی می باشد همچنین در صورتی که این خرید را به صورت انلاین انجام دهید و کولر گازی شما پس از تحویل دادن این وسایل را نداشت باید شرکت نمایندگی پاسخگو باشد اگر این

شرکت از دادن قطعات کولر طفره رفت مطمئنا کولر گازی تقلبی می باشد.

تشخیص کولر گازی ال جی اصل از تقلبی به چه صورت است؟

سخن پایانی

کولر گازی ال جی اصل دارای مشخصات و اطلاعات کاملی می باشد زمانی که اقدام به خرید این کولرها می کنید باید تمامی اطلاعات مورد نیاز را از شرکت نمایندگی دریافت کنید اگر تخصص کافی در خرید کولر گازی ال جی اصل نداشتید می بایست از چندین فروشگاه برای دریافت اطلاعات مورد نظر کمک بگیرید اطلاعاتی همچون موتور کولر

قطعات اصلی ان و شماره سریال کولر در صورتی قصد استعلام شماره سریال را داشتید می توانید به صورت انلاین از وبسایت رسمی ال جی این کار را انجام دهید همچنین می توانید عکسهای کولر گازی را در سایت پیدا کنید و ان را مطابقت دهید و اگر مطابقت داشت کولر گازی اصل میباشد. مورد اخر هم گازهای مورد استفاده در کوار گازی می باشد که به صورت کامل توضیح داده شد در مورد صورتی که هر نوع سوال در مورد فرایند خرید نصب یا دریافت اطلاعات دارید می توانید با پشتیبانی ما در همین وبسایت تماس بگیرید و در کمترین زمان پاسخ را دریافت کنید.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.