تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

چگونه می شود تلویزیون سونی اصل را خریداری کرد؟

یکی از روش های موثر و کارآمد براش تشخیص تلویزیون اصلی سونی از تقلبی این است که از طریق شماره سریال یا شماره نامبر اقدام کنید. استعلام شماره سریال تلویزیون سونی اصل این است که شماره نامبر را در سایت گوگل سرچ کنید تا از طریق آن بتوانید به اورجینال بودن تلویزیون سونی مطمئن شوید. شماره سریال تلویزیون سونی، ال جی، سامسونگ، بوش و … معمولاً در پشت تلویزیون درج می شود و از طریق آن می توانید به تشخیص اصل یا فیک بودن انواع تلویزیون بپردازید.

چگونه می توان به تشخیص اصل یا تقلبی بودن تلویزیون بوش پرداخت؟

بوش یکی از تلویزیون های پیشرفته و با امکانات منحصر به فرد است که عده زیادی از مشتریان از کیفیت بالای آن رضایت کافی دارند. به همین دلیل است که شرکت های زیادی اقدام به تولید تلویزیون تقلبی بوش می کنند. تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی بوش کمک می کند تا بتوانید تلویزیون بوش را با قیمت مناسبی و با بهترین کیفیت خریداری کنید. اسکن بارکد یکی از روش های مطمئن برای تشخیص اورجینال بودن تلویزیون است.

روی همه دستگاه ها و لوازم خانگی هایی که تولید می شود، بارکدی وجود دارد که از طریق آن می توان به شناخت تلویزیون اصل پرداخت. برای این کار باید نرم افزار دقیق بارکدخوان را در تلفن همراه خود نصب کنید و سپس با کمک آن به اسکن بارکد درج شده رو تلویزیون بوش بپردازید. معمولاً  اسکن بارکد به شما کمک می کند تا از اطلاعاتی چون نام کشور تولید کننده و نام آن برند مطلع شوید.

از چه راهی می شود به تشخیص اصل یا تقلبی بودن تلویزیون ال جی پرداخت؟

ال جی یکی از برندهای معروف و باسابقه است که به تولید انواع تلویزیون لوکس و مدرن می پردازد. کیفیت بالای لوازم خانگی ال جی باعث شده است که اکثر افراد مایل به خرید تلویزیون اصل ال جی کنند. اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که کلاه برداران و سودجویان زیادی هستند که تلویزیون های کیفیت پایین را به جای تلویزیون ال جی و با قیمت بالایی به فروش می رسانند. برای تشخیص تلویزیون ال جی اصل باید بتوانید نام کامل تلویزیون را در گوگل سرچ کنید.

بیشتر بخوانید:مواد غذایی در مایکروفر

سرچ کردن اطلاعات تلویزیون مانند نام کامل آن در گوگل باعث می شود که شما می توانید به تشخیص اصل بودن تلویزیون ال جی بپردازید.

نام تلویزیون را در گوگل سرچ کنید. اگر اطلاعات تلویزیون در صفحه بالا بیاید، یعنی تلویزیون اصل بوده و می توانید با خیال راحت آن را خریداری کنید. در صفحه باز شده علاوه بر اطلاعات تلویزیون، عکس کار و بخش های مختلف آن نمایش داده می شود که از طریق مقایسه آن می توان به تشخیص اصل یا تقلبی بودن تلویزیون ال جی پرداخت.

چه راه حلی برای تشخیص تلویزیون سامسونگ اصل از تقلبی وجود دارد؟

آیا به دنبال راه حلی برای تشخیص تلویزیون سامسونگ اصل از تقلبی هستید؟ تلویزیون های زیادی هستند که توسط شرکت های معمولی تولید شده و به جای تلویزیون سامسونگ به فروش می رسند.

به همین علت باید از روش های مختلفی برای شناخت تلویزیون سامسونگ اصلی استفاده کرد. علاوه بر روش های گفته شده در سطوح بالا، شما می توانید از طریق بررسی و مقایسه تصویر تلویزیون اصلی سامسونگ و تلویزیون موجود در فروشگاه، اقدام به خرید تلویزیون سامسونگ اصلی کنید.

ابتدا نام تلویزیون سامسونگ مورد نظر خود را در گوگل سرچ کنید. پس از بالا آمدن تصاویر تلویزیون، بخش های مختلف آن از جمله کنترل تلویزیون سامسونگ، دکمه تلویزیون سامسونگ، مدل نوشته روی تلویزیون و بخش های مختلف آن بپردازید.

در صورت وجود هرگونه تفاوت با مدل اصلی مطمئن شوید که تلویزیون مورد نظر تقلبی است.

چه روش هایی برای تشخیص تلویزیون جی پلاس اصل از تقلبی وجود دارد؟

جی پلاس یکی از برندهای معتبری است که تولید لوازم خانگی خود را با بهترین کیفیت و امکانات انجام می دهد. برخی از سودجویان با تولید تلویزیون های بی کیفیت، اقدام به فروش آن به جای تلویزیون جی پلاس می کنند.

یکی از راه های تشخیص تلویزیون جی پلاس اصل از تقلبی این است که  کنترل تلویزیون را با کنترل تلویزیون اصلی مقایسه کنید. در اغلب موارد برندهای معتبر در دنیا، نام برند خود را روی کنترل خود درج می کنند. شما می توانید با مقایسه  کنترل تلویزیون اصلی و بررسی نام برند درج شده روی کنترل به تشخیص اصل یا فیک بودن تلویزیون جی پلاس بپردازید.

آیا راه حلی برای جلوگیری از خرید تلویزیون تقلبی به جای تلویزیون اصلی وجود دارد؟

در این مطلب به بررسی روش های تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی پرداختیم، بررسی کنترل، استعلام شماره سریال، بررسی تصویر، اسکن بارکد و … از جمله های موثر برای  جلوگیری از خرید تلویزیون تقلبی است.

علاوه بر روش های بالا، شما می توانید با خرید تلویزیون از فروشگاه های لوازم خانگی معتبر از خرید تلویزیون ال جی تقلبی به جای تلویزیون اصلی جلوگیری کنید.

همچنین اگر از تلویزیون برندهایی چون جی پلاس، سامسونگ، سونی، بوش، هایسنس و … استفاده می کنید و با خراب شدن ناگهانی آن مواجه هستید، توصیه می کنیم برای تعمیر به شرکت معتبر هوم کارا مراجعه کنید.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.