ارور کولرگازی اسنوا

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

امروزه کولرهای گازی مانند بسیاری از لوازم برقی به عنوان عضو جدا نشدنی منزل یا محیط کار شناخته می شوند. استفاده مداوم از کولر گازی اسنوا باعث خراب شدن آن می شود. البته علت اصلی خراب شدن اسپیلت استفاده نادرست از آن است که در نتیجه باعث ارور کولرگازی اسنوا می شود. ارور یا کد خطا کولرگازی اسنوا نشان دهنده خراب شدن برخی از قطعات داخلی و خارجی دستگاه یا به هم خوردن تنظیمات سیستم کولر گازی است. در این مطلب به بررسی اینکه علت هشدار کولرگازی اسنوا چیست و روش های برطرف کردن آلارم کولرگازی اسنوا می پردازیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید‌‌.

انواع ارور کولرگازی اسنوا

امروزه کولر های گازی توسط برندهای متعددی در مدل های متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند. ممکن است نام و نشانه هر کد یا خط در مدل های مختلف کولرگازی گازی متفاوت باشد. به همین جهت در جدول ذیل به معرفی انواع کد خطا کولرگازی اسنوا می پردازیم.

ارور کولرگازی اسنواعلت هشدار کولرگازی
E0خراب شدن اتصالات یونیت داخلی و بیرونی
Ecاتصال نداشتن یونیت بیرونی
E1اختلال در سنسور یونیت بیرونی
E2اختلال در سنسور دمای سیم پیچ داخلی
E3اختلال در سنسور دمای سیم پیچ
E4غیر عادی بودن وضعیت سیستم
E5عدم تطابق قطعات
E6اختلال در موتور فن داخلی
E7اختلال در سنسور دمای بیرونی
E8اختلال در سنسور دمای تخلیه
E9نامناسب بودن وضعیت ماژول اینورتر
Efموتور فن یونیت
Eaسنسور جریان یا فاز
Eeاختلال در eeprom
Epبالا بودن دمای سوئیچ کمپرسور
Euسنسور ولتاژ
Ehسنسور دمای ورودی

چه عواملی بیشترین دلیل ارور کولرگازی اسنوا هستند؟

متاسفانه برخی از عوامل بیشترین تاثیر در کد خطای کولرگازی اسنوا هستند. دانستن این عوامل کمک می کند تا هر فرد با دانستن آن از خطای مجدد کولرگازی اسنوا جلوگیری کند. انواع ارور کولرگازی اسنوا عبارتند از:

سرویس نکردن کولر گازی

  • اولین عاملی که باعث نمایش کدهای خطای متعدد روی پنل کولر گازی اسنوا می شود، سرویس نکردن دستگاه است.
  • کولر گازی مانند سایر لوازم خانگی برای عملکرد صحیح و جلوگیری از خراب شدن نیاز به سرویس دارد.
  • به همین دلیل کولر هایی که برای طولانی مدت سرویس نمی شوند به دلیل خراب شدن قطعات با ارور های زیادی همراه هستند.

استفاده مداوم از کولرگازی

  • استفاده مداوم از کولرگازی از دیگر دلایلی است که موجب ارور کولرگازی اسنوا می شود.
  • در بسیاری مواقع علت آلارم کولر گازی اسنوا، داغ شدن بیش از حد کمپرسور است.
  • داغ شدن بیش از حد کولرگازی به دلیل استفاده مداوم و روشن ماندن دستگاه برای مدت طولانی اتفاق می افتد.
  • برای حل این مسئله کافیست تا دستگاه را با کنترل خاموش کرده و برای ۳۰ دقیقه استراحت دهید.
  • بسیاری از مواقع ارور کولر گازی با خنک شدن کمپرسور رفع می شود.

برای برطرف کردن کد خطای کولرگازی اسنوا چه باید کرد؟

جهت بر طرف کردن ارور کولرگازی اسنوا چه باید کرد؟ برای اینکه بخواهید برای رفع کد خطا کولرگازی اسنوا اقدام کنید، ابتدا باید با توجه به جدول بالا به تشخیص علت ارور کولرگازی بپردازید. در اغلب اوقات مصرف کنندگان با کمک دفترچه راهنما و جدول ذکر شده قادر به تشخیص علت آلارم کولر گازی اسنوا هستند. اما اغلب افراد قادر به بر طرف کردن ارور کولرگازی اسنوا نیستند. در واقع کولر گازی اسنوا از قطعات متعددی تشکیل شده است که هر کدام دارای عملکرد خاصی هستند.

بنابراین افراد عادی قادر به تعمیر و رفع هشدار کولرگازی اسنوا نیستند. شما می توانید با مراجعه به یک تعمیرگاه معتبر برای تعمیر و رفع خطای کولرگازی خود اقدام کنید. شرکت هوم کارا به عنوان یکی از بزرگ ترین نمایندگی مجاز کولر گازی اسنوا با استفاده از قطعات اورجینال و به کارگیری نیروهای متخصص برای تعمیر کردن و برطرف کردن کد خطا کولرگازی اسنوا اقدام می کند‌.

نتیجه گیری از هشدار کولرگازی اسنوا

در مطلب فوق به بررسی و معرفی علت انواع کد خطا و روش برطرف کردن ارور کولرگازی اسنوا پرداختیم. رفع کد خطای کولر گازی اسنوا نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد که باید توسط افراد متخصص در این حوزه انجام شود. شرکت هوم کارا به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز کولر گازی اسنوا بلافاصله بعد از ثبت شدن درخواست تعمیر، برای عیب یابی و رفع آلارم کولرگازی اسنوا اقدام می کند.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.