ارور ماشین لباسشویی بکو

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

در این مقاله روش تعمیر ماشین لباسشویی بکو به کمک کدهای خطای ماشین لباسشویی بکو که بر روی صفحه نمایش نمایش داده می شود، ذکر شده اند. ارور ماشین لباسشویی بکو به شما و تعمیرکاران کمک می کند که سریعتر به مشکل ایجاد شده در لباسشویی پی ببرید. کدهای خطا لیست شده است تا شما با مشاهده هر کدام از این کدهای خطا بر روی دستگاه خود متوجه علت ارور و روش تعمیر شوید.

مهم نیست که چقدر یک لباسشویی با کیفیت باشد، ارور همیشه دیر یا زود در لوازم خانگی برقی رخ می دهد. با این حال، خبر خوب در مورد ماشین های لباسشویی بکو این است که کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو به شما اجازه می دهند تا به راحتی ارور بوجود آمده و علت آن را شناسایی کنید. نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در تهران تمام کدهای خطای ماشین لباسشویی بکو را برای شما فراهم کرده است تا شما و تعمیرکاران مجرب به راحتی بر اساس اروری نمایش داده شده علت و رفع ارور و روش تعمیر لباسشویی را شناسایی کنید.

کد خطا و ارور کولر ماشین لباسشویی بکو

هوم کارا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما مشتریان عزیز در تمامی نقاط ایران است. در صورت خراب شدن لباسشویی بکو یا مواجه شدن با کدهای خطا لباسشویی بکو و نیاز به تعمیر با نمایندگی بکو تماس بگیرید و تعمیر ماشین لباسشویی بکو خود را به تعمیرکاران هوم کارا بسپارید.

سیستم کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو بسیار ساده است و کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو از E1 تا E18 دسته بندی می شوند. اگر شما خودتان می توانید ارور بوجود آمده را برطرف کنید، شما فقط باید دکمه شروع را برای پاک کردن اروری بوجود آمده نگه دارید. به یاد داشته باشید اگر شما نمی توانید ارور ماشین لباسشویی بکو را برطرف کنید یا به اندازه کافی برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو اعتماد به نفس ندارید،هوم کارا نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو، می تواند به شما کمک کند!
مجموعه هوم کارا به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو با شعبات مختلف در سراسر تهران بزرگ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

بیشتر بخوانید:چرا روی تلویزیون خط افتاده؟

علت ارور E1 ماشین لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E1 ارور E1 به این معنا است که ارور NTC در ماشین لباسشویی شناسایی شده است.این بدان معنی است که سیم کشی ترمیستور در ماشین لباسشوی مشکل دارد.شما می توانید ترمیستور را بررسی کنید و اتصالات را در لباسشویی تست کنید.اهم سنج باید ۴۷۰۰ اهم را در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد بخوانید.

دلیل کد ارور E2 لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E2 ارور E2 به این معنا است که در هیتر مشکلی وجود دارد.این ارور به احتمال زیاد به دلیل اشکال در سیم کشی رخ می دهدبا کمک راهنمای فارسی لباسشویی بکو شما ممکن است بتوانید این ارور را برطرف کنید.

کد خطای E3 لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E3 ارور E3 به هیتر در ماشین لباسشویی مربوط است.این بدان معنا است که جریان ثابتی از گرما وجود دارد.شما باید رله برد کنترل کننده را در هیتر بررسی کنید.

 

علت هشدار ارور E4 ماشین لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E4 ارور E4 چندین مشکل متفاوت را در لباسشویی شامل می شود،اما همه این ارورها به این واقعیت مربوط می شوند که ماشین لباسشویی بکو شما با آب پر نمی شود.این ارورها در بعضی موارد می توانند به آسانی برطرف شوند.این ارور ممکن است باعث شود که درب لباسشویی متراکم شودو یا آن می تواند مشکل پیچیده تری نسبت به دریچه آب یا سیم کشی باشد.

دلیل آلارم E5 ماشین لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E5 ارور E5 به معنا این است که مشکل تخلیه در لباسشویی وجود دارد.این ارور ماشین لباسشویی می تواند توسط مسائل مختلفی نظیر انسدادهای ساده در فیلتر پمپ تا مشکلات پیچیده تر درمورد برد کنترلی ایجاد شود.پمپ تخلیه، شینگ تخلیه و همینطور برد الکترونیکی را بررسی نمایید.

بررسی مشکل ارور E6 لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E6 ارور E6 به معنای این است که موتور ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده است.شما احتمالاً متوجه پرش ها و تکان های لباسشویی هنگام شستشو لباس ها شده اید.موتور لباسشویی را بررسی نمایید. در صورت داشتن خارن، خارن را و در صورت داشتن تاخو، تاخو را تعویض نمایید.

کد ارور E7 لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E7 ارور E7 به معنای این است که سنسور سطح شناسایی شده است،یکی از نشانه های هشدار مشترک این واقعیت است که ماشین لباسشویی آب را خالی می کند هر زمانی که تلاش می کنید آن را روشن کنید.در بعضی موارد آن ممکن است یک چرخه را به طور کلی آغاز نکند و به یک تکنسین از نمایندگی مرکزی لباسشویی بکو برای بررسی سنسور نیاز است.

کد خطای E8 لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E8 این کد ها مسائل مختلفی را پوشش می دهند. اما معمولاً ارور E8 به این مربوط می شود که ماشین لباسشویی شما با آب پر نمی شود.از آنجا که این کد ارور مجموعه ای از مشکلات بالقوه را شامل می شود، به چک های متعدد برای تشخیص نیاز است.در ابتدای امر شیلنگ پشت لباسشویی و شیر برقی را بررسی نمایید.

ارور E9 ماشین لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E9 اروری E9 بدین معناست که قفل درب ماشین لباسشویی مشکل پیدا کرده است.اگر شما خوش شانس باشید ممکن است مشکل کوچکی برای درب بوجود آمده باشد و برطرف کردن این ارور ساده باشد.اگر درب لباسشویی بکو دچار مشکل جدی و بزرگی شده باشد، برطرف کردن این ارور می تواند به کار پیچیده تری تبدیل شود

کد ارور E10 ماشین لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E10 اروری E10 به درب لباسشویی مربوط می شود و این ارور زمانی رخ می دهد که درب لباسشویی مسدود شده باشد.این مسئله می تواند به مشکلات داخلی لباسشویی مربوط باشد.همچنین ممکن است اشکال از میکروسوییچ درب باشد که لازم است تعویض شود.

کد خطای E11 لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E11 اروری E11 زمانی رخ می دهد که موتور ماشین لباسشویی بکو دچار مشکل شده استو برای رفع این ارور لازم است موتور لباسشویی را به طور کامل بررسی نمایید.

علت اخطار E17 لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E17 ارور E17 به معنای این است که مقدار زیادی کف در ماشین لباسشویی وجود دارد.خوشبختانه این مشکلی است که شما معمولاً می توانید با پاک کردن کف و انجام چرخه های شستشو آن را برطرف کنید. این اتفاق می تواند به دلیل کیفیت پایین مواد شوینده یا بارگذاری بیش از حد ماشین لباسشویی در طی یک دوره شستشو رخ دهد.

دلیل اخطار E18 ماشین لباسشویی بکو

ارور علت ارور و نحوه رفع آن
E18 این ارور نهایی به معنای این است که بار شستشوی نامتعادل هنگام چرخه شستشو شناسایی شده است.اگر ماشین لباسشویی شما چرخش نداشته باشد، بنابراین این امر می تواند به دلیل ارور E18 ایجاد شود.خوشبختانه به سادگی متوقف کردن چرخه، بارگذاری مجدد و سپس راه اندازی مجدد باید این مشکل را حل کند.

نحوه رفع هشدار ماشین لباسشویی بکو در منزل به چه صورت است؟

امروزه به دلیل استفاده‌های مکرر از لوازم برقی مانند ماشین لباسشویی امکان به وجود آمدن مشکل، خرابی و ارور ماشین لباسشویی بکو بسیار زیاد است. هنگامی که مشکلی در سیستم ماشین لباسشویی بکو ایجاد شود، کد خطای مربوط به آن عیب بر روی نمایشگر ظاهر می شود و کاربر با مراجعه به دفترچه دستگاه به راحتی می تواند منبع ارور را بیابد. در این مقاله راهنمای کد اخطار ماشین لباسشویی بکو تهیه شده است تا شما مشکلات دستگاه را به راحتی شناسایی کنید.  البته لازم به ذکر است که برخی از این اخطارهای ماشین لباسشویی بکو را نمی توان بدون تخصص رفع نمود و ممکن است شما را با خرابی های بیشتری در دستگاه مواجه نماید. بنابراین چنانچه کد آلارم ماشین لباسشویی بکو خود را بررسی نمودید و متوجه شدید که این خطا مربوط به بخش های اصلی ماشین لباسشوییتان می باشد، بهترین کار کمک گرفتن از یک تکنسین متخصص در این زمینه می باشد

نتیجه گیری در مورد ارورهای ماشین لباسشویی بکو

در این مقاله سعی کردیم ارورهای لباسشویی بکو و نحوه رفع آن ها را برای شما شرح دهیم تا به راحتی خودتان اقدام به رفع ارور کنید. چنانچه خودتان موفق به برطرف کردن ارور نشدید با هوم کارا به عنوان، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران تماس بگیرید تا آنها فوراً تعمیرکاران خود را به محل مورد نظر شما ارسال کنند و تعمیر دستگاه شما را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام دهند.

تعمیرکاران با تجربه تعمیرگاه مرکزی لباسشویی بکو می توانند انواع تعمیرات ماشین لباسشویی بکو را انجام دهند، بنابراین اگر ترجیح می دهید که تعمیر ماشین لباسشویی بکو خود را به تعمیرکاران حرفه ای و متخصصین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو بسپارید، همین امروز تماس بگیرید.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.