ارورهای یخچال هایسنس و عیب یابی و تعمیر آن

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

تعمیر یخچال هایسنس

برای تعمیر یخچال فریزر هایسنس و رفع ارورهای آن، ابتدا باید مقاومت آن را با مولتی‌متر بررسی کرد. وقتی وضعیت این قطعه مشخص شد، می‌توان به رفع ارور یخچال هایسنس پرداخت. چنانچه رزیستور دستگاه مشکلی داشته باشد، ابتدا باید آن را تعویض کرد.

هر خطایی که روی صفحه نمایش یخچال هایسنس ظاهر می‌شود، نشان‌دهنده وجود ایرادی جزئی و گاهی جدی است. ارورهای یخچال هایسنس یه تعمیرکاران کمک شایانی برای عیب یابی یخچال فریزر هایسنس می‌کند. خوب است شما نیز لیست ارور یخچال هایسنس را بشناسید، تا از وضعیت دستگاه‌تان کاملا مطلع باشید.

ارور E1 یخچال هایسنس

این خطا در قسمت نمایش دمای یخچال نمایش داده می‌شود، و ناشی از خطای سنسور یخچال فریزر هایسنس است.

ارور E3 یخچال هایسنس

کد خطای E3 توسط یک سنسور فریزر معیوب ایجاد شده، و در قسمت نمایش دمای فریزر در صفحه نمایش یخچال هایسنس دیده می‌شود. به طور دقیق‌تر، این خطا نشان‌دهنده اتصال کوتاه یا مدار باز درون سنسور دمای محفظه فریزر است. متخصص تعمیر یخچال فریزر هایسنس این مشکل را با تعویض قطعه معیوب حل می‌کند.

ارور E4 یخچال هایسنس

وقتی قسمت نمایش دمای فریزر کد خطای E4 را نشان می‌دهد، به این معنی است که سنسور یخ‌زدایی دستگاه مشکلی دارد. همچنین، ممکن است یک مداری باز یا دارای اتصال کوتاه باشد. برای تعمیر یخچال هایسنس در این حالت نیز باید سنسور یخ‌زدایی معیوب را تعویض کرد.

ارور E0 یخچال هایسنس

کد خطای E0 در ناحیه نمایش دمای فریزر نشان داده می‌شود، و نشان‌دهنده وجود مشکلی در سنسور محیط است.

ارور E9 یخچال هایسنس

کد خطای F9 به خاطر وجود یک سنسور معیوب در یخساز روی صفحه نمایش یخچال هایسنس ظاهر می‌شود. این ارور یخچال هایسنس نیز در قسمت دمای فریزر نمایش داده می‌شود.

بیشتر بخوانید:چرا باید محافظ برق یخچال تهیه کرد؟

ارور Eb یخچال هایسنس

وقتی ناحیه نمایش دمای فریزر کد خطای Eb را نشان می‌دهد، به این معنی‌ست که یخساز یخچال شما خراب شده است. مشکلات ایجاد شده برای این بخش دلایل مختلفی دارد؛ از جمله گرفتگی لوله‌های آب و لوله‌های پشت یخچال، جرم بالای فیلتر، انسداد این قطعه و نیاز به تعمیر شیر برقی آب و غیره.

اگر با قسمت‌های مختلف راه اندازی یخساز و نحوه تعمیر آن آشنا نیستید، توصیه ما این است از کارشناسان فعال در نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس برای رفع ایرادات آن کمک بگیرید.

ارور Ec یخچال هایسنس

کد خطای Ec نشان‌دهنده نقص در ارتباطات یخچال شما است. این در صفحه نمایش یخچال هایسنس در قسمت دمای یخچال نشان داده می‌شود. این ارور بدان معناست که یک مشکل ارتباطی بین برد صفحه نمایش یخچال هایسنس و برد یخچال هایسنس (برد اصلی) وجود دارد.

این خرابی ارتباطات برای یخچال شما بسیار مضر است، و باید سریعا توسط کارشناس نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس بررسی و رفع شود.

ارور Er یخچال هایسنس

هنگامی که توانایی دریافت ارتباطات یخچال و فریزر شما آسیب می‌بیند، کد خطای Er روی صفحه نمایش یخچال هایسنس و در قسمت نمایش دما نشان داده می‌شود.

ارور EF یخچال هایسنس

کد خطا EF یکی دیگر از ارورهای یخچال هایسنس است که در بخش دمای فریزر روی صفحه نمایش یخچال ظاهر می‌شود. این خطا دو دلیل دارد؛ یا موتور فن اتصال کوتاه دارد، یا مدار باز است.

برای عیب یابی یخچال فریزر هایسنس، سلامت این قطعات با مولتی‌متر تست، و در صورت لزوم توسط کارشناس تعمیرات یخچال هایسنس تعویض می‌شوند.

عیب‌یابی و تعمیر یخچال فریزر هایسنس در محل

تفاوتی نمی‌کند با کدام‌یک از ارورهای یخچال هایسنس مواجه شده باشید، کارشناسان باتجربه شهرتان در زمانی که بخواهید، برای تعمیرات یخچال هایسنس در محل شما حاضر خواهند شد. آنها مشکلات رایج دیگری مانند موادر زیر را نیز سریعا رفع می‌کنند:

  • یخچال فریزر روشن نمی‌شود.
  • دستگاه سروصدای زیادی ایجاد می‌کند.
  • آبسردکن یا یخساز یخچال فریزر کار نمی‌کند.
  • یخچال فریزر نشتی دارد و در آب جمع می‌شود.
  • سیستم دیفراست یخچال هایسنس کار نمی‌کند، و دستگاه برفک می‌زند.
  • یخچال فریزر به اندازه کافی سرد نمی‌کند؛ یا دمای آن بسیار پایین است.

با وجود خدمات عیب یابی و تعمیرات یخچال هایسنس در محل، دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای انتقال دستگاه به مرکز تعمیرات نیست، و کلیه خطرات احتمالی هنگام حمل و نقل نیز حذف می‌شوند. علاوه بر آن، شما می‌توانید بر روند تعمیر یخچال فریزر هایسنس نظارت کنید.

حتی اگر تعمیر یخچال هایسنس نیز امکان‌پذیر نبوده، و لازم باشد برخی قطعات دستگاه تعویض شوند، باز هم نیازی به جابه‌جایی دستگاه نیست. تعمیرکاران کلیه وسایل لازم را برای عیب یابی یخچال فریزر هایسنس همراه خود دارند.

در “هوم کارا” به بهترین متخصصین تعمیر یخچال در شهر خود دسترسی دارید.مشاهده متخصصین تعمیر یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در تهران و شهر شما

سرویس منظم و تمیز کردن بخش‌های مختلف یخچال فریزر، همانند دیگر اقداماتی تعمیراتی و سرویس لوازم آشپزخانه مثل راه اندازی ماشین ظرفشویی و موردی از این قبیل تا حد قابل توجهی نیاز شما را به خدمات نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس و سایر برندها را کاهش می‌دهد. با این حال، گاهی به دلیل استفاده نادرست، بی‌دقتی در نگهداری، تعویق سرویس و عمر بالای دستگاه ممکن است به تعمیر یخچال هایسنس نیاز پیدا کنیم.

شما می‌توانید برای دریافت کلیه خدمات سرویس، تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر هایسنس روی هوم کارا حساب کنید.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.