ابعاد یخچال دو قلو به صورت دقیق چند است؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

ابعاد یخچال دو قلو به صورت دقیق چند است؟ قطعا همه خانم ها به یخچال های جادار علاقه مند هستند چرا که به راحتی می توانند انواع مواد غذایی مد نظر خود را درون یخچال ها ذخیره سازی کنند، از جا دار ترین یخچال ها در بازار می توان به یخچال فریز های دو قلو نیز اشاره کرد اما خوب یکی از اصلی ترین معایب یخچال دوقلو سایز و ابعاد بزرگ انها می باشد و هر مشتری که وارد مغازه میشود دائم در مورد یخچال های دوقلو میپرسد اما تا زمانید که از نزدیک اینمدل یخچال فریزر ها را مشاهده می کند از خریدشان پشیمان می شوند به همین دلیل ما در این مطلب سعی کردیم تا به بررسی ابعاد یخچال دو قلو و سایز استاندارد یخچال دو قلو و… نیز بپردازیم. البته پیش تر مورد ابعاد یخچال ها توضیح داده بودیم اما امروز می خواهیم بیشتر در مورد سایز یخچال های دو قلو نیز صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید:تعمیر کولر گازی در تهران

ارتفاع یخچال دوقلو چقدر است ؟

برای این دسته از افرادی که قصد خرید یخچال فریزر دوقلو را دارند بررسی ارتفاع این یخچال ها اهمیت دارد به خصوص برای ان دسته از کابینت کاران که قرار است باکس یخچال بسازند باید حتما از اندازه دقیق یخچال ها اطلاع داشته باشند. در رابطه با یخچال فریزر های دوقلو باید بیان کنیم که این نوع یخچال ها معمولا دارای ابعادی به اندازه ۱۸۰ تا ۱۸۵ سانتی متری هستند.

ابعاد یخچال دو قلو به صورت دقیق چند است؟

اما عرض دقیق یخچال دوقلو چگونه است ؟

پس از بررسی اندازه ارتفاع یخچال دو قلو حال قصد داریم تا به بررسی عرض این یخچال فریزر هغا نیز بپردازیم. عرض یخچا دو قلو به اندازه ۶۰ سانتی متر بوده است و می توان گفت که این یخچال ها دارای عمقی به اندازه ۶۰ سانتی متر می باشند. البته برای طراحی باکس و کابینت ها با عمق یخچال چندان کار نداشته و بیشتر تمرکز بر روی ارتفاع یخچال دوقلو است چرا که ممکن است در بالای یخچال ها باکس و یا کابینت ها یی نیز ساخته شوند. برخی از برندهای یخچال فریزر های دو قلو خود را با عرض ۶۵ سانتی متر نیز تولید می کنند پس عملا عرض همه ی ان ها به صورت ۶۰ سانتی متر می باشد.

اما عرض دقیق یخچال دوقلو چگونه است ؟

سایز یخچال دوقلو برای کابینت سازان

 

اگرقرار است باکسی برای یخچال دوقلو در نظر بگیرند دقیقا نباید به اندازه خود یخچال و یا تنها با فاصله دو سانتی متری نصب کنند. بلکه لازم است تا فاصله ای هم به عنوان بادخور در نظر بگیرند که این اندازه معمولا حدود ۵ سانتی متر می باشد که در قسمت عرض و ارتفاع باید در نظر گرفته شود.

نکته مهم در یخچال فریزهای دو قلو اگر باید این دو در  کنار یکدیگر قرار بگیرند باید عرض باکس مورد نظر به اندازه ۱۴۰ سانتی متر در نظر گرفته شود چرا که هر کدام دارای عرض ۶۵ سانتی متر می باشند و وقتی در کنار یکدیگر در نظر میگیرند عرضی به اندازه ۱۳۰ سانتی متر پیدا می کنند که با اندازه فضای باد خور می توان عرضی به اندازه ۱۴۰ سانتی متر در نظر گرفت.

بیشتر بخوانید:۵ دلیل مصرف زیاد برق کولر گازی چیست؟

اندازه استاندارد یخچال فریزر دوقلو

در مورد ابعاد استاندارد یخچال فریزر دو قلو همانطور که پیش تر هم بیان کردیم یخچال دو قلوها معمولا دارای عرضی به اندازه ۶۰ تا ۶۵ سانتی متر و ارتفاعی به اندازه ۱۸۰ تا ۱۸۵ سانتی متر نیز دارد، اما برندهایی هستند که این مدل یخچال فریزر ها را با سایز و اندازه های کمی متفاوت نیز تولید می کند.

 

نکته مهم : البته باید در اینجا برای شما بیان کنیم که معمولا ابعاد یخچال ها را با واحد فوت میسنجند به این معنی که ممکن است برندی باشد که مدل یخچال فریزر ها دوقلو در دو ابعاد ۴۰ فوت و یا ۳۰ فوت تولید کند. از این رو ممکن است اندازه دقیق ارتفاع و عرض ان هغا متفائت باشد. از این رو بهتر است که قبل از خرید اسم دقیق و یخچال دو این که چند فوت است بررسی کنید.

اندازه استاندارد یخچال فریزر دوقلو

ابعاد یخچال دوقلو ( پرفروش ترین یخچال فریزر )

ابعاد یخچال دو قلو به صورت دقیق چند است؟

با توجه به در خواست فراوان شما عزیزان ما در ادامه مطلب تصمیمی گرفتیم تا ابعاد انواع پرفروش ترین یخچال فریزر های دوقلو را از برند های متنوعی برای شما بررسی کنیم. پس اگر قصد دارید تا پرفروش ترین یخچال فریزر ها را بشناسید و با ابعاد دقیق این یخچال فریزر های دوقلو نیز اشنا شوید توصیه می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

 

پرفروش ترین یخچال فریزر ها ارتفاع عمق عرض
یخچال و فریزر دوقلو ۳۸ فوت الکترواستیل مدل Electro Unique ES23 ۱۸۹ سانتی‌متر ۵۷ سانتی‌متر ۱۳۰ سانتی متر
یخچال و فریزر دوقلو ۳۸ فوت اسنوا مدل S5-1190GW S6-1190GW ۱۸۰ سانتی‌متر ۶۰ سانتی‌متر ۱۲۰ سانتی متر
یخچال و فریزر دوقلو ۱۷ فوت دیپوینت مدل MAX-D ۱۸۰ سانتی‌متر ۶۳ سانتی‌متر ۱۲۰ سانتی متر
یخچال و فریزر دوقلو ۲۸ فوت جی پلاس مدل GRF-M2515 ۱۸۵ سانتی‌متر ۷۱ سانتی‌متر ۱۲۰ سانتی متر
یخچال و فریزر دوقلو ۴۰ فوت امرسان مدل دیاموند RH20D-FN20 ۱۹۳ سانتی‌متر ۷۰ سانتی‌متر ۱۳۲ سانتی متر
یخچال و فریزر دوقلو ۳۲ فوت آزمایش مدل Royal T 2265 R – Royal T 2265 F ۱۷۰ سانتی‌متر ۷۳ سانتی‌متر ۱۲۶ سانتی متر
یخچال و فریزر دوقلو ۳۴ فوت پارس مدل PRH17631EW/W-FRZNF170 ۱۷۰ سانتی‌متر ۷۳ سانتی‌متر ۱۲۶ سانتی متر
یخچال و فریزر دوقلو ۳۶ فوت ایکس ویژن مدل TDF625 ۱۸۵۰ سانتی‌متر ۶۶۰ سانتی‌متر ۹۵ سانتی متر
یخچال و فریزر دوقلو ۲۰ فوت الکتروسان مدل ER-K820 F-K820 ۱۹۲ سانتی‌متر ۶۳ سانتی‌متر ۶۵ سانتی متر

ابعاد یخچال دوقلو ساموسنگ

 

یکی از بهترین برندهاییکه در زمینه تولید انواع یخچال ها فعالیت می مند می توان به بربند سامسونگ نیز اشاره کرد. ارتفاع یخچال دوقلو سامسونگ به انداره ۱۸۰ سانتی متر و عرض ۱۲۰ سانتی متر می باشد در حقیقت باید گفت که یخچال و فریزر هر کدام به صورت جدا عرض پهنایی به اندازه ۶۰ سانتی متر نیز  دارند.

بیشتر بخوانید:ابعاد دقیق یخچال ساید چقدر است؟

ابعاد یخچال دوقلو ال جی

 

ال جی از ان دسته از برند ها ییست که محبوبیت بسیار زاید دارد با توجه به تحریم هایی که وجود دارد شاید افراد کمتری به سراغ خرید یخچال فریزر دوقلو ال جی بروند اما با این حال سوالات متعددی در رابطه با اتدازه یخچال دوقلو ال جی نیز پرسیده می شود . در پاسخ به سوال این افراد باید بیان کنیم که یخچال فریزرهای دوقلو ال جی دارای ارتفاعی ۱۸۵ سانتی دمتر و عرض ۱۲۴.۵ سانتی متر نیز می باشند و هر کدام از یخچال فریزر خود دارای پهنای ۶۷.۳ سانتی متر می باشد.

ابعاد یخچال دو قلو به صورت دقیق چند است؟

ابعاد یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل

 

برنر الکترواستیل این روزها بسیار پرطرفدار شده است به خصوص در زمینه تولیثد یخچال فریزر ها به طوری که بیشتر فروشنده ها این محصول را در لیست محصولات خود قرار می دهند و الکترواستیل همواره در تلاش بوده است تا مدل یخچال فریزر هایی با کیفیت و امکانات متنوعی نیز برای رفع نیاز خریداران خود تولید کند. ابعاد یخچال فریزر دو قلو الکترواسایل به اندازه  می باشد. بدین معنا که ارتفاعی به اندازه ۱۸۹ سانتی متر دارد و عرض ان به اندازه ۱۳۰ سانتی متر یا ۶۵.۲ می باشد.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.