آموزش شارژ کولر گازی با آمپر متر

آموزش شارژ کولر گازی با آمپر متر

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

آموزش شارژ گاز کولرگازی با آمپرمتر

در آموزش شارژ کولر گازی با آمپر متر باید بگوییم گفت که تقریبا مانند روش شارژ وزنی بسیار دقیق است و در تمام شرایط می توان از این روش شارژ گاز دقیق و اصولی انجام داد. برای اطلاع از آمپر کمپرسور به لیبل روی پنل بیرونی مراجعه کنید و امپر آن را بخوانید.

حالا ابتدا بعد از اتصالات شلنگ به شیر و شارژ یا همان شیر سرویس کولر گازی و از طرف دیگر اتصال به کمپرسور گاز باید یک امپر متر تکمیلی را به یکی از سیم های برق اصلی ورودی به کندانسور وصل کنید و امپر کمپرسور را بگیرید.

بیشتر بخوانید:علت زنگ زدن سبد ماشین ظرفشویی ،ظروف و بدنه

با باز کردن شیر کپسول گاز بگذارید گاز مقداری وارد کولر گازی شود بعد از کمی صبر دوباره آمپر روی آمپرمتر را بخوانید و سعی کنید کم کم گاز را وارد کولر گازی کنید و اجازه دهید گاز به ارامی وارد سیکل شود تا جایی شارژ گاز را انجام دهید که آمپر روی آمپر متر با آمپر روی لیبل یکی شود اگر یک زمان آمپر بالاتر از آمپر لیبل رفت می توانید مقداری از گاز را کم کنید تا به آمپر مورد نظر برسید.


هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.