Washing-Machine

آموزش جرم گیری ماشین لباسشویی با پودر قرص و مایع جرم گیر

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

آموزش جرم گیری ماشین لباسشویی با پودر جرم گیر

یکی از مسائلی که بسیاری از کاربران با آن مواجه هستند، انتخاب میزان مناسبی از پودر جرم گیر است که برای جرم گیری ماشین لباسشویی باید در نظر بگیرند.

به طور معمول، بسته بندی پودر جرم گیر، برای استفاده در یک مرحله کامل زدودن جرم در یک دوره یکماهه می باشد.

برای استفاده از این پودر، لازم است که ماشین لباسشویی را خالی کرده و از دمای آب بین هفتاد تا نود درجه سانتی گراد استفاده کنید.

سپس، پودر را در مخزن جاپودری در محل اصلی جرم گیر ماشین لباسشویی وارد کرده و یک چرخه ملایم را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که عملکرد مارک های مختلف پودرها برای تمامی برندها برای جرم گیری ماشین لباسشویی ال جی، بوش، دوو، بکو، سامسونگ، اسنوا، ایندزیت، پاکشوما و … دارای کاربردی یکسان بوده و تفاوتی در انتخاب برند مشخصی وجود ندارد. استفاده از این پودرها در اندازه های بسته بندی شده، می تواند به صورت دوره ای ماهانه برای دستگاه شما استفاده شده و از انباشت رسوب در دستگاه جلوگیری نماید.

آموزش جرم گیری ماشین لباسشویی با قرص جرم گیر

شما به راحتی می توانید با استفاده از انواع قرص جرم گیری برای جرم گیری ماشین لباسشویی اقدام کرده و رسوبات داخلی دستگاه را از میان ببرید و بخش ها و قطعات مهم دستگاه را از ایجاد رسوبات مضر، محفوظ دارید.

این کار باعث می شود تا عملکرد دستگاه روان تر شده و کیفیت چرخه شستشو نیز بهتر شود. می توانید به سادگی یک عدد قرص را در دیگ لباسشویی قرار داده و با اجرای چرخه شستشو، فرآیند جرم گیری را انجام دهید.

ضمن آن که استفاده از این نوع از قرص ها بسیار راحت بوده و کمترین دردسر را خواهد داشت. آن ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند سختی آب را به راحتی گرفته و در حین انجام چرخه شستشو، لباس ها و محفظه داخلی دستگاه را از رسوبات آهکی محفوظ دارد. این قرص ها می توانند بوی نامطبوع و کپک و قارچ را از میان برداشته و دستگاه را از هر گونه آلودگی حفظ کند. برندهای معتبری همچون ال جی و بوش انواع قرص جرم گیری را عرضه می کنند.

آموزش جرم گیری ماشین لباسشویی با مایع جرم گیر

از دیگر روش هایی که می توان برای جرم گیری ماشین لباسشویی استفاده نمود، بهره گیری از مایع جرم گیری است که باعث می شود به سرعت تمامی رسوبات آهکی و جرم در داخل دستگاه را از میان ببرد. این مایع می تواند به خوبی جرم های مربوط به بخش فیلتر، لوله ها و پمپ تخلیه و جاپودری و دیگ را از میان ببرد. بدین ترتیب، هنگام استفاده از این مایع برای تمیز نگاه داشتن لباسشویی، می توانید لباس هایی تمیز و با عطری خوش داشته باشید.

برای استفاده از مایع جرم گیری لباسشویی لازم است که یکصد میل از محلول را با چهار لیتر آب مخلوط کرده و کشوی جاپودری را در داخل آن قرار داده و سپس آن را با پارچه ای تمیز، خشک کنید. برای آن که بتوانید جرم های لاستیک دور درب را نیز تمیز کنید، لازم است که قدری از جرم گیر را روی یک پارچه نرم ریخته و تمام لاستیک را تمیز نمایید.

همچنین با افزودن این مایع برای جرم گیری لباسشویی ، در کشوی جاپودری، می توانید در دمای شصت درجه، با یک برنامه ملایم، آن را تمیز نمایید. توصیه می شود که هر سه ماه یکبار برای این کار اقدام کنید تا همواره بتوانید دستگاهی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی داشته باشید.

هوم کارا

هوم کارا

هوم کارا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم‌خانگی به معتبرترین برندهای روز دنیا به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم خود خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را با داشتن متخصصین دوره‌ دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

درخواست تعمیرات و نصب فوری

سایر مطالب وبلاگ هوم کارا

لت بسته نشدن درب یخچال

علت بسته نشدن درب یخچال

از رایج‌ترین مشکلات گزارش شده، بسته نشدن درب یخچال است. این مسئله باعث بروز مشکلاتی می‌شود. این موارد عبارتند از: فساد مواد غذایی درون یخچال، آسیب به کمپرسور یخچال، برفک

مطالعه مقاله »